سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری نود و سوم

majid majid
1,276 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
زنی هستم 29 ساله از دوران راهنمایی به دلیل داشتن کسیت تخمدان قرص های ضد بارداری مصرف می کردم حدود 10 سال. حدود 2 سال است که ازدواج کردم و مدت 2 سال است که قرص مصرف نمی کنم الان می خواهم بچه دار شوم .. گاهی وقتی ها در زیر شکمم احساس درد می کنم و سر گیجه دارم . و کمر درد شدید دارم و عادت ماهانه ام همیشه عقب می افتد … تا کنون چند بار اقدام کردیم برای بچه دار شدن نشد .. از مایش ها هم همگی مشکلی نداشتند
شما مشکل کیستتون رفع شده که دو ساله دارو مصرف نمی کنین؟
چه آزمایشاتی دادین؟
آیا در این مدت ترشحات غیر طبیعی هم داشتین و علایمی مثل تب و … هم به سراعتون اومده؟
به طور طبیعی برای هر زن و شوهر که از نظر سیستم تناسلی مشکلی نداشته باشند، 25% در هر ماه احتمال و شانس بارداری وجود دارد و اگر این زوج تا یک سال هم باردار نشدند نیازی به پیگیری خاصی نیست!
در صورتی که سن بالا باشد و طرفین عجله داشته باند می توانند با مراجعه به متخصص ، راهنمایی های لازم و در صورت لزوم درمان دارویی دریافت کنند.
دردها و سرگیجه ی شما بیشتر در چه روزهایی از سیکل ماهانه ست و سیکل هاتون چند روزه ست؟
درد زیر دل هم می تواند در زمان اواسط سیکل به دلیل تخمک گذاری باشد و گاهی در زمان نزدیکی به خونریزی ماهانه و معمولا به دلیل تغییرات هورمونی بدن است.
شما بهتره از لحاظ تخمک گذاری، هورمونی، بیماری های التهابی و قارچی و … و از نظر بالینی هم توسط متخصص زنان بررسی بشین.
ایا امکان داره با خوردن کم پیشاب به الت تناسلی به میزان کم در صورت باکره گی و اینکه رابطه سطحی بعد از 2 یا 3 روز از پایان پریود باشه وجود داره اگه هس چه قدره؟از اون رابطه 2/5 ماه میگذره و با 10 روز تاخیر پریود شدم که بعد از اون هم تا حالا لکه بینی دارم در ضمن سال پیش سونوگرافی کیست در تخمدان نشان داده بود
دوست عزیز همان طور که بارها گفته شده، باکره بودن مانع بارداری نمی شود.
با رسیدن اسپرم ها به هر گونه ای به واژن ، احتمال بارداری هست ولی در فردی با سیکل منظم ماهانه که در روزهای 8 تا 10 سیکل یعنی دو سه روز بعد از خونریزی باشد، این احتمال پایین می رود.
با توجه به گذشتن دو ماه و نیم از رابطه و اینکه شما در این مدت پریود شده این، پس حاملگی منتفی میشه.
به هم خوردن نظم قاعدگی و لکه بینی، یکی از علایم شایع کیست تخمدانه که شما حتما برای این مشکل به متخصص یا جراح زنان مراجعه کنید.
من از روز 5 پرییو د طبق نظر پزشک شروع به خوردن قرص اچ دی کردم در روز 8 نزدیکی داشتم که منی داخل واژن ریخته نشد اما مایع ابتدایی که شنیده ام میتواند حاوی اسپرم باشد وارد واژن شد من با وجود استفاده از قرص که هرروز میخورم در نیم ساعت بعد از نزدیکی از روش پیشگیری اورژانسی مطابق آنچه در سایت شما موجود بود استفاده کردم چه مقدار احتمال بارداری هست؟؟
دوست عزیز در این سایت بخشی به همین نام هست و اگر شما توی اون بخش سوالتون رو مطرح می کردین خیلی بهتر بود !
شما اگر تو بخش احتمال بارداری جستجو می کردین حتما به جوابتون می رسیدین!
در هر صورت احتمال بارداری در ماه اول استفاده از قرص های ضد بارداری وجود داره و بهتره در کنارش از روش های پیشگیری مثل کاندوم استفاده بشه!
احتمال بارداری در روز 8 سیکل بسیار پایینه و هر چه سیکل منظم تر باشه احتمال کمتر میشه!
با توجه به استفاده از روش اورژانسی جای نگرانی برای شما نیست و بهتره در ماه اول که از قرص های ضد بارداری استفاده می کنید از روشی که گفته شد هم به عنوان روش تکمیلی استفاده کنین.
تقریبا 7،8 ماه میشه که دوره پریود من 26 تا 28 روزه شده
بعد از آخرین پریودی تقریبا روزای 13 ،14 بود که داخل ترشح سفید رگه های نازک قهوه یی دیدم
به مدت دو روز و روزی میشه گفت 2،3 بار
یه چند روز هم کمر درد داشتم جوری که تو خوابیدن هم راحت نبودم و حتی تو نشستن
(من فکر کردم که شاید از باد کولر باشه _ البته خودم رو با این فکر اینجوری آروم میکردم)
درد از وسط مهره کمرم بود و درد عمیق
حالا هم روز 31،32 پریودی هست
چند روزه که کمر درد مثل دوران قبل پریودی میاد و میره (خیلی کم)
درد سینه قبل پریودی هیچ وقت نداشتم مثل بعضیها هر چند ماه یکبار این امر اتفاق میافته که این بار هم نشده
ته ِ گلوم یکی دو روزه که خیلی میجوشه( حتی دیروز برا همین نتونستم راحت بخوابم)
فکر میکنم ترشحم هم زیاد شده
جوری که لباس زیرم زود و تند تند خیس میشه
انگاری دفعات ادرار کردنم هم بیشتر شده (شاید از تلقینه)
تو شکمم هم هی قور قور میشه

فکر میکنین احتمال بارداریه من باشه؟

دوست عزیز تمامی علائم بالا می تونه به خاطر انواع بیماری های دستگاه تناسلی باشه!
عفونت ، در بعضی موارد کیست تخمدان و خیلی بیماری ها این علائم رو دارن!
پس حتما به متخصص زنان مراجعه کنید و هر چه سریعتر ، بهتر!
شما نگفتین که رابطه ی مشکوک داشتین که نگران بارداری هستین؟؟؟؟!!!
اقدام به موقع جلوگیری؟
ولی من جلوگیری نکردم اصلا، اتفاقا میخوام حامله شم
من اینا رو گفتم میخوام بدونم اینا میتونه نشانه حاملگی باشه؟ الان 4،5 روز هست که عقب انداختم . همچنان درد کمر (خفیف) دارم. گلوم جوشیدنش تقریباً کمتر شده
برخی از این علائم می تونه علائم بارداری هم تلقی بشه اما
توصیه می کنم انقدر علائم رو تفسیر نکنید . اگر بیش از یکهفته از آخرین رابطه تون گذشته می تونید آزمایش خون بدید و اگر 21 روز گذشته می تونید از طریق تست خانگی بارداری ( بی بی چک ) از طریق ادرار متوجه بشید که باردار هستید یا خیر ؟

گاهی ما می نشینیم و علائم رو سبک و سنگین می کنیم ، در حالیکه باردار هستیم ولی چون از طریق علائم به نتیجه نمی رسیم طی این مدت رفتاری می کنیم یا دارویی مصرف می کنیم که برای نطفه مضر هست . توصیه می کنم تفسیر علائم رو کنار بگذارید و از طریق علمی به ردیابی بارداری بپردازید

ضمنا افزایش ترشحات ، تغییر رنگ و بو ترشحات و … می تونه از علائم عفونت دستگاه تناسلی هم باشه

من وقتی از روش اورژآنسی استفاده میکنم 3الی 5 ساعت بعد از مصرف قرص HD دوچار حالت تهوع و سرگیجه و خفگی میشم معدم باد میکنه شدید .
نمیتونم سر کار بشینم خیلی احساس بدی بهم دست میده . حالت خفگیم خیلی زیاده انگار کسی دستاشو دور گردنم انداخته و خفم میکنه . درضمن اصلا نمیتونم استفراغ بکنم تا که راحت بشم . میشه راهنماییم کنید که چه کاری انجام بدم ؟
همسرتون یک کلمه می گن حساسیت دارم ! و انوقت شما خفگی و تهوع رو بحد مرگ تجربه می کنید !!
حساسیت همسرتون شدید تره یا خفگی شما !!
یکمم به فکر خودتون باشید …

توصیه ها

1- اولا در هر دوره فقط یکبار می تونید از روش اورژانسی کمک بگیرید . پس زیاده روی کنید چون بدجوری ضرر می کنید
2- به همسرتون بفرمایید که یکمم به شما فکر کنه
3- بجای اچ دی از ال دی استفاده کنید شاید مشکل کمتر بشه ( هر بار بجای 2 تا اچ دی باید 4 تا ال دی بخورید )
4- در این مواقع از قرص ویتامین b6 جهت جلوگیری از تهوع استفاده کنید شاید مفید باشه
5- اگر ماهی چند بار آمیزش دارید و همسرتون شدیدا با کاندوم مخالفه . از یک ماه قبلش روزی یک عدد ال دی یا یاسمین بخورید ( ماه اول کاندوم فراموش نشه ) و از ماه بعد با خیال راحت نزدیکی کنید .

من يه سوال و كمك مي خواستم و اون اينه كه من 19 خرداد نزديكي داشتم كه مني به داخل واژن ريخته نشده و 25 پريود شدم.قبلا هميشه همين موقع پريود مي شدم ولي از 2 ماه قبل 28 تا 30 هر ماه پريود مي شم.ولي اين ماه 25 پريود شدم و پريودم كاملا طبيعي بود ولي روز 6 از زمان پريود كمردرد و درد خفيف زير شكم داشتم.آيا احتمال اينكه حامله باشم هست؟
پریود شدن شما این احتمال بارداری رو از بین میببرد نگران نباشید
27 فروردین پریود شدم و در دوران تخمک گذاری چند بار با همسرم نزدیکی داشتم با توجه به اینکه احساس میکنم الت همسرم به طور کامل داخل نرفته و باتوجه به اینکه جواب تست باردای مثبت بوده چقدر میتونم به بارداری امیدوار باشم چقدر احتمال حاملگی خارج از رحم وجود داره؟
در بارداری خارج رحمی عدد تیتر خیلی کمتر از بارداری معمولیه و این رو پزشک متخصص به راحتی می تونه تشخیص بده. هنگامی احتمال بارداری خارج رحمی داده میشه که اول از همه عدد تیتر ÷ایین تر از حد نرمال باشه و در قدم دوم سونوگرافیه!
شما به پزشکتون مراجعه کنین، ایشون حتما دقیقا تشخیص میدن! و اگر احتمال بارداری خارج رحمی داده شده بود حتما مراحل بعدی در مورد شما طی می شد. پس خیالتون راحت باشه!
موفق باشی!
میخواستم بدونم اگر خانمی باردار شده باشه وقتی نزدیک عادت ماهیانه میشه بازم علائم پرید رو داره ؟ یا دیگه هیچ علائمی از پرید شدن مثل درد سینه و ورم شکم رو نداره؟آیا اگر علائم رو داشته باشه یعنی حامله نشده؟
یک خانم باردار ممکنه در اوایل بارداری بدون هیچ علامت خاصی باشه و یا همه ی علایم بارداری رو داشته باشه! معمولا درد و تهوع در اوایل بارداری به دلیل بالا رفتن سطح هورمون ها و لانه گزینی جنین و رشدش ممکنه پیش بیاد که ممکنه با علایم قاعدگی اشتباه گرفته بشه و برعکس قضیه هم صادقه!
من با خانومم یه نزدیکی داشتم که با توجه به پریود بودن ایشون این رابطه فقط از مقعد بود … در طول رابطه سه بار منی وارد مقعد ایشون شد اما ما کاملا مواظب بودیم که منی دارد واژن نشه و حتی به سطح آلتم برخورد نکنه ( چه منی و چه پیش آب ) … البته به خاطر اطمینان بیشتر ایشون 6 ساعت بعد لز رابطه 2 تا قرص HD و 12 ساعت بعد 2 تا دیگه خوردن … حلا من دو تا سوال دارم …

1) با توجه به این که ایشون پریود بودن ( در دوره تخمک گذاری نبودن ) و منی یا پیش آب به واژن نخورده ( البته ممکنه ناخواسته برخورده کوچکی داشته باشه ولی کاملا مواظب بودیم ) وبلا توجه به روش اورژانسی احتمال بارداری چقدره ؟

2) با توجه به این که ایشون تو آخرای پریود این دارو رو خوردن دوره پریود بعدی میتونه چطور باشه ؟ زودتر ؟ سر موعد یا عقبتر ؟

1- احتمالش صفره
2- دوره بعدی احتمالا به تعویق می افته . البته ممکنه خونریزی پیش از موعد رو هم تجربه کنند
من حدود 2 ماه پيش نزديكي داشتم كه در حين نزديكي كاندوم پاره شد ولي متوجه نشديم كه مني به داخل واژن ريخته است يا نه (در اون زمان من روز 5 ام پريودم بود). ماه بعد سر موقع پريود شدم و اين ماه هم به همين صورت سر موقع پريود شدم. ولي در اين مدت 3 بار به مدت يك روز دلم درد گرفت، البته يك بارش قبل از پريود اول بود، و در ضمن مطمئن نيستم كه اين دل درد ها به خاطر مسموميت بوده يا نه، ولي چيزي كه بود اين بود كه ادامه نداشتن. سوالم اين هستش كه آيا احتمال حاملگي هست با اين شرايط؟ يا اينكه حاملگي خارج رحمي؟
خیر شما باردار نیستید
در بارداری خارج رحمی خونریزیهایی گاهی رخ می دهد اما نه بصورت پریود ( چند روز و نسبتا زیاد ) و سرموقع و …
بعلت نگرانی ، دل درد ها رو به بارداری ربط می دید که ربطی نداره
با توجه به پستای قبلیم تو همین صفحه خانم من تو آخرین روز پریودشون روش اورژانسی رو انجام دادن … همون روز چارشنبه خون ریزی ایشون کامل قطع شد و این هفته یکشنبه ایشون دوباره خونریزیشون شروع شد … دوست عزیزم جواب سوالامو کامل دادن … ممنون … اما یه سوال … آیا با این خونریزی دوباره که مشخصا به علت مصرف قرصا بوده میشه از عدم بارداری اطمینان حاصل کرد ؟ یعنی میشه مطمئن شد دیگه باردار نیستن ؟ ( چون من یه جایی خوندم که اگه بعد از مصرف قرصا تا 21 روز خون ندیدن باید برای تست بارداری اقدام کنن ) … اگه نه پس این خونریزی نشون دهنده چیه ؟
خودتو آزار نده
ایشون باردار نیستند .
می خواستم بدانم ایا شروع ورزش بدنسازی (استفاده از تردمیل ودوچرخه . . .) روی تاریخ تخمک گذاری تاثیر میگذارد؟چون موقع ورزش فشار زیادی احساس میکنم و پریود من در حدود یک هفته نا منظم است(عقب وگاهی اوقات جلو می افتد) از انجایی که حدود 5 ماه است که اقدام به باداری کرده ام ولی تاکنون باردار نشده ام،دکتر قرص متفورمین روزی دو عدد تجویز کرده
دوست عزیز بهتر بود توی مبحث مناسبی موضوعتون رو بیان می کردین. در هر صورت انجام فعالیت های سنگین می تونه تو سیکل ماهانشون تاثیر بذاره و باعث نا منظمی در عادت ماهانه بشه. ولی در همه ی افراد ممکنه این اتفاق نیفته و همچنین عوارضی مشابه نداشته باشه. بهتره انجام هر گونه فعالیت بدنی در آستانه ی تحمل فرد باشه و باعث خستگی بیش از حد نشود. احتمالا پزشک شما برای تحریک تخمک گذاری بهتون متفورمین داده که معمولا برای کسانی که تنبلی تخمدان دارند تجویز میشه.
بهتره پیگیری بیشتری داشته باشین تا علت دقیقا معلوم شود. البته این رو هم بگم که برای هر زوج سالم در ماه تنها 25 درصد شانس بارداری وجود دارد.
موفق باشی!
همسر بنده حدود 2 ماه قرص LD مصرف میکرد که بدلیل ناراحتی کبدی دچارهپاتیت و زردی شد، بطوریکه تا 2 هفته تحت درمان بود، با توجه به این موضوع الان رابطه ای برقرار شده که در آن احتمال بارداری میرود، چگونه میتوانم از آن جلوگیری کنم؟ آیا روش اورژانسی امکان دارد دوباره دچار ناراحتی کبدی شود؟ و اینکه آیا داروی ضد بارداری وجود دارد که دفع آن از کلیه ( به جای کبد ) باشد؟
با یک پزشک متخصص زنان مشورت کنید
من برای کیست تخمدان قرص دزوسپتیو مصرف میکنم.الان هم در دوران نامزدی هستم اما رابطه جنسی کامل دارم.آیا خوردن قرص 100 درصد کفایت میکنه برای جلوگیری از بارداری؟
و اینکه روز 7 پریود اگر رابطه جنسی کامل باشه،البته اگر مایع منی داخل ریخته نشه با خوردن قرص آیا بازهم احتمال بارداری وجود داره.(دوره ی دومیه که قرص مصرف میشه)
اگر پیش از نزدیکی یک دوره کامل از دزوسپتیو که فکر کنم همین یاسمین خودمون ! باشه استفاده کرده اید اونوقت ، نزدیکی کامل در شما به بارداری نمی انجامد .
آیا احتمال بارداری روز 8پریود حتی با خوردن قرص ضدبارداری و نریختن منی داخل واژن،با پیشاب ممکن هست؟
نخیر به هیچ عنوان با شرایطی که عنوان کردید امکان بارداری وجود ندارد
من و همسرم تقریبا 2 روز بعد از اتمام پریود رابطه جنسی داشتیم. من فقط در حد پیش آب خیس شدم که آن هم مطمئن نیستم به داخل واژن ریخته شده یا نه ولی مقدار آن هم بسیار کم بود. پس از آن استرس خیلی بالایی داشتیم و از امروز که حدود یک هفته از آن زمان می گذرد همسرم دردهایی را در ناحیه زیر دلش احساس می کند که همراه با خستگی است. آیا احتمال بارداری وجود دارد؟ چه زمانی برای انجام تست ها مناسب است؟
من نمی فهمم وقتی یک بارداری ناخواسته انقدر نگران کننده و پردردسر هست ، شما چطور جرات می کنید که قبل و بعد از رابطه هیچکدوم از موارد ایمنی رو رعایت نکنید ؟!
بهرحال شانس بارداری دو روز پس از اتمام پریود بخصوص وقتی پریود منظم باشه اگرچه منتفی نیست اما اصلا هم بالا نیست .بخصوص با شرحی که شما دادید این احتمال کمتر هم میشه و شاید نزدیک به صفر برسه . فقط نگرانی از بارداری ناخواسته می تونه قائدگی ایشون رو مختل کنه که بهتره درجریان باشید . این دردها و علائم دیگر عمدتا بخاطر اضطراب از بارداری ناخواسته ایجاد و تفسیر می شوند
من واژن تنگي دارم كه دخول رو برام خيلي مشكل و دردناك كرده البته فكر ميكنم دهانه ي واژنم تنگه………..پزشكم دو راه پيشنهاد كرد يكي عمل برش و يكي زايمان و گفت زايمان باعث ميشه دهانه ي واژنت گشادتر بشه تا الان چند ماه است كه براي حاملگي اقدام ميكنيم ولي خبري نيست ……..چون دخولي صورت نميگيره والبته پرده ي من از نوع بكارت ارتجاعي است اين ماه تصميم گرفتيم با سرنگ بدون سوزن اين كار رو انجام بديم يعني اسپرمهاي همسرم رو بلافاصله از طريق سرنگ به داخل واژنم تخليه مي كنيم آيا به نظر شما اين كار فايده اي دارد و حاملگي صورت ميگيرد ؟ ما دقيقا روزهاي تخمكگذاري رو تعيين كرديم و در اين روزها اين كار رو انجام ميدهيم …..آيا به نظر شما اين كار از نظر پزشكي اشكالي ندارد و اگر جنيني صورت بگيرد برايش مشكل ساز نميشود ؟؟
اگر سرنگ استریل باشه بنظر نمیرسه مشکل ایجاد بشه اما خانم عزیز این چه کاریه آخه ؟
اگر قرار است با زایمان طبیعی دهانه واژن باز شود ، توصیه می کنم که شما قبل از اون اینکار رو با جراحی و برش انجام بدید که هم رابطه زناشوییتون برقرار بشه و نه شما عذاب بکشی نه همسرت به سرنگ متوسل بشه
هم اینکه موقع زایمان کمی کمتر درد می کشی

شما باید به متخصص زنان باتجربه مراجعه کنید و بنظر من راه حل سریعتر رو انتخاب کنید چون وجود چنین مشکلی ممکنه شما یا همسرتون رو دچار سردمزاجی بکنه که این خودش اول بدبختیه

سیکل پریود من همیشه بین 26تا 30 روز بوده که این دفعه 31 روزه شده و البته اولین بار است که شروع به مصرف قرص ال دی کرده ام(از همان روز اول).از طرفی خونریزی این 3 روز اول خیلی کمتر از دفعات قبلی است.قبل از شروع پریودم رابطه مشکوک جنسی با همسرم داشتم. می خواستم بدانم احتمال بارداری وجود دارد یا نه و اگر تعداد روزهای پریودم این دفعه کمتر از همیشه بشود (با توجه به 7 روزه بودن همیشگی) آیا جای نگرانی برای بارداری هست یا خیر؟
اگر بعد از رابطه پریود شدید ( سه روزش که طی شده لااقل ) پس باردار نیستید
نگران نباشید
من در روز 2 تیر رابطه بدون دخول کامل داشتم که طی اون نامزدم ارضا نشد ولی چون از بابت مایع پیشاب مطمئن نبودم به روش اورژانسی قرصهای اچ دی مصرف کردم. بعد در روز 9 تیر پریود شدم. اما این ماه هنوز با اینکه از زمان عادتم گذشته پریود نشدم( و در طی این مدت هیچ نوع رابطه ای نداشتم) میخواستم بدونم ممکنه دفعه قبل خونریزی قاعدگی نبوده؟ آیا احتمال حاملگی هست؟
و یه مشکل دیگه یه مدته که همش احساس میکنم نفخ دارم ممکنه یه روز خوب بشه ولی تقریبا تمام طول ماه رو احساس نفخ دارم. علتش چیه؟
برهم خوردن عادت ماهیانتون از مصرف قرصها و استرس و تغییرات هورمونی ناشی شده است
با وجود مصرف قرص ضد بارداری به هیچ عنوان امکان بارداری نیست نگران نباشید
من در روز نهم سیکل آمیزش کامل داشتم ولی پریود ماه بعدم درست به موقع انجام شد وخونریزی شدید داشتم.آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
پریود شدن به موقع شما بارداری رو منتفی میکند
در ضمن هر آمیزشی حتی کامل هم دلیل بر بارداری نیست اگر منی وارد واژن شد یا اطراف آن ریخت باید احتمال بارداری داد
من با همسرم روز اول پریودش رابطه داشتم و متاسفانه مایع منی رو داخل واژن ریختم، آیا احتمال بارداری هست؟ اگر هست باید از چه کار کرد!؟ با توجه پریود بودنش باید قرص LD مصرف کنه؟
بله احتمال بارداری هست
باید تا قبل از 72 ساعت از رابطه که گذشته قرص به روش اورژانسی مصرف کنند که شامل ال دی یا اچ دی هستش
من در روز 4پریود نزدیکی کامل داشتم.خونریزی کمی هم داشتم.منی داخل واژن ریخته نشد.ولی چون از پیشاب میترسیدم 6ساعت بعد نزیدکی 4تا ال دی و 12 ساعت بعد 4تا ال دی دیگه خوردم.آیا بازهم امکان بارداری وجود داره؟
با توجه به مصرف قرص خیر احتمال بارداری وجود نداره
اگه ان مایه شفاف که قبل از منی از مرد خارج می شود به الت تناسلی خانمها مالیده شود (در صورتی که باکره باشد و دخول انجام نشه)و بعدا تمیز شود احتمال بارداری داره یا نه؟
بالغ بر 12548796325800000 بار در تاپيك هاي مختلف گفته شده اين مايع اسمش پيشاب هستش و حاوي اسپرم است

يعني چي؟؟؟!!! يعني ميتونه باعث بشه شما بابا بشيد.هرچند احتمالش كم هشت اما صفر نيست

در مورد شما كه دخول صورت نگرفته اما اينكه با آلت خانم تماس داشته بستگي داره كه چه جور تماسي بوده؟؟؟ پيشاب وارد واژن شده يا نه؟ اگر آنقدري نبوده كه وارد شود مشكلي نيست

و يك نكته ديگه : حدودا 12548796325800000 بار هم گفته شد بارداري ربطي به باكرگي ندارد

ایا ممکنه که خانمی در دوره ی تخمک گذاری باشه و نزدیکی صورت بگیره اما بارداری اتفاق نیفته؟من در ماه گذشته در روز 20 سیکل باتوجه به داشتن دردهای خفیف در زیر شکم و احتمال تخمک گذاری با همسرم نزدیکی داشتم ولی بعد از گذشت 14 روز پریود شدم ، ایا تشخیص روز تخمکگذاری اشتباه بوده؟اگر اشتباه نکردم با توجه به نامنظم بودن پریودم در حد 2-5 روز باز هم در روز 20 سیکل شانس بارداری دارم؟
بله امکانش هست
خیلی از موارد هستند که روی بارداری تاثیر می گذارند
لزوما معنیش این نیست که شما نابارور هستید یا مشکلی در باروری دارید اما اگر سوال اینه که ممکنه ؟ بله ممکنه
اگر عجله ندارید لااقل 6 ماه تا یکسال سعی کنید باردار بشید و اگر نشد نگران بشید و به پزشک مراجعه کنید

در مورد زمان تخمکگذاری هم می تونید از تاپیک مخصوص خودش کمک بگیرید

یه سوال واسه ی دوستم پیش اومده که چون اینجا ثبت نام داشتم گفت من از شما بپرسم.
ایشون شرایطشون اینطوری بوده: بعد از اینکه خانمشون با دست براشون عمل استمناء رو انجام داده و دستش آغشته به منی شده، با دستمال خوب پاکش کرده ولی نشسته.
بعد از اون و به فاصله چند دقیقه دست خانمشون با داخل شورتش که از ترشحات واژن خیس هم بوده تماس پیدا می کنه و… با توجه به اینکه اون روز، دقیقا روز تخمک گذاری خانوم بوده، آیا احتمال بارداری بالاست؟
البته من با توجه به مطالب سایتتون به ایشون گفتم اصلا جای نگرانی نیست ولی برای راحت شدن خیالش چون هنوز وقت داره میتونه از روش پیشگیری اورژانسی هم استفاده کنه. حالا میخوام نظر شما رو که دقیق تره بدونم
با این شرایطی که گفتید امکان بارداری اصلا نیست
میخواستم بدونم که در چه روزهائی قبل و بعد از پرید میشه بطور طبیعی از باردار شدن جلوگیری کرد یعنی اگه انزال داخل انجام بشه بارداری صورت نمیگیره

تا چند روز مانده به پرید و تا چند روز بعد از اتمام پرید و یا هر زمانی که میشه بصورت طبیعی این کار را انجام داد

روش SAFEPRIOD یا روش تقویمی ، بعلت درصد بالای شکستش ، روش توصیه شده ای برای جلوگیری نیست بخصوص در کسانی که قائدگی نامنظمی دارند اما اگر اصرار دارید براتون توضیحش رو می نویسم ، ماشین حساب و خط کش و گونیا ، کنار دستتون داشته باشید چون محاسبه داره

1- در صورت نامنظم بودن دوره های ماهانه، لازم است برای 12 ماه متوالی، تاریخ شروع دوران قاعدگی یادداشت گردیده و در پایان این مدت، کوتاهترین و طولانی ترین دوره عادت ماهانه مشخص شود. برای سیکل های منظم، چنین یادداشتی ضرورت ندارد زیرا کوتاهترین و طولانی ترین دوره یکسان است.

2- با کم کردن عدد 18 از تعداد روزهای کوتاهترین دوره ماهانه، اولین روز احتمال باروری در دوره ماهانه مشخص می گردد.

3- با کم کردن عدد 11، از تعداد روزهای طولانی ترین دوره ماهانه، آخرین روز احتمال باروری در دوره ماهانه مشخص می گردد.

بنابراین با کم کردن 18 روز (16 روز باضافه 2 روز که در آن اسپرم زنده می ماند) از کوتاهترین سیکل قاعدگی و 11 روز (12 روز منهای یک روز که تخمک زنده است) از طولانی ترین سیکل قاعدگی، اطلاعاتی بدست می آید براساس آن، بطور تئوریک می توان روزهایی را که فرد در معرض خطر حاملگی است، بدست آورد. در اینحالت نزدیکی در ایامی که خطر حاملگی وجود ندارد، آزاد است.مثلاً هر گاه سیکل قاعدگی زنی بین ۲۶ تا ۳۱ روز به درازا می کشد ، دوره باروری وی که نباید در آن مدت آمیزش جنسی نماید ، در روزهای بین هشتمین روز و بیست و یکمین روز سیکل قاعدگی او خواهد بود ( شمارش روز اول باید از اولین روز سیکل قاعدگی باشد ).

هر قدر قاعدگی نامنظم تر باشد، روزهای در معرض خطر بیشتر و طول دوره عدم نزدیکی طولانی تر خواهد بود. به عنوان مثال طبق فرمول ذکر شده، در یک سیکل منظم به فواصل 28 روزه تکرار می شود، عدم نزدیکی فقط از روز 10 تا 17 قاعدگی انجام می گیرد. حال آنکه خانمهایی که سیکل قاعدگی آنها بین 25 تا 32 روز متغیر است، از روز 7 تا 21 نزدیکی نکنند، زیرا در این ایام امکان آبستنی وجود دارد.

از آنجایی که مدت زمان باروری تخمک و اسپرم بنا به عقیده برخی از محققین و دانشمندان، بیش از ارقام ذکر شده نیز محتمل است، لذا بمنظور افزایش ضریب اطمینان این روش، بهتر است یک تا دو روز قبل و بعد از روزهایی که براساس فرمول بیان شده جهت عدم نزدیکی تعیین گردیده است نیز از مقاربت خودداری بعمل آید.

من چند مدت پیش با نامزدم یه رابطه داشتیم و قبل از اینکه منی از من خارج بشه من آلتم رو روی لبهای بیرونی واژن اون مالیدم البته فکر کنم پیشاب از من خارج شده بود وبعد با یه حرکتهای دیگه همه منی رو ریه شکم(بالا تر از ناف) نامزدم ریختم واز اونجایی که احتمال وجود اسپرم تو پیشابم رو داشتم مدت 48 ساعت نامزدم هر 12 ساعت یک قرص اچ دی می خورد که در آخرین پریودش خیلی کمتر از همیشه ترشح داشت،حالا احتمال اینکه نامزدم حامله باشه هست؟نامزدم پرده بکارت سالم هم داره
با توجه به مصرف قرص احتمال بارداری نیست نگران نباش
امکان بارداری با پیش آب خیلی کمه خیلی کم
بارداری هم ربطی به بکارت نداره
من از روش اورژانسی در حدود 1.5 پیش استفاده کرده و دوره پریود من 26 هر ماه بوده. بعد از 15 روز از روش اورژانسی پریود شدم. بعد از اون تماس جنسی بدون دخول فقط در حد یک لحظه تماس با مدخل واژن داشتم که اونهم در روزهایی بود که میدونستم تخمک گزاری صورت نمی گیره ( با توجه به جدول خودتون) . امروز من 10 روزه که از زمان پریودم میگذره و خیلی نگرانم. 1/ آیا باردارم.؟ مرتب نفخ ودرد شکم و درد پهلو ( مثل زمان پریودی ) دارم ولی هیچ خبری از پریود شدن نیست. دیشب کمی حالت تهوع داشته. تو رو خدا بگید چکار کنم؟
نوشتی ” در حدود 1.5 پیش”…. منظورت رو نفهمیدم .
ولی کلا اینطور که پریودی منظمی داری و از طرفی مطمئنی که در روزهای امن نزدیکی صورت گرفته پس جای نگرانی نیست…یعنی تقریبا میشه گفت احتمال بارداری در دوران امن خیلی بعیده مگر اینکه طرف خیلی بدشانس باشه.
اگر پریودیت نامنظم بود احتمالش بود.
خیلی وقتها پیش میاد که بدلایل مختلف تاریخ پریودی عقب و جلو میفته حتی برای کساییکه که خیلی پریودی منظمی دارن… ممکنه از استرس ترس از حاملگی این تاریخ عقب افتاده. حالت تهوعی هم که داشتی شاید از همین بوده.

ولی بازهم برای اطمینان بیشتر بی بی چک رو حتما استفاده کن.

من با نامزدم حدود 2 هفته پیش نزدیکی داشتم و مجبور شدیم از روش اورژانسی استفاده کنیم حدود 2 ساعت بعد از نزدیکی 2 تا قرص yasmin و سری دوم قرص هارو با حدود 1 ساعت تاخیر ( 13 ساعت و 15 دقیقه ) بعد از سری اول مصرف شد
سوال اوم اینه که این تاخیر حدود 1 ساعتی باعث می شه این روش جواب نده ؟
سوال بعدیم این که در موارد قبلی که نامزد من از این روش استفاده می کرد حدود 1 هفته بعد پریود می شد ولی ایندفعه با گذشت 2 هفته از خوردن قرص ها هنوز پریود نشده البته هنوز 2-3 روزی به موعد پریودش مونده ! ایا این قضیه نشانه حاملگی هستش ؟
ین رو هم بگم که در دوره قبلی پریود نامزد من به خاطر یه مسافرت حدود 10 روز با خوردن قرص Yasmin پریودش روعقب انداخته بود
در روش اوژانسی معمولا به فاصله ی 12 ساعت باید خوردن 2 تا HD یا 4 تا LD تکرار بشه … حالا با یکساعت تاخیر فکر نکنم مشکلی پیش بیاد.
نباید بیشتر از یکبار درماه از روش اوژانسی استفاده کنید! استفاده از قرصهای جلوگیری نباید به این شکل نامنظم باشه … ایشون یک مدت به خاطر مسافرت و یکسری به خاطر روش اوژانسی و…. خلاصه هروقت خواستن مصرف اینها رو قطع و وصل کردن که اصلا کار صحیحی نیست ..
احتمالا الان هم بالانس هورمونی بدنشون بهم خورده….
نگران نباشید صبرکنید ایشون پریود میشن … چون تنها با تاخیر یکساعت مصرف قرص بعیده باردار باشن.
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

119+ محصولات
404+ کاربران
168+ مطالب وبلاگ

پرداخت آنلاین

نمادهای ما

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت