مزایای تحریک پستان و خوردن نوک سینه در رابطه جنسی

تحریک سینه در شروع معاشقه به زن کمک می‌کند تا روحیه پیدا کند و بدن خود را برای مقاربت آماده کند.

تحریک پستان و خوردن پستان احساس خوبی دارد و برای گیرنده لذت بخش است. بخشی از مغز او که در هنگام تحریک پستان فعال می‌شود، همان حس تحریک کلیتوری است.

تحریک پستان هورمون اکسی توسین آزاد می‌کند که باعث بهبود کیفیت رابطه جنسی موفق می‌شود.

چگونه به همسرتان ارگاسم نوک پستان بدهید

روش ارگاسم پستان بدین صورت است ابتدا این کار از تحریک دستی در محافل نرم اطراف و دور سینه شروع کنید. با پستانها و نوک آنها مداوم بازی کنید و آنها را ماساژ و بمالید. اصلا عجله نکنید هر چقدر تمرکز بیشتر بزارید خانم ها زودتر تحریک می شود. بعد از آن تحریک دهانی هست که حتی بهتر است. کم کم به سمت نوک سینه بروید و آنها را مک بزنید.از مکش یا مکش ثابت بهمراهی نوک انگشتان ، لیسیدن و زبان زدن استفاده کنید و همزمان از دست و دهان برای تحریک سینه استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که او چه چیزی را دوست دارد ، از او بخواهید که زبان یا لب های شما (یا روی سینه های شما) بخورد و به شما نشان دهد که چگونه دوست دارد سینه او را بخورید.

علاقه مردان به پستان شاید بخاطر یادآوری دوران عشق اولیه به پستان مادر است که احساس زندگی و ادامه حیات ما را با خاطره شیرین و سیرکننده شیر مادر ربط می دهد.

مانند یک بچه که می خواهد شیر بخورد نوک پستان را مک بزنید و با پستان ها بازی کنید. هر دو سینه را با دست گرفته و مانند خمیربازی آن را نوازش و بمالید. نوک سینه ها بخورید و ببوسید. از فضای بین دو سینه غافل نشوید آن هم جای خودش را دارد.

سینه های زنان مانند کلیتوریس حساس می باشد. وقتی لمس و تحریک صحیح سینه ها یا پستان انجام شود در افزایش لذت رابطه جنسی کمک کرده و زنان راحت تر به ارگاسم میرسند.

بارها و بارها شنیده ایم ، این ارگاسم برای دستیابی به زمان نیاز دارد.

برای خرید وکیوم سینه کلیک کنید.

یک نکته برتر برای رسیدن به نیپلگاسم : یخ را امتحان کنید!

خوردن یک مکعب یخی روی نوک سینه ها و اطراف آن سرگرم کننده است. آن را نگه دارید تا نوک پستان بی حس شود و سپس نوک پستان را با دهان گرم بپوشانید – تقریباً می توانم لذت خوشی را حس کنم!

مردان یاد بگیرند!

خوردن سینه توسط همسر بسیار دوست داشتنی است. پستان و نوک سینه را با دستان خود کاوش کرده و احساس کنید. آنها را با تمام وجود لمس و کمی فشار داده و انگشتان دست خود را در اطرافش بکشید. اطراف و زیر سینه های همسر خود را فراموش نکنید. برای تحریک نوک سینه از فشارهای سطحی مانند عقب و جلو و حرکات دایره ای استفاده کنید.

احساس مالش، نحوه لمس همسرتان اهمیت دارد. شما باید به جای مالش دادن، او را کامل احساس کنید. رفتاری را انجام دهید که تفاوت را نشان دهد. از دو انگشت استفاده و حالا دو انگشت را در قسمت پایین قرار داده و آن را احساس کنید. پوست و رگه های نرم را دقیقاً زیر آن احساس کنید.

تفاوت را می‌بینید؟ به جای مالیدن پستان بدون احساس، سینه و نوک سینه همسر خود را حس کنید و فراموش نکنید در طول رابطه کل سینه همسر شما جای مهمی است و تمام آن را لمس کنید.