راه حل آسان برای ارضا شدن زنان!

اولین راه حل اصلی برای اینکه خانم ها به اوج لذّت و ارضاء برسند، این است که از مرد بخواهد، آهسته تر مراحل رابطه جنسی را پیش ببرد. در این بین خود زن نیز می تواند با دخالت خود، روال را به نفع خود آرام تر کند. می توانید خود، کنترل اوضاع را بدست بگیرید. جالب است بدانید که اکثر مردها این حالت را بیشتر دوست دارند و جذابیت بیشتری برای آنها خواهد داشت.

البته خود زن می تواند آن روش و حالتی که دوست دارد و بیشتر از آن لذّت می برد را از همسر خود درخواست کند. دقیقاً این موضوع را بگویید که اگر وی سریع و خیلی زود زمان ارتباط جنسی را تمام کند و خود، تنها به درجه ی انزال برسد، شما لذّتی نخواهید برد.

 

البته لازم به ذکر است که علی رغم آگاهی کم بیشتر مردها درباره ی چگونگی و زمان ارضاء خانم ها، خود آنها حقیقتاً مایلند که زن نیز ارضاء شود و همچون خود، نهایت لذّت را از این رابطه ببرد. اگر روش رابطه جنسی همسرتان با سرعت، خشن و دردآور است، از او با کلماتی محبت آمیز و عاشقانه بخواهبد که آرامتر پیش رود تا شما هم ارضاء شوید.

شما نیز می توانید همسرتان را در این راه همراهی کنید، با تحریک اندام تناسلی در حین عمل دخول، زمان رسیدن به ارضاء را کمتر کنید، از همسرتان انتظار نداشته باشید که در حین دخول این کار را برای شما انجام دهد، چرا که او تمرکزش را در ارضای خود گذاشته است.

چگونه به همسرتان ارگاسم نوک پستان بدهید

روش ارگاسم پستان بدین صورت است ابتدا این کار از تحریک دستی در محافل نرم اطراف و دور سینه شروع کنید. با پستانها و نوک آنها مداوم بازی کنید و آنها را ماساژ و بمالید. اصلا عجله نکنید هر چقدر تمرکز بیشتر بزارید خانم ها زودتر تحریک می شود. بعد از آن تحریک دهانی هست که حتی بهتر است. کم کم به سمت نوک سینه بروید و آنها را مک بزنید.از مکش یا مکش ثابت بهمراهی نوک انگشتان ، لیسیدن و زبان زدن استفاده کنید و همزمان از دست و دهان برای تحریک سینه استفاده کنید. اگر مطمئن نیستید که او چه چیزی را دوست دارد ، از او بخواهید که زبان یا لب های شما (یا روی سینه های شما) بخورد و به شما نشان دهد که چگونه دوست دارد سینه او را بخورید.

علاقه مردان به پستان شاید بخاطر یادآوری دوران عشق اولیه به پستان مادر است که احساس زندگی و ادامه حیات ما را با خاطره شیرین و سیرکننده شیر مادر ربط می دهد.

مانند یک بچه که می خواهد شیر بخورد نوک پستان را مک بزنید و با پستان ها بازی کنید. هر دو سینه را با دست گرفته و مانند خمیربازی آن را نوازش و بمالید. نوک سینه ها بخورید و ببوسید. از فضای بین دو سینه غافل نشوید آن هم جای خودش را دارد.

سینه های زنان مانند کلیتوریس حساس می باشد. وقتی لمس و تحریک صحیح سینه ها یا پستان انجام شود در افزایش لذت رابطه جنسی کمک کرده و زنان راحت تر به ارگاسم میرسند.

بارها و بارها شنیده ایم ، این ارگاسم برای دستیابی به زمان نیاز دارد.

برای خرید وکیوم سینه کلیک کنید.

یک نکته برتر برای رسیدن به نیپلگاسم : یخ را امتحان کنید!

خوردن یک مکعب یخی روی نوک سینه ها و اطراف آن سرگرم کننده است. آن را نگه دارید تا نوک پستان بی حس شود و سپس نوک پستان را با دهان گرم بپوشانید – تقریباً می توانم لذت خوشی را حس کنم!

مردان یاد بگیرند!

خوردن سینه توسط همسر بسیار دوست داشتنی است. پستان و نوک سینه را با دستان خود کاوش کرده و احساس کنید. آنها را با تمام وجود لمس و کمی فشار داده و انگشتان دست خود را در اطرافش بکشید. اطراف و زیر سینه های همسر خود را فراموش نکنید. برای تحریک نوک سینه از فشارهای سطحی مانند عقب و جلو و حرکات دایره ای استفاده کنید.

احساس مالش، نحوه لمس همسرتان اهمیت دارد. شما باید به جای مالش دادن، او را کامل احساس کنید. رفتاری را انجام دهید که تفاوت را نشان دهد. از دو انگشت استفاده و حالا دو انگشت را در قسمت پایین قرار داده و آن را احساس کنید. پوست و رگه های نرم را دقیقاً زیر آن احساس کنید.

تفاوت را می‌بینید؟ به جای مالیدن پستان بدون احساس، سینه و نوک سینه همسر خود را حس کنید و فراموش نکنید در طول رابطه کل سینه همسر شما جای مهمی است و تمام آن را لمس کنید.