چگونه داف شویم

برای داف شدن شما نیازی به تحصیلات عالی دانشگاهی ندارید. یک دیپلم یا یک لیسانس کفایت می کند. احتمال اینکه شما با تحصیلات بالاتر از لیسانس داف شوید بشدت سقوط کرده و شیوعش در میان دانشجویان دکترا نزدیک به صفر است. برای داف شدن شما باید زیاد فکر نکنید،

اگر از شما پرسیدند مثلا اکبر گنجی کیست یا فرق سازمان ملل با یا شورای امنیت چیست مثل گوسفند نگاه کنید. هفته ای دوبار کافی شاپ بروید، دوبار دانشگاه، دوبار رستوران، دو بار پارتی، دوبار بوتیک و دوبار آرایشگاه.سالی سه بار موبایلتان را عوض کنید، سه بار دوست پسرتان را عوض کنید، سه بار با پدر و مادرتان قهر کنید. و هرگز به آینده خودتان و کشور خودتان فکر نکنید،و هر کس هم که از این لوس بازی ها در آورد به او نگاه عاقل اندرسفیه بیاندازید. و از همه مهمتر هرگز کار نکنید. پدر ومادرتان چشمشان کور شما را پس انداخته اند حالا هم باید خرجتان را بدهند .

از دیگر مشخصات داف شدن یکی هم اینست که آمار تفریحگاه های آنتالیا و دوبی را بهتر از نام چهارتا از اماکن تاریخی و فرهنگی ایران بدانید. همچنین اگر به یک داف بگویید من از شجریان خوشم میاد مسلماً ابروهایش درهم میرود ولی اگر بگویید ساسی مانکن گوش میدهم فوری گل از گلش میشکفد انگار که با تام کروز روبرو شده.

داف به چه کسی میگویند

عده اي معتقد هستن كه اسناد تاريخي كافي و معتبري وجود نداره و معتقدن كه داف مخفف كلمه ي “د ختر آ ماده فــشاره” ولي خب من به شدت اين نظريه رو محكوم و تكذيب ميكنم و در تحقیقات من نشان داد که دافهای نجیب هم بسیارند.

نظریه دیگر که در مورد به کار رفتن اولین بار داف هست مربوط میشه به داستان تاریخی : یکروز جوان عاشقی تصمیم گرفت که بر روی کاغذی بنویسد دختر ا فاده ایه فــیسو، و تصمیم گرفت برای تاکید بیشتر حروف اول هر کلمه را با رنگ آبی بنویسد و بقیه ی حروف را نیز با رنگ مشکی بنگارد،

ابتدا حروف اول را با رنگ آبی نوشت، اما خودکار مشکی نمینوشت و بناچار حروف باقیمانده را با خودکار قرمز نگارید! نامه را در پاکتی گذاشت که به آن دختر دهد!

فردا که به سر کلاس آمد آن دختر پرسید این داف که روی کاغذ نوشتی یعنی چی؟ جوان پاسخ داد خوب نوشتم یعنی چی، دختر جواب داد تو نوشتی د ا فـ ؛ شصسته جوان خبردار شد که دخمر کوررنگی دارد و سریع حرف خود را عوض کرد و گفت، این یعنی دختر آریایی فـرشته ای! دختر که همیشه دوست داشتنی بوده، آریایی هم که همیشه زیبا، فرشته هم که یه تیــــکست بحثی توش نیست، واسه این تو دافی! دختر خندید و جوان از تیلیت شدن مخ دختر لذت میبرد و بزودی این متد جدید را به تمام همکلاسی های پسرش آموزش داد، و از آن روز به بعد به دختران زیبا می گویند داف.