چگونه زنان را شهوتی کنیم

با توجه به تفاوت های موجود در بین زن ها و مردها همواره سوالاتی برای مردها نسبت به شهوت در زن ها به وجود می آید که آموزش این موارد به یک رابطه جنسی ایده ال کمک بسیاری می کند . در این مقاله سعی داریم آموزش دهیم که چطور این تفاوت ها را آموزش دیده و چطور حس شهوت در زنان را تشخیص داده و چطور حس شهوت در زنان را افزایش دهیم.

زن ها در چه سنی شهوتی ترند؟

جالب است بدانید بر خلاف مردان که در ۱۸ تا ۳۰ سالگی بیشترین تحریک جنسی را در این دوران دارند ، زنان در دهه سوم زندگی خود یعنی در سن ۳۰ سالگی تا ۴۰ سالگی شهوتی ترین دوره زندگی خود را سپری می کنند . تحقیقات نشان داده است زنان در این سن حتی از دختران مجرد که در محیط های مختلط مانند دانشگاه بوده و در سن ۱۸ تا ۲۸ سالگی به سر می برند نیز شهوت و تحریک پذیری بیشتری دارند . از دلایل این امر می توان به ثبات و آرامش رسیدن زنان در زندگی در این سن ، نزدیک شدن به دوره یائسگی را برشمرد. البته یکی دیگر از دلایل نیز این است که دختران جوان در ابتدای دوره جوانی بیشتر به دنبال وابستگی های عاطفی و احساسی می باشند و این احساس در آنها قوی تر می باشد

شهوت زن ها بیشتر است یا مردان؟

همان طور که می دانید و ثابت شده است شهوت زن ها به نسبت مرد ها ۹ برابر بیشتر می باشد . شهوتی تر بودن زنان به این معنی است که آنها دیرتر تحریک می شوند ولی لذت و میزان تحریک آنها بسیار بیشتر از مردان می باشد. این امر که زنها دیر تر تحریک می شوند باعث می شود حیا بیشتری داشته و این امر بر تمایلات دیگرشان پیشی نمی گیرد. در واقع میل جنسی و شهوت مردان بسیار نیرومند تر از زنان است ولی در زنان کیفیت شهوت جنسی بسیار بیشتر می باشد وگر نه در بحث کمیت مردان بسیار شهوتی تر می باشند.

علایم شهوتی شدن زنان

اکثر علائم و نشانه های حشر در زنان در هر دو حالت نارسایی جنسی شدید و اعتیاد جنسی و البته برخی وسواسی-اجباری دیده می شود.

شروع اولیه همچنین می تواند یکی از مهم ترین علائم اختلال با درجه بالا باشد.

علل اختلال هنوز شناخته نشده است، اما برخی از کارشناسان معتقدند که تغییرات شیمیایی و فیزیولوژیکی که موجب ایجاد زوال عقل می شود .در ایجاد این مشکل دخیل هستند، اما عوامل روانشناختی این توضیح پیچیده تر می شوند.

آسیب مغزی به لوب پیشانی مسئول تنظیم لوبیدو می تواند رفتارهای پرخاشگرانه، تغییرات شخصیتی و رفتارهای نامناسب اجتماعی مانند شهوت شدید در زنان. تغییرات در دوره های قبل از قاعدگی در زنان و نیز تغییرات هورمونی در دوران کودکی.

(به ویژه آندروژن ها ) دیگر دلایل فیزیولوژیکی برای ایجاد اختلال عملکرد جنسی وجود دارد.علت شهوتی شدن زیاد زنان تغییرات در اختلال شیدایی مغز، عوارض جانبی آگونیستهای دوپامین با ظهور این رفتارها همراه است.