درباره حلقه ی ویبراتور زناشویی – تحریک کننده ی زوجین – Vibrator

حلقه ی ویبراتور زناشویی، مخصوص افرادی است که دیر به ارگاسم می رسند و یا لذتی در رابطه ندارند و یا دنبال لذت بیشتر در رابطه هستند.با استفاده از حلقه ی ویبراتور زناشویی لرزشی در هنگام مقاربت، ایجاد شده و شما به اوج لذت جنسی می‌رساند.دستگاه ویبراتور حلقه ای وسیله ای کوچک است که با لرزش و ویبره ای که ایجاد می‌کند باعث افزایش لذت رابطه جنسی برای هر دو طرف می شود این دستگاه با باتری کار می‌کند باتری ها قابل تعویض هستند.کلیتوریسم زنان بیشتر از 8 هزار پایانه عصبی دارد. تحریک این پایانه ها باعث افزایش لذت جنسی در زنان می شود. در نتیجه ارگاسم بهتری را سبب می شود. دستگاه از جنس سیلیکون و خاصیت کششی هست بنابراین با هر سایزی قابل تطبیق است.. حلقه ی ویبراتور بدون هیچ گونه عوارض و آسیبی شما را به اوج لذت جنسی فوق العاده می رساند.کسانی که مبتلا به بیماری های قلبی ، فشار خون و … نمی توانند از قرص های جنسی و.. که عوارض فراوانی دارد،استفاده کنند .اما به راحتی با تهیه ی حلقه ویبراتور زناشویی، می توانند بدون هیچگونه نگرانی استفاده کنندو لذت ببرند.حلقه ی ویبراتور ، تحریک کننده ای بسیار قوی است. و با لرزش آرامی که دارد، نقطه ی G را تحریک کرده و به ارگاسم می رسید.

مزایای استفاده از حلقه ی ویبراتور زناشویی:

✅ایجاد نعوظ اقایان
✅بالا بردن گردش خون در آلت اقایان
✅ لذت شدید خانم از لرزش حین دخول
✅تحریک کننده ی بسیار قوی
✅افزایش لذت جنسی دو طرف
✅کمک به بهتر رسیدن ارگاسم
✅پایین اوردن مدت زمان ارگاسم

نحوه ی استفاده از حلقه ی ویبراتور جنسی به چه صورت است؟

قبل از نعوظ دستگاه ویبراتور را بر روی الت نصب کنید. و دکمه ای که بر روی دستگاه قرار دارد را به پایین بکشید تا روشن شود. و پس از روشن شدن دستگاه با لرزشی که ایجاد می شود شما به راحتی به نعوظ و اوج لذت جنسی می رسید.به عبارتی حلقه ی ویبراتور زناشویی، قبل از اینکه الت تناسلی شما راست و به حالت نعوظ تبدیل شود بر روی الت نصب کنید. و دکمه ای که بر روی دستگاه قرار دارد را به پایین بکشید تا روشن شود. و پس از روشن شدن دستگاه با لرزشی که ایجاد می شود شما به راحتی به نعوظ و اوج لذت جنسی می رسید.

نکته:در صورتی که قصد استفاده از کاندوم دارید ابتدا کاندوم را روی آلت تناسلی قرار دهید و بعد دستگاه را روی کاندوم استفاده کنید.

تاریخچه

پزشکان از زمان‌های دور برای درمان برخی بیماری‌های زنانه به آن‌ها انجام خودارضایی تجویز می‌کردند.در دوره ویکتوریا و در کشور انگلستان از “ماساژ لگن خاصره” به ویژه برای درمان هیستری زنانه بهره برده می‌شد و هدف از آن رسیدن بیمار زن به گونه‌ای “گه‌گیری (انقباض) هیستریایی” و اوج لذت جنسی بود.با این حال نه‌تنها آن‌ها “تحریک کُسی” را به این خاطر که هیچ ربطی به سکس نداشت، نادیده می‌انگاشتند، بلکه از نظر آن‌ها تحریک کس برای زن امری وقت‌گیر و نیازمند کار زیاد به حساب می‌آمد.

یکی از نخستین گونه‌های لرزاننده‌ها تریموسویر ‘Tremoussoir’ نام داشت که در کشور فرانسه و به سال ۱۷۳۴ اختراع شد. نخستین لرزاننده‌ای که با نیروی بخار کار می‌کرد منیپولِیتور “Manipulator”نام داشت که توسط پزشک آمریکایی جورج تیلور و به سال ۱۸۶۹ اختراع شد. اختراع تیلور یک دستگاه بی‌نظیر به حساب می‌آمد اما بیش‌تر توسط پزشکانی که دست و مچ دستشان دچار کوفتگی می‌شد، مورد بهره‌برداری قرار می‌گرفت.نزدیکی‌های ۱۸۸۰ دکتر جوزف مورتیمر گرانویل گونه‌ای ویبراتور برقی-حرکتی را ثبت اختراع کرد. فیلم سینمایی هیستری تاریخچه‌ای از ویبراتورها را با موضوع قرار دادن اختراع دکتر گانویل به نمایش می‌گذارد.