اگر میخواهید رابطه ی جنسی مدرنی داشته باشید و از تکرار خسته شده اید حتما تا انتها با این مقاله شب جمعه همراه باشید.

زناشویی مدرن

در زناشویی مدرن و برای آموزش زناشویی مدرن می بایست یک تعریف روشن و دقیق از رابطه جنسی داشته باشیم در این صورت نیازی به آموزش دیدن نیست!

و هرکسی می تواند زناشویی مدرن را تجربه کند! در زناشویی مدرن همانطور که بالاتر اشاره کردیم اصلی ترین بخش مربوط به رضایت جنسی طرفین رابطه است پس از آن نحوه برخوردها و میزان توجه هریک از طرفین رابطه تعیین کننده است در زناشویی مدرن برخوردها بسیار محترمانه است و هیچ یک از طرفین رابطه دچار حس تحقیر نمی شود،

در روابط مدرن زن در عین حال که به جنس مخالف وابسته است و در برابر آن ضعیف است ولی در انجام رابطه جنسی بسیار قوی و مشتاق نشان می دهد و پا به پای مرد همراهی می کند. توجه کردن به حالات و نیازهای طرف مقابل یکی دیگر از موارد در آموزش زناشویی مدرن است.

به عنوان مثال در هنگام نزدیکی اگر پوزیشن برای یکی از طرف ها ناراحت کننده و یا خسته کننده شد طرف مقابل با توجهی که به شریک خود دارد به سرعت او را از این وضعیت خارج خواهد کرد.

در زناشویی مدرن هر دو طرف رابطه از لذت به یک اندازه سهم دارند و به حقوق همدیگر واقف هستند و به آن احترام می گذارند.

آموزش صحیح سکس

یکی از مهم ترین ویژگی‌های رابطه‌ی جنسی صحیح همزمانی در به ارگاسم رسیدن زن و مرد است؛ معمولا در ابتدا زن به ارگاسم می‌رسد، سپس مرد با کمی تحریک به اوج لذت جنسی می‌رسد.

اگر مرد زودتر به ارگاسم برسد و انزال در او اتفاق بیفتد نعوظ از بین می‌رود و به احتمال کمی زن به اوج لذت جنسی می‌رسد.

برای اینکه بتوانید رابطه‌ جنسی ایده‌آل داشته باشید لازم است نکاتی را رعایت کنید. اگر با وجود رعایت نکات زیر از رابطه‌ی جنسی خود رضایت ندارید، این مقاله وبسایت شب جمعه می تواند به شما کمک کند.

1- آموزش سکس | شرایط محیطی

رابطه‌ی جنسی صحیح ویژگی‌هایی دارد که باعث می‌شود برای هردو طرف لذت بخش و رضایت بخش باشد. برای اینکه بتوانید کیفیت رابطه‌ی جنسی خود را افزایش دهید باید تمام شرایط را در نظر بگیرید؛

2- رابطه جنسی ایده آل | عشق بازی قبل از رابطه‌ی جنسی

معاشقه و پیش نوازی مقدمه‌ی برقراری رابطه‌ی جنسی و از عوامل مهم در رضایت جنسی است. عشق بازی قبل از رابطه باعث تحریک زوج‌ها و افزایش صمیمیت و عاطفه بین آن‌ها می‌شود. نداشتن معاشقه قبل از دخول از عوامل نارضایتی در زن و شوهرها به شمار می‌رود و آن‌ها را از یکدیگر دور می‌کند.

بنابراین برای رابطه‌ی خود با همسرتان وقت بگذارید و معاشقه قبل از رابطه جنسی را نادیده نگیرید.

3- رابطه جنسی ایده آل | همسرتان را دوست داشته باشید

یکی از راه‌های داشتن رابطه‌ی جنسی موفقیت آمیز، داشتن حس خوب نسبت به همسرتان است. در صورتی که احساس خوبی نسبت به او نداشته باشید نمی‌توانید از رابطه‌ی زناشویی‌ لذت ببرید.

برای اینکه بتوانید قابلیت‌های همسرتان را بپذیرید و حس خوبی نسبت به او داشته باشید می‌توانید از راهنمایی‌های مشاورین متخصص استفاده کنید و علاوه بر داشتن یک رابطه‌ی جنسی ایده‌آل، در بقیه‌ی جنبه‌های زندگی‌تان نیز تاثیر مثبت داشته باشید.

4- رابطه‌ی جنسی ایده آل | رابطه جنسی ایمن و بهداشتی

یکی از مهم‌ترین جنبه‌های رابطه‌ی زناشویی سالم، داشتن رابطه‌ی جنسی محافظت شده می‌باشد تا از انتقال ویروس‌های مقاربتی جلوگیری شود. برای این کار باید در ابتدا از سلامت جنسی خودتان و طرف مقابل‌تان مطمئن شوید، از وسایلی مانند کاندوم استفاده کنید.

اگر خانم هستید از دوش واژینال اجتناب کنید زیرا باعث افزایش ریسک ابتلا به بیماری‌ها مقاربتی می‌شود، اگر شما یا شریک جنسی‌تان دارای تبخال هستید تا زمان درمان آن از داشتن رابطه‌ی جنسی اجتناب کنید.

برای پیشگیری از بارداری از روش‌های ضد بارداری مثل استفاده از کاندوم، اسفنج، دیافراگم، آی‌یو‌دی و … استفاده کنید. البته می‌توانید بهترین روش را با مشورت پزشک خود انتخاب کنید تا بتوانید به خوبی از بارداری پیشگیری کنید.

بهداشت جنسی نیز یکی از اصول اساسی در رابطه‌ی جنسی است. زوجین باید قبل از رابطه‌ی جنسی دوش بگیرند و سیستم‌های تناسلی خود را شستشو دهند؛ بهداشت ضعیف یکی از عوامل کاهش میل جنسی است.

برای یک رابطه جنسی ایده آل ، خوشبو کردن بدن، آرایش صورت، تمیز بودن دندان و دهان و عدم استفاده از سیگار و الکل که باعث بدبو شدن دهان می شود، از دیگر راهکارهایی است که با رعایت آن‌ می‌توانید از رابطه‌ی جنسی لذت‌بخشی بهره‌مند شوید.

 

تفاوت های زناشویی مدرن با زناشویی قدیمی

عدم بوسیدن طرف مقابل

در زناشویی مدرن طرفین رابطه همدیگر را (لب ها را) می بوسند و معمولا با این کار رابطه را شروع می کنند اما در زمان گذشته اینچنین نبوده است و بوسه ها بسیار حساب شده و یا از سوی یکی از طرف ها انجام می شده است.

 

عدم نوازش اندام های زن

در زناشویی مدرن و در عصر جدید به اندام زن ها بیشتر توجه می شود و معمولا اندام خانم ها توسط شریک جنسی شان نوازش و لمس می گردد در حالی که در گذشته اینطور نبوده و این یک کار بی معنی قلمداد می شده است.

 

کم بودن زمان معاشقه

در عصر کنونی زمان معاشقه و عشق ورزی بیشتر شده است و طرفین ممکن است تا نیم ساعت هم فقط همدیگر را در آغوش بگیرند یا جملات محبت آمیز با بوسه به هم هدیه کنند در حالی که این موضوع پیشتر مرسوم نبوده است.

 

نبود آمیزش دهانی

در زناشویی مدرن طرفین رابطه آمیزش دهانی داشته و یا اندام جنسی یکدیگر را با زبانشان می لیسند در حالی که در قدیم این موضوع مرسوم نبوده است.

 

بی توجهی به ارضا جنسی زن

امروزه و در روابط مدرن ، مرد حداکثر توجه را به ارضا جنسی همسر خود دارد و این موضوع را به خوبی درک کرده است در صورتی که قبلا به این موضوع توجهی نمی شده است.

 

بهبود مکالمات زناشویی

امروزه و جوان ترها به خوبی می دانند که در مکالمات زناشویی شان حداکثر هنر و ظرافت را به کار ببرند تا بیشتر تاثیر را بر روی شریک شان بگذارد این در حالی است که مکالمات زناشویی در قدیم بسیار محدود بوده است.

 

تنوع در پوزیشن ها

امروزه و در طی انجام یک رابطه جنسی معمولا 4 الی 7 پوزیشن در رابطه تغییر می کند ولی در گذشته 1 الی 3 پوزیشن برای رابطه جنسی داشتیم.