اکثر مردان برای افزایش اعتماد به نفس جنسی خود به دنبال راهی برای بزرگ کردن آلت تناسلی خود هستند، یکی از روش‌های غیر جراحی برای افزیش سایز و قطر آلت تناسلی ، تزریق ژل و چربی به آلت تناسلی است که در ادامه مطلب به توضیحات کاملی راجع به آن می‌پزدازیم.

اندازه استاندارد سایز آلت

اندازه آلت معمولاً امری ژنتیکی و ارثی است. طبق مطالعاتی که سال 2014 بر روی بیش از 15 هزار مرد انجام شد، محققان به این نتیجه رسیدند که اندازه استاندارد آلت تناسلی مردان به شرح زیر است:

این مطالعه نشان داد اندازه 13-12 سانتی متر (5.16 اینچ) در حالت نعوظ اندازه استاندارد است.
این مطالعه نشان داد حدود فقط 5 درصد از مردان آلت بزرگ‌تر از این اندازه دارند و بیش از 90 درصد افراد مورد مطالعه آلت استاندارد داشتند.
پنج درصد نیز آلت کوچک‌تر از استاندارد داشتند.
برخی از افراد از سایز آلت تناسلی خود راضی نیستند و به همین خاطر است که به دنبال‌ روش‌هایی برای افزایش طول و قطر آلت تناسلی خود هستند. روش‌های متنوعی برای بزرگ کردن آلت تناسلی وجود دارد که در ادامه به آن‌ها اشاره می‌کنیم.

بزرگ کردن آلت تناسلی

افزایش سایز آلت تناسلی امری است که از سالیان دور مورد توجه مردان بوده است. اگرچه همه می‌دانند که به اوج رسیدن رضایت جنسی از مغز نشات می‌گیرد، اما همچنان افراد زیادی به دنبال بزرگ‌تر کردن آلت خود هستند. شاید برخی افراد به دنبال نوعی اعتماد به نفس و حس مردانه بیشتر در مقابل شریک خود هستند که دست به این کار می‌زنند.

افراد سوء استفاده‌گر از این موضوع استفاده کرده و با روش‌های تایید نشده و گاها خطرناک افراد را به سمت درمان‌های زیان‌بار سوق می‌دهند. انواع قرص و شربت، پمپ خلا، وزنه و بسیاری روش‌های غیر استاندارد دیگر در سال های اخیر معرفی شده که در نهایت هیچ کدام مورد تایید پزشکان و افرادی که استفاده کردند نبوده است. جراحی‌ بزرگ کردن آلت تناسلی نیز راهی دیگر برای افزایش سایز آلت تناسلی است که در ادامه مطلب توضیحی راجع به آن می‌دهیم.

 

جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

پنوپلاستی یا همان عمل جراحی بزرگ کردن آلت ، عمل جراحی بسیار بحث برانگیزی است که مورد تایید بسیاری از پزشکان نیست و اکثر پزشکان جراحی زیبایی این عمل را متقبل نمی‌شوند. این عمل بدین صورت است که رباطی که آلت را به استخوان ناحیه شرمگاهی متصل می‌کند را قطع می‌کنند و پوست انتهایی آلت را کمی جمع‌تر می‌کنند. در اصل طول آلت بلندتر نمی‌شود. بلکه بلند‌تر به نظر می‌رسد اما این عمل به خاطر داشتن عوارض جبران ناپذیر مورد استقبال قرار نگرفته است و اکثر افراد به دنبال راه‌های بی خطرتر هستند.

در هر صورت بهتر است قبل از هر تصمیمی با پزشک متخصص مشورت نمایید تا با توجه به وضع آلت تناسلی شما بهترین روش برای افزایش سایز آلت تناسلی شما انتخاب شود. برای رسیدن به گزینه جراحی شرایط ویژه‌ای نیاز است.

 

عوارض عمل جراحی بزرگ کردن آلت تناسلی

مهم‌ترین عوارض جراحی پنوپلاستی این است که در اکثر موارد افرادی که عمل شده‍‌اند دچار مشکلات نعوظ می‌شوند، دلیل آن این است که رباطی که قطع می‌شود در واقع نگه دارنده زاویه آلت به سمت بالا در حالت نعوظ است. این عمل حالت عادی نعوظ را از بین می‌برد.

از دیگر عوارض روش جراحی می‌توان به جای زخم، در برخی موارد بی اختیاری ادرار و افتادگی آلت اشاره کرد. به همین دلیل است که امروزه روش‌های غیر جراحی مانند تزریق چربی و ژل به آلت تناسلی طرفدار پیدا کرده است. در ادامه مطلب مزایای این روش‌ها را برای شما توضیح می‌دهیم.

 

تزریق چربی به ناحیه تناسلی برای افزایش سایز آلت

همانطور که در بالا اشاره شد تزریق چربی یکی از معدود راه‌های مورد تایید و بی خطر برای بزرگ کردن آلت تناسلی مردانه است. این روش بدین صورت است که از چربی‌های اضافی دور شکم و یا پهلوها ساکشن می‌شود. این چربی‌ها کمی فیلتر می‌شود و مواد زائد آن گرفته می‌شود و سپس به دور آلت تناسلی تزریق می‌شود. نکته مهم این است که حتماً این چربی را از بدن خود فرد متقاضی لیپوساکشن می‌کنند، دلیل این کار این است که فرد به چربی فرد دیگر حساسیت ندهد.

نکته مهم دیگر این روش فیلتر کردن چربی‌های ساکشن شده است. چون احتمال دارد به خاطر وجود ناخالصی‌ها این عمل که نوعی پیوند محسوب می‌شود تسط با آلت هماهنگ نشود و سلول‌های چربی مرده و دفع شوند. همچنین در صورت فیلتر نکردن امکان ایجاد عفونت نیز وجود دارد.

 

تزریق ژل به آلت تناسلی مردان

در این روش نوآورانه از نوعی ژل به نام ردکسیس با پایه هیالورونیک اسید برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده می‌شود. این روش بسیار ساده بوده و شبیه به استفاده از پرکننده‌های تزریقی به دیگر بخش‌های بدن می‌باشد تزریق ژل به آلت تناسلی درمان نسبتاً سریعی است که تنها حدود یک ساعت یا کمی بیشتر طول می‌کشد. برای بزرگ کردن آلت تناسلی پزشک ژل را به بدنه آلت تناسلی تزریق می‌کند. برای بزرگ کردن آلت تناسلی با تزریق ژل ، یک سوزن کوچک برای تزریق استفاده می‌شود که بدین معنی است که این روش ساده و بی‌خطر بوده و با حداقل درد همراه است. معمولاً برای تزریق ژل به آلت تناسلی نیازی به بی‌حس کننده موضعی نمی‌باشد.

 

شرایط افراد متقاضی بزرگ کردن آلت از طریق تزریق ژل و چربی

معمولاً مردانی برای تزریق ژل یا چربی به آلت خود مراجعه می‌کنند که تصور می‌کنند آلت آن‌ها کوچک است و احساس می‌کنند نیاز است که کمی قطر یا طول آلت خود را بزرگ‌تر باشد. اکثر این افراد در بررسی اندازه استاندارد تعریف شده برای آلت، آلت کوچکی ندارند و این فقط تصور آن‌ها است که آلت تناسلی آن‌ها کوچک است. در این گونه مواقع پزشک ابتدا علت در خواست فرد را بررسی می‌کند. سپس پیشنهادات لازم را جهت درمان ارائه می‌کند. در برخی موارد حتی نیاز به هیچ عمل فیزیکی آلت نیست و این تصور ذهنی می‌تواند با جلسات مشاوره برطرف شود.

فردی که برای افزایش سایز اندام تناسلی با استفاده از تریق ژل و چربی مراجعه می‌کند باید:

سن فرد حتماً باید بالای 18 سال باشد.
نداشتن بیماری‌های عفونی و مقاربتی از شرایط دیگر تزریق می‌باشد.
سابقه جراحی آلت تناسلی نداشته باشد.
از نظر جسمی به بیماری خاصی دچار نباشد.
سابقه حساسیت به ژل‌های بر پایه هیالورونیک اسید نداشته باشد.
نسبت به این روش‌ها اگاه باشند و انتظارات واقع بینانه‌ای نسبت به نتیجه این روش داشته باشند.

 

بهترین روش برای افزایش طول آلت استفاده از دستگاه وکیوم است. این محصول از محصولات پرفروش سایت شب جمعه می باشد.برای خرید دستگاه روی لینک زیر کلیک کنید:

خرید دستگاه وکیوم