امروزه شرکت های تولید کننده کاندوم برای جلب رضایت مشتریان و تسلط بر بازار طرح های مختلفی در تولید کاندوم بکار میبرند که رضایت مشتریان خود راجلب کنند.

یکی از پرفروش ترین محصولات کاندوم های خاردار میباشند که دارای انواع مختلفی هستند. کاندوم های خاردار به دلیل داشتن شیارها و خارهایی که روی کاندوم استفاده شده بانوان را به اوج لذت جنسی می رساند.

کاندوم خاردار چیست ؟

کاندوم های خاردار در دسته کاندوم های طرح دار قرار می گیرند. این کاندوم ها دارای برجستگی هایی هستند که برای افزایش لذت زنان در حین آمیزش جنسی تعبیه شده اند. البته برجستگی های این نوع از کاندوم هم از لحاظ تعداد و هم از لحاظ میزان برجستگی متفاوت هستند. شاید بهتر باشد برخی از آن ها را کاندوم های نقطه دار بنامیم، چون تنها نقطه های کوچکی روی آن ها وجود دارد. اما خار های تعبیه شده در برخی از انواع این کاندوم تأثیرات مخربی بر روی جوانان خواهد داشت.

موارد استفاده کاندوم خاردار

این کاندوم ها معمولاً مورد استقبال و استفاده زوجینی قرار می گیرد که قصد رسیدن به اوج لذت در مقاربت را دارند.

همچنین آقایان و خانم هایی که در مقاربت های خود می خواهند یک رابطه خشن را تجربه نمایند به سراغ این نوع کاندوم ها می آیند.

علاوه بر موارد بالا دسته ای دیگر آقایانی هستند که احساس می کنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمی شود.

اما در میان موارد فوق، این نوع کاندوم ظاهراً فقط برای برخی زوج های پا به سن گذاشته مفید است. در میان برخی از زوج های مسن، به مرور زمان و به دلایل مختلف از قبیل: زایمان های پشت سر هم، واژن زن نسبت به حالت طبیعی، گشادتر می شود. به همین دلیل زوج در حین مقاربت جنسی لذت کمتری را تجربه می کنند که شاید عواقبی برای رابطه زناشویی آن ها به دنبال داشته باشد. در این گونه موارد، کاندوم خاردار می تواند یکی از گزینه های حل مشکل باشد. چون این نوع کاندوم دارای خار های نسبتاً بلندی است که با قسمت داخلی واژن تماس پیدا می کنند.

حتما در استفاده از کاندوم های خاردار خصوصا کاندم های خار درشت به این نکته توجه کنید که از روان کننده نیز استفاده کنید که واژن آسیبی نبیند.

عارضه های کلی ناشی از استفاده از داروهای درمان ناتوانی جنسی

سردرد

سردرد یکی از شایع ترین عوارض استفاده از این داروهاست. تغییر ناگهانی در جریان خون ناشی از افزایش مقدار نیتریک اکسید، موجب سردرد می شود.

این عارضه در تمام داروهای مربوط به ناتوانی جنسی دیده می شود و تغییر دارو، فایده ای ندارد. بهتر است درباره این مشکل با پزشک تان مشورت کنید.

بدن درد
بعضی از اشخاص بعد از استفاده از داروهای ناتوانی جنسی، دچار درد در تمام ماهیچه های بدنشان میشوند.
بعضی از اشخاص هم از کمردرد گلایه ميکنند . که در این موارد می توانید با نظر پزشک تان داروی تان را عوض کنید.

مشکلات گوارشی
داروهای مربوط به درمان ناتوانی جنسی امکان دارد دستگاه گوارش را دچار مشکل کنند که شایع ترین آن ها هم سو هاضمه و بیماری اسهال است. اما براي کم کردن این عوارض، بهتر است رژیم غذایی تان را تغيير دهید. بجاي نوشیدنی های کافئین دار یا آبمیوه ، آب معمولی بنوشید. درصورتی که تغيير رژیم غذایی فایده نداشت، با پزشک مشورت کنید.

سرگیجه
افزایش در نیتریک اکسید بعضی از مردان را به سرگیجه مبتلا ميکند . اما این مدل سرگیجه ملایم است. ولی سرگیجه، موقع فعالیت های روزانه، عذاب آور است. در موردهای نادر هم سرگیجه آنقدر شدید ميشود که فرد، از حال میرود .

این شرایط خطرناک است و باید به آن توجه و سریعاً به پزشک مراجعه شود. حتی درصورتی که اندکی هم سرگیجه دارید، بهتر است با پزشک مشورت کنید.

تغيير در بينايي
داروهای درمان ناتوانی جنسی، دید فرد را تغییر داده و روی دید تاثیر منفی دارند و او را دچار تاری دید می کنند.از دست دادن بینایی مشکلی جدی است و باید به پزشک مراجعه کرد.

قرمز شدن
مصرف این داروها، سبب قرمز شدن موقت پوست صورت ، جوش زدن و بروز لک هاتی پوستی می شود .

گرفتگی و یا آبریزش بینی

گرفتگی و یا آبریزش بینی یکی از عوارض رایج مصرف این داروهاست. اما بیشتر اوقات خود به خود برطرف می‌شوند. اگر این عوارض بادوام بودند، حتما با پزشک مشورت کنید.