سکس در دوران نامزدی

یکی از معضلاتی که زوج های عزیز در دوران نامزدی با آن روبه رو هستند رابطه جنسی در دوران نامزدی است. ما در این مقاله وبسایت شب جمعه به این موضوع مهم پرداخته ایم.

بسیاری از دختران تا روز عروسی باکره بودن خود را حفظ میکنند و از دخول جلوگیری میکنند.

باید به این نکته توجه داشت که درست است که دختر میخواهد باکرگی خود را حفظ کند ولی نباید از لذت بردن همسر و رابطه جنسی به روش های دیگر جلوگیری کند.

زیرا موارد زیادی بوده است که همین امتناع باعث شده است تا علاقه زوجین از یکدیگر بسیار کاهش پیدا کند و روابط در همان ابتدا با خطر های بزرگ و حتی جدایی رو به رو شود.

شما میتوانید در دوران نامزدی از روش های زیر استفاده کنید.

 در آغوش کشیدن و لمس کردن

در آغوش گرفتن همسر و برقراری تماس بدنی قبل از هر اقدام دیگر، یکی از راهکار‌های افزایش هیجان جنسی است. لمس کردن اعضای بدن یکدیگر از جمله نقاط حساس مانند لب ها، گوش ها، سینه ها، نواحی تناسلی و شکم، پا‌ها و … نیز از جمله عوامل تحریک کننده خواهد بود.

تماشای یکدیگر

خیره شدن به چشم‌های یکدیگر در هنگام معاشقه راهی موثر در برقراری رابطه عاطفی قبل از رابطه جنسی است.

بوسیدن

بوسیدن قسمت‌های مختلف بدن همسر از جمله قسمت‌های حساس تأثیر بسیار فراوانی در شکل گیری یک رابطه جنسی پرهیجان دارد. همچنین بوسیدن باعث افزایش عشق و محبت میان زن و شوهر می‌شود.

لمس آلت تناسلی همسر

ماساژ دادن و لمس کردن آلت تناسلی یکدیگر به ارضا شدن برای رسیدن به نقطه اوج لذت جنسی کمک فراوانی می‌کند.

رسیدن به ارضای بدون دخول

همانگونه که اشاره شد برای رساندن همسر به ارضای بدون دخول در دوران نامزدی می‌توانید از تحریک ناحیه کلیتوریس زنان، ماساژ آلت تناسلی مردان و یا رابطه جنسی دهانی استفاده کنید.

هنگام رابطه دهانی هر دو طرف ارضا خواهند شد و برخی از افراد میگویند که رابطه دهانی حتی از دخول هم لذت بخش‌تر است. احساس رابطه دهانی کاملا با انواع دیگر روابط زناشویی متفاوت است.

ارضای بدون دخول در دوران نامزدی

پوزیشن‌های متنوعی برای ارضای بدون دخول در دوران نامزدی و عقد وجود دارد که با انجام هر یک از آن‌ها علاوه بر رسیدن به لذت جنسی، استرسی نیز از بابت بارداری ناخواسته و پاره شدن پرده بکارت در دوران عقد وجود نخواهد داشت.

پوزیشن‌های بدون دخول مخصوص دوران نامزدی مناسب برای زوجینی است که در دوران عقد به سر می‌برند. در این نوع رابطه جنسی آلت تناسلی مرد وارد واژن زن نمی‌شود و از پوزیشن‌های دیگری برای ارضای زن و مرد استفاده می‌شود.

در این مقاله سایتشب جمعه درباره بهترین پوزیشن‌های رابطه جنسی بدون دخول در دوران نامزدی و همچنین آموزش ارضای بدون دخول در دوران نامزدی و نیز مضرات برخی از پوزیشن‌های دوران نامزدی برای زن و مرد مطالبی بیان شده است.

روش‌های ارضای بدون دخول زن و مرد در دوران نامزدی که به صورت نوازش کردن، لمس و ماساژ قسمت‌های مختلف بدن صورت دختر و پسر می‌گیرد،

به طور معمول بدون خطر و عوارض هستند. ارضای بدون دخول به زمانی گفته میشود که آلت تناسلی مرد به داخل واژن زن وارد نشود و زوجین برای ارضاع کردن یکدیگر از دهان و دست‌های خود استفاده کنند.

برای اینکه رابطه جنسی بدون دخول در دوران نامزدی تکراری و خسته کننده نشود، یک لیست کامل از پوزیشن‌های ارضای بدون دخول در دوران نامزدی را برای شما در ادامه آورده ایم.

روش‌های متعددی برای ارضا کردن همسر بدون دخول در دوران نامزدی وجود دارد، که از آن می‌توان در دوران عقد استفاده کرد. رایج‌ترین و موثرترین این روش‌ها شامل موارد زیر هستند:

لمس کلیتوریس و نقطه جی

برای ارضای زن بدون دخول و بدون پاره شدن پرده بکارت در دوران نامزدی باید از روش تحریک کلیتوریس استفاده شود. در این روش با استفاده از دست و یا نوک آلت تناسلی مرد قسمت حساس این ناحیه که به چوچوله معروف است،

لمس شده و یا به آن فشار وارد می‌شود. این روش یکی از روش‌های رایج برای ارضای زن بدون دخول در دوران نامزدی به شمار می‌آید.

پوزیشن مار

برای ارضای بدون دخول در دوران نامزدی می‌توانید از پوزیشن مار بدون دخول استفاده کنید. در پوزیشن مار میتوانید به ارگاسم‌های بسیار قوی و انفجاری در دوران نامزدی برسید. در این شکل از پوزیشن ماری پا‌های زن بر روی گردن مرد آویخته می‌شود،

بطوری که آلت تناسلی او نزدیک صورت همسرش باشد. سپس مرد در جایی که راحت است می‌ایستد و به پا‌های خود را باز میکند و شریک جنسی خود را به آرامی اندکی پایین میاورد تا صورت اون در نزدیکی آلت تناسلی اش قرار بگیرد.

سپس زن کمی سر خود را می‌چرخاند و با یک دست پای مرد و با دست دیگر آلت تناسلی او را میگیرد. مرد هم با دستان خود کمر و شکم زن را گرفته و با دهان خود رابطه برقرار میکند.

پوزیشن ساعت

راه‌های زیادی وجود دارد که زنان در رابطه دهانی میتوانند استفاده کنند و شوهرشان به خوبی ارضا شود. اگر هم زن از این نوع رابطه خوشش نیاید، در این حالت از پوزیشن‌های رابطه جنسی، زن بطور کامل در اختیار مرد است و نمیتواند مقاومت کند.

در این پوزیشن ساعت مرد باید بر روی دستان خود که کمی از هم فاصله دارد در برابر دیوار بایستد، پا‌های خود را در عین حال که کاملا صاف است، از هم باز کند.

زن نیز باید روبروی مرد بایستد و پا‌های خود را کاملا بسته در کنار هم نگه دارد و سر خود را بین پا‌های همسر خود قرار دهد. سپس زن میتواند به راحتی رابطه دهانی داشته باشد و از دستان خود نیز استفاده کند و با این پوزیشن ارضای بدون دخول در دوران نامزدی را تجربه خواهید کرد.

پوزیشن آویز شدن

در این حالت مرد به راحتی خوابیده یک پا را بالا قرار داده، و زن به شکل زانو زده و خوابیده قرار گرفته و او را ارضا میکند. در این پوزیشن زن صورت خود را بین پا‌های مرد قرار میدهد، بطوری که باسن او روی شکم مرد بوده و پا هایش کنار صورت او باشد.

در این حالت زن شروع به رابطه می‌کند و مرد هم هر زمان که بخواهد میتواند با استفاده از دست‌های خود زن را تحریک کرده و یا سر خود را کمی بالا آورده و رابطه دهانی داشته باشد.

یکی از پوزیشن‌های ارضای همسر بدون دخول در دوران نامزدی، برقراری رابطه دهانی است. در این روش مرد اقدام به خوردن واژن زن کرده و این کار را تا زمانی که زن به ارگاسم برسد، ادامه می‌دهد.

البته باید دقت کنید که ترشحاتی که از واژن بیرون می‌آید در هنگام رابطه دهانی بلعیده نشود، چرا که وجود میکروب در این ترشحات، ممکن است خطراتی مانند انتقال بیماری و عفونت را در پی داشته باشد.