شهوتی ترین زن دنیا

همیشه یکی از سوالاتی که در ذهن انسان های بیکار به وجود می اید این است که شهوتی ترین زن دنیا و کسی که در جهان رکورد شهوترانی را داشته است کیست؟ و کدام زن شهوتی است که مفتخر به این نشان پست شده است؟!

اگر چه منبعی رسمی در این زمینه موجود نیست ولی در ادامه به معرفی چند تن از این رکوردداران بی شرم خواهیم پرداخت

شهوت ران ترین دختر دانشگاه

دختری ۲۰ ساله در دانشگاه اکستر ، به دلیل داشتن رابطه با ۳ نفر در هر هفته ، از سوی یک سایت همسریابی به نشان شهوتی ترین دختر دنیا دست یافت. این سایت همسریابی در یک اقدام ناشایست ، با انتشار لیستی از شهوانی ترین دخترهای دنیا ، به سرکارخانم! الینا دیزاینی یک عدد تاج ! به همراه ۵۰۰ یورو به عنوان جایزه اعطا کرد.

وجود این مسابقه از سوی این چنین سایت هایی و پرداخت جایزه خود به دلیلی برای ایجاد انگیزه و ثبت رکورد در بین برخی از این افراد دارای بیماری روانی تبدیل شده است

زنی با ۲۰۰ ارگاسم روزانه

شهوتی ترن زن بعدی که به معرفی آن خواهیم پرداخت بیچاره ای است که که به دلیل اختلالات و نوعی سندروم در روز ۲۰۰ بار به ارگاسم می رسد. بیماری خانم سارا کارمن ۲۴ ساله طوری است که خون مدام در آلت جنسی او جریان پیدا می کند و به دلیل تحریک شدن ، به ارتباط جنسی روی می آورد. البته این بیچاره اظهار داشته است که برای رسیدن به آرامش به دلیل شهوتی شدن بسیار ، به رابطه جنسی های متعدد روی آورده است. در پایان این قسمت با معرفی ۲ تن از شهوتی ترین زنان جهان به این مقوله خواهیم پرداخت که چگونه زنان را شهوتی کنیم

چگونه زنان را شهوتی کنیم

برای اینکه یک رابطه زناشویی را بهتر شروع کنید باید آموزش ببینید که چگونه زنان را شهوتی کنید. برای شهوتی کردن بیشتر زنان یکی از پیش نیاز ها ، باید نقاط حساس و شهوانی زنان را آموزش ببینید.

نقاط شهوتی بدن زنان

نقاط حساس بدن زنان ۱۰ نقطه می باشد که در بعد ها در مقالات آینده به آنها خواهیم پرداخت ولی به طور خلاصه نقاط شهوانی زنان عبارتند از : سر ، گوش ، لب ، پشت گردن ،سینه ،شکم و ناف ،پشت ،باسن و پاها. تعدد نقاط حساس و شهوانی در بدن زن ها این کمک را به شما می کند که برای تکراری نبودن رابطه جنسی خود رابطه را از نقاط مختلف شروع کنید

اندازه گیری میزان شهوت

اما شهوت توسط اصطلاحات آن قابل درک است. نشانه های حشر در زنان

به عنوان مثال، شهوت کم به معنای علاقه کمتر یا میل به داشتن رابطه جنسی نیست.شهوت مردان به دو ناحیه مغز مرتبط است.

این دو قسمت مغز نقش مهمی را در شهوت و عملکرد جنسی زنان نیز ایفا می کند.
اهمیت این مناطق بسیار زیاد است که زنان با تفکر یا رویای یک تجربه جنسی می توانند به راحتی به اوج لذت برسند.
شهوت بیش از حد یا تحریک شدن زیاد در زنان و مردان یک مشکل است که می تواند تا حد زیادی بر زندگی و کار فرد تاثیر بگذارد و در نتیجه فعالیت جنسی بیش از حد است.
این وضعیت در مردان با نام های مختلف، از جمله اعتیاد جبری یا جنسی و همچنین شهوت بالا در زنان و جنون انتحاری شناخته شده است. اما نشانه ها یکسان هستند.