آیا تا به حال پیرامون قرص تقویت اسپرم و نحوه عملکرد آن را در بدن چیزی شنیده‌اید، آیا شما هم جزء آن دسته از افرادی هستید که به صورت خودسرانه از این قرص استفاده کرده باشید، آیا شما هم برای بچه دار شدن و لذت بیشتر از میل جنسی، به افزایش حجم مایع منی خود یا همسرتان فکر کرده‌اید؟ بهتر است قبل از آنکه مانند هر نوع داروی دیگری، قرص تقویت اسپرم را مصرف کرده و دچار عوارض جبران ناپذیر آن شوید، با ما در این مطلب از مجله داروخانه آنلاین مثبت سبز همراه باشید.

ناباروری چیست ؟

تقریبا می‌توان اکثر مشکلات نازایی را در میان مردان در مشکل کم بودن مایع منی و ضعیف بودن اسپرم‌ها جستجو نمود. در بین هر ۲۵ مرد یک نفر به اختلال کم بودن تعداد اسپرم‌ها مبتلا است، بسیاری از عوامل تاثیرگذار در سبک زندگی مانند استرس، چاقی و رژیم غذایی نامناسب می‌تواند بر تعداد و کیفیت اسپرم‌ها تاثیرگذار باشد.

بدون شک افزایش حجم منی و به عبارتی افزایش تعداد اسپرم می‌تواند لذت ارگاسم را بیشتر و مدت آن را طولانی‌تر نماید، همچنین افزایش تولید اسپرم در بیضه می‌تواند میل جنسی را نیز بیشتر کند.

درمان کمبود اسپرم (افزایش تعداد اسپرم پایین)

اسپرمکس همانند قرص سمنکس بیشترین تاثیر ممکن را در اسپرم مردان میگذارند موضوع اسپرم مهمترین نقش حیات یک فرد میباشد که زاد و ولد را شکل میدهد مشکلات در این بخش مهم باعث بروز بیماری های روحی و روانی در فرد و در نتیجه افسردگی در افراد میگردد داروخانه هادی طب بر اساس درخواست های مکرر شما عزیزان نسبت به تهیه بهترین دارو در حوزه صرفا اسپرم سازی اکنون داروی معروف جهانی اسپرمکس spermax را براحتی در دستان شما فرار داده است .

قبلا برای افزایش و بهبود سرعت ،تعداد و قدرت اسپرم میتوانستید از داروی گنادوتروپین استفاده کنید همینک نسخه جدید که بسیار در سال های اخیر مورد توجه پزشکان در حوزه بارور کردن قرار گرفته است مکمل گیاه دارویی اسپرمکس میباشد که میتواند این نقیصه را کاملا برطرف سازد .

اسپرمکس چیست ؟

اسپرمکس یک دارویی المانی است که مویرگهای حیاتی را باز میکند و باعث میشود خون بیشتری به الت تناسلی بدن وارد شده و درنتیجه نعوظی قویتر ، سخت تر و طولانی و البته افزایش میزان اسپرم در مردان گردد .ایا شما بدنیال همین هستید ؟

اسپرمکس یک مکمل غذایی طبیعی گیاهی است که میزان اسپرم مردان را تا 5 برابر افزایش میبخشد و مدت زمان ساخت مایع منی در بافت الت تناسلی مرد را تسریع میبخشد .

درمان زود انزالی و ناباروری مردان با قرص های اسپرمکس

زود انزالی را میتوان از بعد بسیاری مورد نقد قرار داد از جمله شرایط روحی فرد شامل افسردگی و استرس هایش زود انزالی دارای یک رابطه کاملا مستقیم با اسپرم میباشد کمبود و سستی های اسپرم در زود انزال شدن فرد موثر میباشد بصورت علمی میتوان نتیجه گرفت که قرص اسپرمکس میتواند در درمان زود انزالی موثر واقع گردد.

ناباروری مردان و شمارش اسپرم های کم حرکتی با رژیم غذایی ضعیف، مصرف سیگار و مصرف الکل ارتباط دارد و برخی معتقدند که باروری می تواند توسط توکسین های محیطی تحت تاثیر قرار گیرد. یک متخصص گیاهخواری می تواند یک مکمل غذایی طبیعی برای سم زدایی توصیه کند و گیاهانی وجود دارد که می تواند به طور خاص برای افزایش باروری مردانه مانند Tribulus Terrestris استفاده شود که تاثیر مثبتی بر تحرک اسپرم دارد.

یکی دیگر از علل ناباروری مردان، وجود مشکل انزال است. در برخی موارد، لوله‌های داخل اندام تناسلی مرد مسدود می‌شوند. در این صورت ممکن است مرد در هنگام رسیدن به ارگاسم یا اوج لذت جنسی، به دیر انزالیدچار شود و یا اینکه مایع منی از دستگاه تناسلی او خارج نشود. گاهی اوقات، مایع منی به جای بیرون آمدن از بدن، از پروستات به سمت مثانه به عقب می‌رود.