یک زن باید قادر باشد نیازهای جنسی شوهر خود را ارضاء کند و خواسته‌ها و نیازهای شوهر خود را به خوبی بشناسد و همینطور هم شوهر این وظیفه را دارد. هر مردی قبل از شروع یک رابطه جنسی باید به خوبی تحریک گردد و این وظیفه همسر و شریک زندگی او است. برای تحریک مردان راه‌های بسیار زیادی وجود دارد و یکی از این راه‌ها تحریک مردان با حرف زدن است.

هنر حرف زدن در یک رابطه جنسی بسیار مهم دارد. اما یک زن چگونه می‌تواند فقط با حرف زدن شوهر خود را برانگیزد و او را برای یک رابطه فراموش نشدنی آماده کند.

در این مقاله در سایت شب جمعه با ما همراه باشید تا مطالبی بیشتر در این موضوع را در اختیار شما قرار دهیم.

آموزش جذب مردان با حرف زدن درست

به دلیل فشارهای اجتماعی برای «دختر خوبی» بودن، زنان این پیام را دریافت کرده اند که رک و روراست بودن درست نیست. ندای درونی شان را به وضوح می شنوند که از آنها می خواهد حرف بزنند، اما بسیاری از آنها این صدا را خفه می کنند، چون در جامعه به آنها یاد داده شده باید ساکت باشند زنان در مقایسه با مردان از بحث بیشتر دوری می کنند و مودبانه تر از مردان حرف می زنند.

خودتان بهتر می دانید که زن ومرد با هم تفاوت دارند و هیچ گاه نباید توقع داشته باشید رفتار و عکس العمل های خانم ها و آقایان مثل هم باشد؛ البته باید گفت همین تفاوت ها هم هست که این دو را برای هم جذاب می کند. برای داشتن یک رابطه عاشقانه باید از خودتان بیرون بیایید و هوشمندانه متوجه تفاوت ها باشید و بیاموزید که چگونه رفتار کنید. قرار نیست همان گونه که با خواهرتان صحبت می کنید با شوهرتان نیز حرف بزنید؛ خواهر شما هم جنس خودتان است و در نتیجه ساختار مغزی او شبیه شماست پس به راحتی حرکات و رفتارهایتان را درک می کند اما برای همسرتان بسیاری از حرف ها و رفتارها گنگ و مبهم است.

وقتی مردها بهتر ارتباط برقرار می کنند

مردها هنگامی بهتر ارتباط برقرار می کنند که بتوانند روی مکالمه خود با شما تمرکز کنند. در واقع آنها هنگامی احساس عملکرد بهتری دارند که از قبل حدود مکالمه را بشناسند و اطلاعات کافی را در دست داشته باشند. به این ترتیب، احساس می کنند روی هر مورد رفتاری کنترل کافی دارند.به همین دلیل نیازمندند هنگام صحبت و گفت وگو با شما تمرکز کافی داشته باشند. آنان دوست دارند، بدانند هدف از این صحبت چیست و اینکه از آن چه می خواهید. این باعث می شود هنگامی که با شما صحبت می کنند، بدانند چه کار می کنند.

وقتی به همسرتان احساس عدم امنیت می دهید

درخواست های ما زن ها در بسیاری موارد واضح نبوده و حتی می توان گفت گنگ و مبهم هم هستند. به عنوان مثال می گوییم:بیا با هم درباره خانواده​ات حرف بزنیم / علی، فکر می کنم ما باید راجع به رابطه مان صحبت کنیم/ بیا کمک کن، ببینم در مورد شغلم باید چه کار کنم.چنین در خواست هایی بسیار گنگ و مبهم هستند و حالت های متفاوتی را می توان برای مفهوم آنها در نظر گرفت. این درخواست، هیچ جهت خاصی را به همسر شما ارائه نمی دهد، این حالت مردها را معذب می کند. گویی که باید حتما آنچه را که از آنها می خواهید (و نمی دانند چیست) به شما بدهند و باید هم درک کنند خواسته واقعی شما چیست و آن را نیز برآورده کنند! در اینگونه موارد، مرد احساس می کند، روی هیچ موردی کنترل ندارد و احساس اجبار و فشار می کند اما قوانین بازی را هم نمی داند و این برایش ناامنی و عدم اطمینان به وجود می آورد؛ اما زن ها این مشکل را ندارند.

مردها چطور واکنش نشان می دهند

ممکن است همسرتان علاقه ای به تعقیب این نوع گفت وگوها از خود نشان ندهد؛ ممکن است در مقابل صحبت کردن با شما، از خود مقاومت نشان دهد؛ ممکن است در تلاش برای منصرف کردن شما از ادامه مکالمه، با شما مشاجره کند؛حتی این امکان وجود دارد که صحبت کردن با شما را مرتبا به تعویق بیندازد، البته گاهی اوقات هم ممکن است چنین فکر کند که «حواس پرت» هستید و نمی دانید چه می خواهید بگویید و زیاد جدی به صحبت هایتان گوش ندهد.

مردها از شکایت متنفر هستند

کلماتی مثل «تو» و «چرا» مردها را وارد وضعیت تدافعی می کند. مردها طبیعتا اهل رقابت هستند بنابراین ممکن است وقتی احساس چالش کنند با شما مبارزه کنند. بهتر است شکوه ها را به درخواست تبدیل کنید. سعی کنید با «دوستت دارم وقتی که …» یا «خیلی خوشحال می شوم وقتی که …» شروع کنید . همین کار به تنهایی باعث می شود او به حرف شما گوش کند.

راه حل 1

هنگامی که می خواهید با نامزد یا همسر خود به صحبت بنشینید، به او «خط» بدهید و بگویید می خواهید راجع به چه موضوعی با او هم صحبت کنید، به چه نتیجه ای برسید و اینکه چه انتظاری از او دارید. به عنوان نمونه:

«عزیزم، بیا امشب کمی با هم صحبت کنیم.از هفته پیش که مادرت به دیدن ما آمد، اصلا با هم صحبت نکردیم. چرا به من نمی گی نظرت راجع به آمدن مادرت چی بود؟ بعد من هم نظرم را بهت می گم. با این کار یک بار دیگه که به دیدن مان بیاد، می تونیم رفتار بهتری داشته باشیم.»

«علی، می خوام راجع به رابطه خودمان باهات صحبت کنم. 6 ماهه که ما نامزد شدیم و فکر می کنم وقتش رسیده که نکات قوت و ضعف رابطه مان را ارزیابی کنیم. فکر می کنم از این راه می توانم، احساس امنیت بیشتری داشته باشم و بفهمم که در کدام یک از زمینه ها نیاز به تلاش بیشتری داریم.»

«محمد، می خوام به من کمک کنی، بفهمم چطوری می تونم با رئیسم کنار بیام.این اواخر خیلی اضافه کاری کردم. یواش یواش از این کار خسته شدم. نمی دونم چطوری این موضوع را با او در میون بذارم. فکر کردم اگه نظر مرد دیگه ای را هم بدونم، می تونم تصمیم بهتر و عاقلانه تری بگیرم »

راه حل 2

از شوهر خود بپرسید؛ چرا که سؤال کردن از همسرتان به مکالمه شکل داده و به او کمک می کند، تا ساختار واضحی را برای آن در ذهن خود ترسیم کند. هرچه پرسش های شما خصوصی تر باشد، بهتر است.

روش اشتباه:«فکر می کنم باید راجع به رابطه مان باهات صحبت کنم.»

در این حالت همسرتان احساس خواهد کرد می خواهید از او بازجویی کنید و سپس او را محکوم کنید.

پس می ترسد و می گوید:«چرا؟ مگه اتفاق خاصی افتاد»؟

روش درست:«فکر می کنم باید راجع به رابطه مون صحبت کنیم. 6 ماهه که نامزد شدیم. فکر می کنی نقاط قوت و ضعف رابطه ما چیه؟ دوست داری رابطه مون به چه سمتی ادامه پیدا کنه؟»

روش اشتباه:کار چطور پیش رفت؟

نامزد یا همسرتان در مقابل این سؤال، خلاصه ترین پاسخ ممکن را انتخاب می کند:مانند «بد نبود»

روش درست:«عزیزم، پروژه جدیدی که داری چطور پیش می ره؟ به همون سختی که فکر می کردی؟»

روش نادرست:«محمد، در رابطه با رئیسم به کمکت احتیاج دارم.»

روش درست:« محمد، بارئیسم مشکلی پیدا کردم(مشکل را برای او توضیح دهید). فکر می کنی باید مقابلش بایستم یا با ارشدم صحبت کنم؟ اگه توجای من بودی چه کار می کردی؟»

راه حل3

از خط دادن به او، به عنوان روشی برای مطالبه خواسته های خود استفاده نکرده و رک و راست صحبت کنید. یکی از بدترین عادت‌هایی که زن ها دارند، این است که در روابط خود با مردها رک و راست نیستند. در پرده ابهام وارد گفت وگو شدن و امتحان کردن او، با پرسیدن نظراتش درباره مسائل دیگر، از جمله این روش ها هستند. زن ها به این دلیل اینطور صحبت می کنند زیرا نمی‌خواهند ریسک کرده و نظر خودشان را مستقیم بیان کنند. صحبت های مبهم، نامفهوم و سربسته درباره علت ناراحتی مان، یکی دیگر از این روش هاست.

به جای آنکه رک باشیم و بگوییم از چه موردی ناراحت هستیم؛ ممکن است ده ها حرف دیگر بزنیم تمامی این راهکارها بسیار فریبکارانه بوده و باعث خواهد شد، مردها احساس کنند زن ها آنها را بازی می دهند. این موضوع بسیار آنها را عصبانی می کند. بیشتر مردها اظهار می کنند که از اینکه همسرشان به طور مستقیم نمی گوید از چه موردی ناراحت است عصبانی می شوند آنها می گویند متنفرند از اینکه خانم ها «به در می گویند تا دیوار بشنود»؛ آنها می گویند با این روش احساس احمق بودن می کنند زیرا زن ها آنقدر آنها را ساده می دانند که می توانند بازی شان دهند. با مرد زندگی تان رک و راست باشید. با این روش، آنها هدف از مکالمه را خواهند فهمید و با احساس امنیت بیشتری با شما صحبت خواهند کرد.

برای تحریک مردان به او بگویید دوستت دارم

زیباترین جمله‌ای که یک زن می‌تواند به شوهر خوب بگویید جمله دوستت دارم است؛ زیرا با گفتن این جمله باعث به وجود آمدن یک حس عاشقانه در شوهر خود خواهد شد. این جمله زیبا باعث تشویق و ترغیب شوهر شما برای ایجاد یک رابطه عاطفی گرم‌تر و در نتیجه یک رابطه جنسی کامل می‌شود. پس برای تحریک مردان جمله دوستت دارم را فراموش نکنید و همیشه آن را تکرار کنید.

برای تحریک مردان شوخ‌ طبع و خنده بر لب باشید

یکی دیگر از راه‌های تحریک مردان شوخ‌طبعی است. کسی که شوخ‌طبع و خوش‌رو است خیلی سریع با طرف مقابل خود ارتباط برقرار می‌کند و در مقابل به خاطر خوش‌رویی او شوهرش مجذوب او می‌شود. حتی یک شوخی کوچک می‌تواند شوهرتان را بیشتر از قبل به سمت شما سوق دهد. با جذب شدن مرد به طرف همسر قطعاً زن می‌تواند بیشتر از قبل او را تحریک کند و او را به انجام یک رابطه جنسی وادار کند.

در مورد رابطه جنسی با او حرف بزنید

یکی از سریع‌ترین راه‌های تحریک مردان، حرف زدن با شوهرتان در مورد رابطه جنسی است. مثلاً شما می‌توانید با همسر خود در مورد پوزیشن‌های مختلف رابطه جنسی حرف بزنید. این حرف نه تنها باعث تحریک او می‌شود، بلکه او را برای انجام یک رابطه جنسی با شما آماده خواهد کرد. پس هر زمانی که تنها بودید و دوست داشتید یک رابطه جنسی با شوهر خود داشته باشید از حرف‌های جنسی تحریک کننده شروع کنید. به یاد داشته باشید هیچ وقت از گفتن این حرف‌ها خجالت نکشید و آن‌ها را بیان کنید.

برای تحریک مردان او را با اسم کوچک یا اسم خاص صدا کنید

عشق بازی یکی از راه‌های تحریک زن و مرد است و هر شخصی دوست دارد آن را با طرف مقابل خود انجام دهد. هنگامی که شما با شوهر خود در حال عشق بازی هستید او را با اسم کوچک و یا با یک اسم خاص صدا کنید. اگر همراه با اسم شوهر از جملات تحریک‌آمیز نیز استفاده کنید، باعث تحریک شوهر شما می‌شود و او نیز از این کار لذت خواهد برد.

از جملات خاصی برای ارضا روحی شوهرتان استفاده کنید

گاهی استفاده از بعضی از جملات باعث ارضاء روحی و در نتیجه تحریک شوهر شما خواهد شد. جملاتی همانند عاشقت هستم، خیلی خوش شانسم که تو رو پیدا کردم، تو واقعاً برام جذابی هستی، تورو میخام، دوست دارم بیشتر با تو باشم، دلم برات تنگ شده و … به تحریک شوهر شما بسیار کمک خواهد کرد. یکی از نویسندگان بزرگ می‌گوید در تنهایی خود کلمات شهوانی تکرار کنید تا در زمان نزدیکی با همسر خود بتوانید آن‌ها را نیز تکرار کنید.

برای حرف زدن از واژگان خودمانی استفاده کنید

شاید شما قبلاً فیلمی را دیده باشید و بخواهید دقیقاً همان جملات و کلماتی که در فیلم گفته شده است برای شوهر خود بیان کنید. اگر بخواهید این‌گونه حرف بزنید بسیار مسخره خواهد بود. پس سعی کنید برای تحریک مردان از همان واژگان ساده و خودمانی بهره بگیرید؛ زیرا تاثیر آن بر روی مردان بیشتر خواهد بود و او بیشتر تحریک می‌کند.

برای تحریک مردان انتظارات جنسی خود را برای او بیان کنید

هر شخصی از طرف مقابل خود انتظاراتی دارد و زن‌ها نیز از این امر مستثنی نیستند. آن‌ها در زندگی زناشویی انتظاراتی جنسی از شوهر خود دارند و دوست دارند شوهرشان آن را برطرف کند. یکی از را‌ه‌های تحریک مردان بیان انتظارات جنسی خود به او است. با این کار شما نه تنها نیازهای خود را به او می‌گوید بلکه می‌توانید او را نیز تحریک کنید.

این نکاتی که گفته شد به صورت کلی می باشد. هر مردی سلایق و علایق خاص خود را دارد و بهترین فردی که این اسرار را میداند همسر وی می باشد. پس وظیفه شما این است که ببینید کدام راهکار در شوهر شما عملی تر است و نتیجه بهتری می دهد.

توجه داشته باشید که همیشه خود واقعیتان باشید و از رفتار های نمایشی که حتی خود تمایلی به انجام ندارید اجتناب کنید زیرا مردان به خوبی احساسات شما را تشخیص میدهند که این حرکت شما نمایشی و دروغ است و یا واقعی و برآمده از احساسات حقیقی شماست.