سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری دوم

سید مهدی موسوی سید مهدی موسوی
508 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
24سال دارم.مدت دو ماه است که نامزد کرده ام.27 خرداد پریود شدم و در تاریخ 5 تیر نزدیکی مشکوکی داشتیم و روز بعد دو قرص اچ دی و 12 ساعت بعد دو قرص دیگر مصرف کردم (اما پس از یک ساعت دو قرص دوم را بالا اوردم).11تیر ماه (15 روز بعد به مدت 2 روز خونریزی داشتم به نظر شما این پریود بوده است یا از عوارض قرص بوده؟ایا ا حتمال حاملگی وجود دارد؟(با توجه به این که دخول انجام نشده و من دختر هستم)روز1 مرداد نیز تست حاملگی انجام دادم و فقط یک خط بنفش مشاهده شد ایا احتمال حاملگی وجود دارد؟(اگر 27 را در نظر بگیریم تا امروز 39 روز پریود من به تعویق افتاده و اگر 11 تیر را 24 روز)کدام تاریخ قابل قبول است؟
خونریزی که داشته اید احتمالا به دلیل مصرف قرصها بوده و تنظیمات سیکلهای شما به هم خورده است. به نظر من احتمال بارداری در شما با توجه به نحوه رابطه جنسی و نیز خونریزی بسیار ضعیف است. شما خونریزی در 11 تیر را اولین روز خونریزی فرض کنید و طبق روال قبلی منتظر خونریزی باشید (یعنی اگر سیکلهای 28 روزه داشتید می شود 7 مرداد)، اگر 10 روز پس از این تاریخ (یعنی تا 17 مرداد) خونریزی ایجاد نشد، آزمایش بارداری بدهید.
اگر دختر و پسری باشند که با هم نامزد هستند اما تا 5 6 ساله دیگه قصده ازدواج ندارند و دوست دارند که لذت جنسی اشان را با هم ببرند و هیچ گونه دخولی نیز ندارند(پرده بکارت) فقط در حد مالوندن بر روی واژن و راه های دیگر برای ارضا شدن و منی مرد نیز اطراف واژن ریخته نمیشه مگر اینکه به طرف واژن لیز بخورد که قبل از ورود به واژن سریعا با دسمال پاک میشود من با توجه به حرف های شما این جور فهمیدم که این پسر دختر نباید این گونه تماس جنسی داشته باشند زیرا هر لحظه امکان بارداری وجود دارد با توجه به اینکه شما گفتید حتی زمانی که الت بر روی واژن قرار دارد نه توی واژن در ترشحاتی که هنگام تحریک شدن مرد بر روی الت مرد به وجود می اید اسپرم نیز وجود دارد پس این دو باید چی کار کنند هر دفعه هم که نمیتوانند با وجود ضعیف بودن احتمال بارداری قرص مصرف کنند ان پسر نیز به دلیل وجود نداشتن هیچ گونه دخول حاضر به استفاده از کاندوم نیز نمیباشد خواهش میکنم راهنمایی کنید احتمال بارداری چه قدر است و این 2 باید چی کار کنند ایا به خاطر این ترس باید تماس جنسی را از خود منع کنند؟
این توضیحات و مواردی که در آن به احتمال بارداری اشاره شده برای کسانی است که نزدیکی از راه واژن دارند و در تمام وارد تاکید شده که «احتمال» بارداری وجود دارد. در ضمن چندین بار تاکید شده که برای ایجاد بارداری می بایست تخمک زن با اسپرم مرد تماس پیدا کند. اسپرم که در هر زمانی در دسترس است ولی تخمک در زمانهای مشخص در رحم پدیدار می شود. زمان تخمک گذاری در فردی که سیکلهای منظم و 28 روزه دارد، در نیمه دوره یعنی روز 14 می باشد؛ حدود 2 -3 روز قبل و 2 -3 روز بعد از این زمان تخمک در رحم در دسترس است و اگر اسپرم مرد در کنار تخمک قرار گیرد لقاح صورت می گیرد و در غیر این صورت تخمک دفع خواهد شد. با توجه به این توضیحات در زوجی که شرایط شما را دارند عقلانی است که در زمانهایی که احتمال بارداری بسیار بالاست (روز های ذکر شده بالا) احتیاط بیشتری لحاظ شود. با رعایت این نکات می توانید استرس خود را کاهش دهید.
زمانه تخمک گذاری تقریبا چند روز بعد یا قبل از قاعدگی میباشد؟ و دوم اینکه اگر دختری روز 21 تیر پریود شده بعد از 10 روز تمام شده 2 روز بعد از تمام شدن خون ریزی یک تماس جنسی بدون دخول داشته که منی مرد روی پشت او ریخته شده و او احساس کرده که منی کمی به سمته واژن لیز خورده و سریع با دسمال تمیز کرده و بعد 2 قرص ال دی مصرف کرده اما الان یعنی 4 مرداد اول کمی ترشحات قهوه ای و روزه بعد به طور کامل پریود شده یعنی در یک دوره 2 بار پریود شده این به چه دلیل میباشد؟ ایا ممکن است علایمی از بارداری باشد؟
تخمک گذاری به طور معمول در نیمه دوره قاعدگی رخ می دهد، یعنی اگر دوره قاعدگی را 28 روزه فرض کنید، تخمک گذاری حدود روز 14 اتفاق می افتد – یعنی 14 روز پس از شروع خونریزی). این روز ممکن است در افراد مختلف کمی جابجا شود.
در مورد لکه های خونی که مشاهده نمودید، احتمالا این لکه بینی به دلیل مصرف قرص ها بوده است و باردار بودن شما بسیار بعید به نظر می رسد. توجه داشته باشید به دلیل مصرف قرص تنظیم دوره های قاعدگی شما به هم خورده و ممکن است در ماه بعد در زمان مشخص قبلی خونریزی اتفاق نیفتد.
همسر من دوره ماهانه 31 روزه داشته است. 26 اردیبشت پریود شده است. از13 خرداد ماه شروع به خوردن قرص کرده و تا 3 تیر ادامه داده است و در تاریخ 6 تیر خونریزی داشته است.28 روز بعد در تاریخ بعد از 4 مرداد ماه رابطه جنسی محافظت نشده داشته ایم و وی تا کنون (11 مرداد) خونریزی نداشته است .
آیا احتمال بارداری وجود دارد؟
در ضمن همسرم قبلا دارای پریود نامنظم بوده ولی 6 ماه آخر دارای دوره 31 روزه بوده است.
شما ذکر نکردید که در آخرین دوره، که از تاریخ 6 تیر شروع شده، مصرف قرص ضد بارداری وجود داشته است یا نه؟
اگر مصرف قرص وجود داشته که احتمال بارداری بسیار بسیار پایین می باشد. دیگر اینکه زمانی که شما نزدیکی محافظت نشده داشته اید (4 مرداد) در روزهایی بوده که احتمال بارداری (اگر هم وسیله جلوگیری استفاده نشود) پایین است. پس با توجه به مطالب ذکر شده، به نظر من احتمال بارداری بسایر پایین و در حد صفر است.
من 13 روز پْش نزدیکی داشتم و همیشه هر 10 روز یکبار پریود میشدم ولی این بار از 10 روزم 6 روز گذشته و هنوز پریود نشدم و امروز ازمایش بتا دادم و منفی بود و من خیلی در این هفته استرس داشتم میشه بگین چیکار کنم که ژریود بشم و ایا احتمال بارداری بازم هست یا خیر
منظورتان این است که از شروع یک دوره خونریزی تا خونریزی بعدی در شما فقط 10 روز طول می کشد؟ اگر به این صورت است اصلا سیکلهای قاعدگی شما دارای نظم و تناسب نیست و به احتمال زیاد اصلا تخمک گذاری اتفاق نمی افتد که به دنبال آن بارداری صورت بگیرد. اگر به این صورت است که من متوجه شدم بهتر است برای ارزیابی بیشتر به پزشک زنان مراجعه نمایید در غیر این صورت واضح تر بفرمایید تا من بتوانم بهتر راهنمایی کنم.
منظورم اين است که الان من که هر 10 روز پريود ميشدم هنوز پريود نشدم چکار کنم که پريود بشم و يآ اي« دير شدند پريودم با توجه به مدل نزديکی که گفتم احتمال بارداری هست يآ خير لطفا” کمکم کنيد
به نظر من اصلا احتمال بارداری در شما وجود ندارد. اگر هم الگوی خونریزی در شما هر 10 روز تکرار می شود، غیر طبیعی است و بهتر است به پزشک مراجعه کنید.
آقای دکتر من هنوز پرْود نشدم ممکنه بگْید چیکار کنم با توجه به اْنکه من 28 روزه برای اولْین بار پاک هستم و ازمایشه بتام منفی هست لطفا کمکم کنید
الگوی خونریزی در شما قبلا غیر طبیعی بوده است (هر 10 روز خونریزی داشتید) با توجه به اینکه احتمال بارداری هم در شما وجود ندارد به نظر من بهتر است به پزشک مراجعه کنید.
من دقیقا 3 هفته پیش شنبه 6 مرداد با نامزدم رابطه جنسی منقطع داشتم که منی هم کاملا بیرون واژن ریخته شد . من هنوز پرده بکارت دارم ولی می ترسم از ترشحات قبل از انزال همسرم دچار حاملگی شده باشم. پریود من 30 تا 31 روزه است و 25 تیرپریود شده بودم . 26 مرداد ( دیروز ) خون کمی مشاهده کرذم که تا امروز (27 مرداد) تکرار نشده . آیا احتمال حاماگی هست. لطفا راهنمایی کنید چون روحیه ام خیلی ضعیف شده. ممنون
با احتمال کم، می توان انتظار بارداری را داشت. اگر بیش از 10 روز از زمان معین برای خونریزی یعنی تا 5 شهریور خونریزی در شما ایجاد نشد برای انجام آزمایش بارداری به پزشک مراجعه نمایید.
من یه نزدیکی با نامزدم داشتم از عقب،و منی شو روی باسنم ریخت ولی خیلی میترسم پائین رفته باشه…و دو بار هم ارضا شد و این کارو کرد! تازه الان که 5 روز میگذره از نزدیکیمون حالت تهوع ،تب،واسترس شدید دارم.در ضمن ناحیه زیر شکمم هم درد میکنه!و ادرارم هم بیشتر شده! البته من روز من هنوز 72 ساعت نشده بود که دو تا قرص اچ دی و 12 ساعت بعدش دوباره 2 تای دیگه خوردم یعنی روز سوم ! و راستی نزدیکیمون بین دو قاعدگی من بود و تا الان که 5 روز از نزدیکیمون گذشته هنوز پریود نشدم !خیلی میترسم!و اینکه میشه اطلاعاتی در مورد تست حاملگی و اینکه کجا باید رفت؟بهم بگین؟آیا میشه به تنهائی که خونوادم متوجه نشن برم دکتر؟
مرسی
شما زمانهای دقیق شروع خونریزی ماه قبل، زمان نزدیکی و طول دوره های قاعدگی خود را ذکر کنید تا بهتر بتوان نظر داد. با این حال با توجه به روش صحیح جلوگیری اورژانسی که انجام دادید، اگر هم اسپرمها در حوالی روز تخمک گذاری و در واژن شما هم ریخته شده بود؛ احتمال بارداری بسیار پایین و در حد صفر بود. توجه داشته باشید با توجه به خوردن قرص ممکن است خونریزی در این ماه در زمان معین شده قبلی انجام نشود.
تستهای حاملگی که با نمونه ادرار انجام می شوند را می توانید از داروخانه ها تهیه کنید. آزمایش خون را هم با نسخه پزشک در آزمایشگاه های تشخیص طبی انجام دهید.
من ماه قبل ،28 تیر پریود شدم.و در روز 4 مرداد پاک شدم.دوره های ماهیانه ی من تقریبآ30 روزه است یعنی بعد از این که پاک شدم ،بعد از یک ماه دوباره پریود میشم و اکثرآ هم به طور منظم هست.اگه بخوام همینطور یک ماهه حساب کنم پس باید در 4 شهریور پریود بشم ولی به خاطر نزدیکی که گفتم همش استرس دارم نکنه پریودم دیر بشه یا حامله باشم.و امکانش هم برام نیست که برم آزمایش خون بدم چون گفتم نباید خونوادم متوجه بشن.(نمی دونم باید چیکار کنم تا مطمئن بشم؟)و یه سوال دیگه داشتم و اونم اینکه اگر من در موعد مقرر پرید بشم،آیا حتمآ این خون قاعدگی هست؟آیا امکان نداره خون دیگه ای باشه؟؟؟و من حامله باشم.آخه یه جا یه چیزی خوندم یادم نیست که دقیق چی بود ولی نوشته بود که گاهی اوقات ممکنه که خونریزی داشته باشه زن ولی اون خون و با قاعدگی اشتباه بگیره و فکر کنه که دیگه حامله نیست در حالیکه حامله هست! حالا اگه من 4 شهریور خونریزی داشته باشم یعنی همون خون قاعدگی هست؟؟؟و دیگه مطمئن باشم که حامله نیستم؟
اگر در شما خونریزی به منوال قبلی و همان الگو که خودتان انتظار دارید ایجاد شود؛ یعنی این خونریزی مربوط به قاعدگی بعدی شما و شما بارداری نیستید. خونریزیهایی هم که ممکن است در طول بارداری دیده شود معمولا به این صورت نیستند. به نظر من با توجه به زمان نزدیکی و اینکه از روش اورژانسی هم استفاده کرده اید امکان بارداری در شما وجود ندارد. در ضمن اگر روش اورژانسی به طور صحیح انجام شود، تخم تشکیل شده از لقاح قادر به لانه گزینی مناسب در رحم نخواهد بود ، دفع شده و بارداری به وقوع نمی پیوندد.
من 21 ساله و همسرم 26 ساله 4 ماه پیش ازدواج کردیم.من از همان روز اول طبق دستور پژشک قرص LD مصرف کردم.اما در این دفعه آخر به خاطر اینکه بعد از 21 روز مصرف قرص و 5 روز فاصله تا مصرف بسته بعدی قرص مصادف میشد با روز 2 پریودی من دیگه از قرص استفاده نکردم.مشکل من اینه که فردای روزی که آخرین قرص تمام شد ما با هم نزدیکی کاملی داشتیم و منی هم وارد شد.اما 4 روز بعد پریود شدم و 6 روز کامل طول کشید و من دوره جدید مصرف قرص رو شروع نکردم.دوره ماهانه من 30 روزه بود و حالا که 35 روز از آخرین پریودی میگذره هنوز پریود نشدم و خیلی نگرانم.خواهش میکنم کمکم کنید.آیا احتمال بارداری وجود داره؟
چون پس از نزدیکی شما خونریزی داشته اید، احتمال بارداری در شما وجود ندارد. استفاده از قرص ها را طبق روال قبلی می توانید شروع کنید.
آزمایش بیبی چک که دادم یه خط بنفش پررنگ ظاهر شد وقسمت بالائیش یه خط خیلی کمرنگ آیا این، دو تا خط حساب میشه؟یا باید دو تاش پررنگ باشه؟یعنی حامله هستم؟
تو رو خدا کمکم کنین.الان 3 هفته از اون ماجرا می گذره!
کیتهایی که از ادرار برای وجود بارداری استفاده می کنند ممکن است مثبت و منفی کاذب داشته باشند. با توجه به خونریزی که داشته اید، قطعا حامله نیستید. داروهایی را هم که پزشک برای شما تجویز نموده طبق دستور پزشک مصرف کنید و از قطع یا تغییر در میزان مصرف دارو بدون نظر پزشک شدیدا پرهیز نمایید.
من و همسرم تازه عقد کرده ایم
تاریخ شروع پریود ماه گذشته در همسرم 15 مرداد بوده است. ما در تاریخ 10 شهریور یعنی 26 روز بعد از این تاریخ نزدیکی مقعدی به همراه انزال در مقعد و همچنین پاشیدن منی روی لبه های وازن داشته ایم که البته فورا شستشو شده است. در حال حاضر که 20 شهریور است هنوز همسرم پریود نشده است. با توجه به اینکه پریود همسر من معمولا 30 روز با حد اکثر 3 روز کم یا زیاد بوده و باکره نیز میباشد، احتمال حاملگی وجود دارد؟ لطفا راهنمایی بفرمایید.
احتمال بارداری با توجه به تاریخهایی که ذکر نمودید، بسیار کم می باشد. با این حال اگر خونریزی بیش از ده روز از زمان پیش بینی به تعویق افتاد، بهتر است جهت ارزیابی احتمال بارداری آزمایش خون انجام دهید.
آقای دکتر من روز 6 یا 7 پریودم بود که با نامزدم هم آغوشی داشتم . البته منی ایشان خارج نشد و کلا دخولی انجام نشد اما من بعد از لمس آلت ایشان واژن خودم رو لمس کردم . ایشون در 2-3 روز گذشته انزال نداشته !و قبل ار هم آغوشی ادرار داشتن . آیا احتمال وجود اسپرم در پیش آبشون بوده ؟ و من الان 7 روز از دوره ام گذشته اما پریود نشدم .البته هم استرس داشتم و هم اینکه از اونجاییکه شمال زندگی میکنم فکر میکنم وضعیت هوا و … ! در ضمن من در روز هم آغوشی تحریک نمیشدم . و در حال حاضر هم تحریک نمیشم ! و گاه و بیگاه احساس گر گرفتن میکنم . بعضی وقتهاهم احساس پریود شدن و دل درد اما … ! لازو به ذکره که قبل از این دوره من 28 روزه بوده.
اصولا ممکن است در مایعی که قبل از انزال از آلت مرد خارج می شود، اسپرم وجود داشته باشد، ولی با توجه به زمانی که اعلام کردید و علایمی که دارید، به نظر من بعید است که باردار باشید؛ اگر دوره های قاعدگی منظم دارید، و 10 روز از زمان مورد نظر برای شروع خونریزی گذشت، بهتر است آزمایش تشخیص بارداری را انجام دهید.
من ماه پیش با نامزدم که مدتی در ایران بودند معاشقه داشتم البته بدون دخول.اما از آنجایی که قبل از انزال ایشان الت شان را لمس کرده بودم با توجه به احتمال خروج اسپرم قبل از انزال شروع به مصرف ld البته شبی یک عدد کردم و به علت مسافرتی که داشتم برای جلو گیری از پریود بسته دوم را نیز در ادامه مصرف کردم که پس از 10 عدد پریود شدم امادر ماه جدید پریود نشدم.آیا پریود ماه قبل من به خاطر مصرف قرص بوده و احتمال حاملگی من وجود دارد؟ یا با توجه به پریود قبلی احتمال حاملگی ندارم؟و آیا پریود نشدنم در این ماه از عوارض قرص است یا حاملگی؟
با توجه به خنوریزی که داشته اید، احتمال بارداری در شما وجود ندارد (البته اگر پس از خونریزی نزدیکی نداشته اید). همانطور که بارها گفته شده، مصرف قرصهای هورمونی باید زیر نظر پزشک و به طور منظم باشد، اینگونه مصرف نامنظم باعث به هم خوردن نظم همیشگی خوده بدن خواهد شد.
اگر منی مرد با دست تماس پیدا کرده باشد و بعد از دقایقی خشک شده باشد و با انگشت داخل آلت زن فرور رفته باشد, آیا احتمال حاملگی هست؟
در اینگونه رفتارهای پرخطر از لحاظ ایجاد حاملگی همیشه احتمال بارداری وجود دارد، اسپرمها در خارج از بدن مرد و در محیط آزاد تا چند ساعت زنده هستند و در دستگاه تناسلی زن این مدت به 48 ساعت می رسد. خشک شدن منی این مدت زمان را کاهش می دهد. اگر این عمل در روزهای تخمک گذاری شما انجام شده باشد احتمال بارداری وجود دارد ولی میزان آن پایین است.
در ضمن اگر جسمی 12 سانت به داخل آلت زن وارد شود و خونریزی و درد نداشته باشد، آیا بکارت از بین رفته است؟و اگر از بین نرفته باشد احتمال حاملگی به طریق بالا وجود دارد؟
بله، احتمال آسیب به پرده وجود دارد، البته قطر جسم هم باید لحاظ شود.
من حدود 1 ماه پیش با نامزدم رابطه جنسی داشتم که در این رابطه منب ایشوون روی واژن من ریخت و به قول خودشون چیزی وارد بدن من نشد من حدود 5دقیقه بعد ادرار کرددم در ضمن منهنوز دخترم وما دابطه عمیقی نداشتیم ام الان قاعدگی من حدود 2 روز به تاخیر افتاده من با تست حاملگی خانگی که گرفتم جواب منفی بود (حدود 21 روز بعد از آن ماجرا) با یک دکتر دیگه هم مشورت کردم که گفت جای نگرانی نیست ولی من خیلی اضطراب دارم همیشه به این موضوع فکر میکنم نظر شما چیست اگه ممکن هست شرایط حاملگی را بگویید با تشکر از شما
همانطور که در بالاتر هم دوستان اشاره کردند، روز ارتباط جنسی مهم است ، با فرض اینکه در روز تخمک گذاری ارتباط داشته اید، این احتمال وجود دارد، ولی با توجه به شرح حالی که شما دادید این احتمال بسیار پایین خواهد بود. اگر هم در حوالی روز تخمک گذاری این ارتباط انجام نشده که احتمال باز هم پایین تر خواهد آمد. عدم خونریزی در زمان مشخص اگر بیش از 10 روز ادامه یابد ارزیابی جهت شایعترین علت آن یعنی بارداری باید انجام شود.
من تماس جنسی بدون دخول داشتم 2 ساعت بعد 2قرص اچد دی مصرف کردم و چون ماه رمضان بود بود مجبور بودم 6 ساعت بعد(به جای 12 ساعت) 2عدد دیگر بخورم و تا 72 ساعت یکی موقع سحر و یکی موقع افطار خوردم آیا باز هم احتمال حاملگی وجود داره؟
زمانهای شروع آخرین خونریزی قبل از نزدیکی و زمان نزدیکی برای اظهار نظر دقیق مهم است. اما به فرض اینکه شما در روز تخمک گذاری نزدیکی کرده باشید، روش جلوگیری اورژانسی را به درستی انجام نداده اید (البته خود فرد باید میان جلوگیری از یک بارداری ناخواسته و سایر مسایل انتخاب کند). با این حال با این دوز دارویی که مصرف کرده اید بعید می دانم حتی با وجود فرض بالا در شما بارداری رخ داده باشد و جای نگرانی نیست.
توجه داشته باشدی با مصرف این قرصها خونریزی بعدی شما ممکن است در زمان مشخص قبلی رخ ندهد.
من در روز 27 مرداد پريود شدم (تاريخ شروع پريود)ودر روز 25 شهريور نزديكي داشتم…با توجه به اينكه دوره پرود نامنظمي دارو آيا احتمال بارداري وجود دارد؟اگر وجود دارد چقدر؟البته الان كه 31 شهريور است و من دارم اين متن را مي نويسم هنوز پريود نشدم…..
در ضمن من 3 سال است كه ازدواج كردم و در تمام اين مدت جلوگيري طبيعي داشتيم…والان تصميم به بارداري دارم…….
با توجه به تاریخ هایی که ذکر کردید، اگر دوره های منظمی داشتید، اصلا احتمال بارداری وجود نداشت. ولی با توجه به اینکه دوره های شما نامنظم است «احتمال» بارداری وجود دارد ولی بسیار پایین. نامنظمی دوره ها شما به چه صورت است؟
من تقریبا روز 16از سیکل قاعدگیم با نامزدم رابطه جنسی مقعدی داشتم تقریبا روز 6 شهریور بعد از اون تا 1 هفته لک بینی داشتم لکه های قهوه ای تیره روزی که باید پریود می شدم به جای خونریزی بازم لک دیدم ولی اندفه لکه های قرمز روشن بود وخیلی هم روون بود الان تقریبا 14 روز از روزی که باید پریود می شدم می گذره (17 شهریور)و هنوز نشدم ،تو این مدت 2 بار از baybi چک استفاده کردم (یه بار27 وهمین امروز 31)جوابش منفی بوده امروز هم به تجویز پزشک سنو گرافی کردم که هیچ مشکلی نداشتم و همه چیز طبیعی بود ولی با توجه به اینکه سنو گرافی در هفته های اول چیزی رو نشون نمی ده آیا ممکنه من حامله باشم ،تو این چند روز دلدرد دارم ،دلدرد خفیف ولی یه موقع هایی تیر میکشه . اگه چیزیم نیست پس چرا پریود نمیشم اگرم احتمال بار داری هست باید چکار کنم.
با اقداماتی که شما انجام دادید، احتمال بارداری در شما وجود ندارد. سونوگرافی هم با توجه به مدت زمانی که از نزدیکی شما گذشته اگر حاملگی رخ داده بود نشان می داد. به نظر من احتمالا لکه بینی هایی که داشته اید در این ماه همان خونریزی ماهیانه بوده و احتمال بارداری در شما منتفی است.باز هم توصیه می کنم در صورتی که تمایل به بارداری ندارید در روزهایی که احتمال بارداری در آنها بالاتر است (حدود روزهای 12 تا 16 سیکل قاعدگی) یا از نزدیکی اجتناب کنید و یا از روشهای محافظت شده (مثل کاندوم) بهره بگیرید.
نامزد من دختری 20 ساله هست
روز سوم عادت ماهیانه با هم رابطه داشتیم او هنوز باکره است
در حال حاظر 5 از زمان عادت ماهیانه او می گذرد و او هنوز عادت ماهیانه نشده نسبت به بوی عطر ها حالت تهوع داردو سر درد در 2 هفته ی گذشته داشته و تکرر ادرار نیز تا حدی نسبت به قبل پیدا کرده!ایا امکان بارداری او وجود دارد؟
خیر احتمال بارداری وجود ندارد.
من يك هفته پيش شك كردم باردار شدم 3 روز بعدش از baby check استفاده كردم جواب منفي بود اما ميخواستم بدونم با اين وسيله همون موقع جواب مشخص ميشه يا بايد 10 15 دقيقه صبر ميكردم. مشكلم هم اينه كه پريودم 3 روزه عقب افتاده و بي اشتهايي شديد و دردهاي مشكوك زير شكم دارم. ميخوام بدونم ايا احتمال داره علائم بارداري باشه. لطفا راهنماييم كنيد. فوري خواهشا
تا 10 روز صبر کنید، اگر خونریزی رخ نداد، می توانید از آزمایش خون استفاده کنید.
تاریخ پریود من به شدت به هم ریخته و می ترسم که باردار شده باشم. ممکنه لطفا من رو راهنمایی کنید؟
آخرین بار در تاریخ 9 مهر پریود شدم. بعد از اون در تاریخ 25 مهر از روش اورژانسی یعنی 8 قرص ال-دی پیشگیری کردم. روز اول آبانماه هم باید از روش اورژانسی استفاده می کردم ولی فقط 2 تا قرص ال-دی خوردم. باید اضافه کنم که آخرین باری که قرص هامو به طور مرتب یعنی 21 روز خوردم در ماه مرداد بود و بعد از اون تا 9 مهر قرص نخورده بودم.
روز 8 آبان هم نتیجه بییی چک منفی بود.
فکر می کنید ممکنه نتیجه بییی چک اشتباه بوده باشه؟ آیا ممکنه من باردار شده باشم؟ یا اینکه به خاطر مصرف نادرست قرص برنامه پریودم این طور به هم ریخته؟
اضافه می کنم که من 25 سال دارم.
به طور خلاصه اولین روز آخرین خونریزی شما 9 مهر بوده – که اگر سیکلهای شما را 30 روز در نظر بگیریم – می بایست 9 آبان خونریزی مجدد شروه می شده است. حال یکبار در 25 مهر نزدیکی محافظت نشده داشته اید که پس از آن به روش صحیح از بارداری جلوگیری کرده اید و یکبار 1 آبان نزدیکی داشته که این بار درست پیشگیری نکرده اید
اگه تو یک رابطه عمل دخول انجام نشده باشه اما مقداری ار اسپرم به لباس زیر فرد مونث ریخته باشه احتمال حاملگی چقدر هست؟
و در صورت لزوم چه کارهایی باید انجام داد؟
همانطور که بارها گفته شده، احتمال بارداری به شرایط مختلفی بستگی دارد و مهمترین نکته زمان انجام آن است. برای اطلاعات بیشتر لطفا مطالب قبلی همین تاپیک را مطالعه نمایید. با شرایطی که شما ذکر کردید، احتمال بارداری وجود ندارد و یا خیلی خیلی پایین است.
من با نامزدم روز آخر(6) پریودش رابطه جنسی داشتم هنگام خروج منی من آلات خود را خارج کردم فکر می کنم یک مقدار بسیار کم منی در مجرای ورودی رحم او ریخته باشد! آیا احتمال بارداری او وجود دارد؟ آیا نیاز است او قرص بخورد؟
اصولا همانطور که بارها گفته شده احتمال همیشه وجود دارد، اما در موردی که شما مطرح کردید این احتمال بسیار ضعیف است، چون تخمک گذاری معمولا حوالی نیمه دوره قاعدگی (در صورتی که دوره ها منظم و 28 روزه باشد، روز 14) رخ می دهد و حداکثر میزان بقای اسپرم در دستگاه تناسلی زن حدود 48 ساعت است پس اگر اسپرمی از شما در دستگاه تناسلی شریک جنسی تان وارد شده باشد حداکثر تا روز 8 زنده مانده و از بین می رود و در طول این مدت (بین روز 6 تا 8 ) احتمال اینکه با تخمک برخورد کرده و لقاح صورت گیرد نزدیک به صفر می باشد. با این حال چون ممکن است زمان تخمک گذاری در برخی زنان متفاوت باشد نمی توان احتمال بارداری را منتفی دانست. در صورتی که در حوالی تخمک گذاری این اتفاق برایتان رخ می داد می بایست از قرص به روش اورژانسی استفاده می کردید
من با نامزدم در تاریخ 8 فروردین نزدیکی داشتیم که به صورت سطحی بوده ولی منی روی مهبل و روی لبه های بزرگ و کوچک دستگاه تناسلی ریخته شد و طبق عادت ماهانه همسرم باید در تاریخ 21 و 22 فروردین پریود بشن و پریود منظمی هم دارن .
آیا احتمال حاملگی
وجود دارد و باید چه کار انجام بدیم . آقای دکتر از قرص اچ دی یا همان روش اورژانسی استفاده نکردیم . میخواستم ببینم احتمال بارداری هست یا نه و چکار باید بکنیم . لطفا جواب بدید . خیلی ممنونم .
شرمنده من یه سوال دیگه دارم .
اگه بعد از این نزدیکی مشکوک که توضیح دادم . حدودا 30 ساعت بعد از نزدیکی از قرصهای اچ دی ( روش اروژانسی 2 الان و 12 ساعت بعد 2 تا دیگه ) مصرف کنه موثر هست ؟
با توجه به زمانبندی که ذکر نمودید و ریختن منی روی مدخل واژن، احتمال بارداری وجود داشته است. اما با مصرف صحیح HD به طور اورژانسی (مصرف قرص اگر طی 72 ساعت پس از نزدیکی مشکوک انجام شود موثر خواهد بود- البته هرچه زودتر مصرف شود درصد موفقیت آن بالاتر است) به احتمال بسیار بالا بارداری منتفی است.
نامزدم طبق توضیحاتی که دادم قرص مصرف نمود در مرحله اول 2 عدد قرص اچ دی مصرف کرد که زیاد و مشکل حادی وجود نداشت ولی بعد از 12 ساعت و مرحله دوم 2 عدد قرص اچ دی مصرف کرد که بعد از 2 ساعت از مصرف قرص شدیدا حالت تهوع داشت و کلا استفراغ کرد و من به ایشان توصیه کردم که بعد از نیم ساعت 2 تای دیگه مصرف کنه آیا مشکل خاصی وجود دارد ؟ و یا در تاثیر دارو اثر میگذارد ؟
آقای دکتر این رو هم عرض کنم که مصرف قرص در مرحله اول ساعت 5 بعد از ظهر بود که مشکل خاصی وجود نداشت و مرحله دو در ساعت 5 بامداد فردای آن روز بود که بعد از 2 ساعت از مصرف قرص همراه با سردرد زیاد و حالت تهوع و استفراغ شدید بود . به همین خاطر من گفتم که بعد از نیم ساعت دوباره 2 تا قرص مصرف کنه . گفتم احتمال داره با این استفراغ قرص ها رو پس زده باشه .و با مصرف دوباره بعد از استفراغ باز خوشبختانه مشکل جدی پیش نیومده .
زمانی که برای استفراغ ذکر کردید، حد مرزی است؛ اگر استفراغ بعد از 2 ساعت رخ دهد مشکلی نیست و نیاز به تکرار مصرف قرص ندارد ولی قبل از 2 ساعت می بایست تجدید است. به نظر من تکرار مجدد در مورد شما تصمیم عاقلانه ای بوده است.
اگه پریود نشد آزمایش بدیم یا اگه شد بازم آزمایش بدیم؟
اگر پریود شد که موضوع بارداری منتفی است؛ اگر هم بیش از 10 روز از زمان موردنظر گذشت و پریود نشد، جهت بررسی احتمال بارداری آزمایش خون بدهید.
من با نامزدم رابطه جنسی داشتم و مقداری از اسپرم (منی) نامزدم بر روی آلت تناسلی… من ریخته شده. الان 7 روز از قاعدگی من گذشته. ولی هنوز نشدم.
امروز از بیبی چک هم استفاده کردم که منفی بود.
در ضمن من بکارتم را دارم و این کار حدود 25 روز پیش رخ داده و در ضمن در این مدت به خاطر اختلاف با نامزدم عصبی هم بودم.
هیچ کدام از علایم بارداری را هم ندارم و فقط کمر درد دارم.
با توجه به زمانهایی که اعلام کردید شما اگر پریودهای منظمی داشته باشید در حوالی روز تخمک گذاری رابطه جنسی داشته اید و در این روزها بیشترین احتمال بارداری وجود دارد. احتمال بارداری در شما منتفی نیست، 3 روز دیگر صبر کنید و اگر خونریزی در شما شروع نشد آزمایش خون جهت تعیین بارداری انجام دهید. نتیجه آزمایش تکلیف شما را مشخص خواهد نمود.
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی عمومی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

100+ محصولات
216+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ

پرداخت آنلاین

نمادهای ما

ساماندهی
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت