یکی از مهم ترین مسائل در روابط زناشویی لب گرفتن و نحوه آن است. از این رو در این مقاله شب جمعه به آموزش این مهم پرداخته ایم. تا انتها با ما همراه باشید و نظرات و خاطرات خود را با ما در میان بگذارید.

طریقه ی لب گرفتن از یک دختر

1- منتظر وضعیت مناسب باشید. تماس چشمی، وضعیت دست‌ها و نحوه‌ی قرار گرفتن سرها نسبت به هم را بسنجید و موقعیت مناسب را به دست آورید.
2- زودتر کار را تمام کنید. منتظر ماندن فقط لحظات را سردتر و بی‌لطافت‌تر خواهد کرد.
3- تماس چشمی را در هنگام نزدیک شدن حفظ کنید. سعی کنید تا لحظه‌ی تماس لب‌ها چشمانتان را نبندید.
4- کمی سرتان را به یک سو بچرخانید تا هنگام نزدیک شدن و بوسیدن بینی‌هایتان به هم نخورد و باعث خراب شدن ملاقاتتان نشود.
5- لب‌هایتان را با ملایمت روی لب‌های معشوقتان فشار دهید. فعلا سعی نکنید دم را بمکید.
6- خودتان را رها کنید. به چشم‌های معشوقتان نگاه کنید. اگر دیدید او به شما نگاه نمی‌کند بهتر است ادامه ندهید.
7- پس از بوسه‌ی اول ، معشوقتان را دوباره ببوسید. برای بوسه‌های بعدی آزادی عمل و راحتی و بیشتری دارید در نتیجه لذت بیشتری هم خواهید برد.

8- با بوسه‌هایتان بدن معشوقتان را کاوش کنید. به نرمی و با لطافت گردن،‌گوش‌ها و مژگان او را ببوسید. حالا دیگر باید حال بهتری داشته باشید از این به بعد دیگر خودتان می‌دانید چگونه ببوسید و کجاها را مورد نوازش و بوسه قرار دهید.

 

برای خرید کاندوم خاردرشت ژله ای چند بار مصرف با کیفیت عالی کلیک کنید.

 

بهترین زمان برای اولین بوسه عاشقانه

اینکه شما و همسرت و یا حتی دوست پسر یا دوست دخترت در رابطه ای چندین ساله باشی منطقی است که هر زمان بخواهی او را ببوسی و رابطه خود را شیرین تر کنی اما نمی شود در اولین قرار ملاقات وقتی هنوز صمیمیت کافی بینتان نیست لب بگیرید !!!
معمولا لب گرفتن و بوسیدن همراه با عشق و علاقه هست پس تا زمان بوجود آمدن این احساس باید دست نگه دارید .
البته منظورم آن نیست که انقدر صبرکنید تا عاشق و شیفته هم شوید ، فقط یک حس صمیمی و علاقه کوچک کافی است تا با لب گرفتن و جرقه زدن علاقه بینتان شما را شیفته هم کند .

بهترین زمان برای اولین بوسه عاشقانه حداقل بعد از 3 الی 4 قرار اول می باشد البته باید به این نکته توجه کنی که در فرهنگ های مختلف و حتی افراد با شخصیت خانوادگی متفاوت این مدت زمان جابجا می شود ولی در مجموع همین که احساس صمیمیت و راحتی با شریک خود دارید برای بوسیدن لبهای او زمان مناسبی هست.

مسابقه بوسیدن عاشقانه بگذارید

گاهی اوقات شریک عاطفی شما مایل نیست که اولین بوسه عاشقانه را از لبهایش بدهد برای اینکه تجربه بوسیدن از لب هایش را داشته باشی یک مسابقه بامزه بوسیدن راه بیانداز.
مثلا شما و عشقت روبروی هم بنشینید و به نوبت از قسمت های مختلف صورت یا بدن یکدیگر ببوسید .
در این بین می توانی بوسه ای شیرین نیز بر روی لبهایش بگذاری.
این مسابقه بوسیدن از لب های یکدیگر علاوه بر اینکه می تواند شما را در پیدا کردن نقاط حساس صورت و بدن شریکتان یاری دهد تا از این تجربه در معاشقه های بعدی استفاده کنی ، صمیمیت را بینتان به شدت زیاد می کند تا از این پس وارد مرحله جدیدی از رابطه عاشقانه شوید .

با بوسیدن لب ها خاطره بسازید

اولین بوسه عاشقانه را خیلی خاص برگذار کنید چراکه اولین تجربه بوسیدن از لب در ذهن برای همیشه ماندگار است و می تواند تاثیر زیادی حتی در تداوم رابطه شما داشته باشد .
مثلا محیطی خاص یا حتی زمانی خاص یا حتی روشی خاص را برای اولین بوسه عاشقانه در نظر بگیرید .
در این مورد تنوع زیادی وجود دارد و بهتر است از خلاقیتت استفاده کنی .