سوالات جنسی مرتبط به احتمال بارداری سری سوم

سید مهدی موسوی سید مهدی موسوی
644 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
با توجه به اینکه من بکارت دارم، اگر من همانطور که شما فرمودید باردار شده باشم چاره چیه؟ آیا بکارتم را از دست میدهم یا اینکه راهی یست؟
اگر باردار شده باشید که می بایست بارداری را ادامه دهید، چاره قانونی خاصی وجود ندارد؛ اما احتمال بارداری در شما زیاد نیست، چند روز صبر کنید، آزمایش خون همه چیز را مشخص می کند. اگر باردار شده باشید بکارت! مفهومی ندارد.
من با نامزدم 12 فروردین رابطه جنسی داشتم بطوریکه از کاندوم هم استفاده کردم ولی در آخر رابطه جنسی از کاندوم استفاده نکردم و همینطور آلتم رو به داخل وازن بردم این سوال رو دارم که:
1)الان بعد از گذشت 8 روز از رابطه جنسی بین ما نامزدم طی این چند روزه از درد ناحیه شکم رنج میبره قابل ذکر هست که ایشونکیست هم دارن و نکته گفتنی اینکه پریود نامزدم طی 18-20 هر ماه انجام میشدش ولی تا الان هیچگونه پریودی نداشته جز امروز که یه لکه خون خارج شدش از بدنش و حتی امروز حالت تهوع هم بهش دست داده دکتر میترسم احتمال بارداری وجود داره یا نه؟ این نکته رو باید بگم که منی خودم رو روی شکم اون ریختم.
اگر پریودها منظم و 28 – 30 روزه بوده، پس زمان تخمک گذاری در این فرد تقریبا بین روزهای 2 تا 6 فروردین بوده است؛ با توجه به این نکته که تخمک پس از رها سازی حداکثر 1 تا دو روز زمان برای بارور سازی دارد و اگر اسپرمی در مواجهه با آن قرار نگیرد دفع خواهد شد؛ احتمال بارداری در فردی که ذکر نمودید بسیار پایین است. نکته دیگر که باید توجه داشته باشید اینکه اسپرم حدود 1 تا 5 روز در دستگاه تناسلی زن می تواند زنده باقی بماند.
من 17 اسفند پریود شدم (پریودم 7 روزست) و 26 اسفند (2-3 روز بعد از پاک شدنم) برای اولین بار رابطه جنسی تقریبا کامل داشتم (مایع منی داخل ریخته نشد اما احتمال پیش اب رو میدم) این ماه باید 17-18 فروردین پریود میشدم اما تا امروز22( فروردین نشدم . یعنی 4 روز عقب انداختم) دیشب تست بیبی چک منفی بود . ایا میتوان به آن اعتبار کرد؟ ایا احتمال بارداری وجود داره؟ اصلا احتمال بارداری با پیش آب هست؟ و به غیر از حالت تقویمی چه طور میشه حدود تخمک گذاری رو فهمید. منظورم علایم جسمیه .
با توجه به تاریخهایی که ذکر نمودید، در صورت وجود اسپرم در دستگاه تناسلی شما در زمان نزدیکی، احتمال بارداری وجود داشته است.
تستهای خانگی تشخیص بارداری که با اندازه گیری بتا اچ سی جی در ادرار کار می کنند بسته به نوع آنها می توانند از مقادیر 20 تا 100 این هورمون را در ادرار نشان دهند، پس اولین نکته نوع کیت و حساسیت آن است که هرچه به مقادیر کمتری حساس باشند زودتر می توانند بارداری را تشخیص دهند.
من 14 فروردین نزدیکی داشتم
امروز صبح زود (24 فروردین)تست Baby Chek دادم و منفی بود آیا میشه به جوابش اعتماد کرد
در استفاده از تستهای خانگی بسته به نوع آن و حساسیتی که کارخانه سازنده در آن تعبیه کرده است، در زمانهای مختلفی جواب قابل اطمینان تر است. همانطور که بارها گفته شده در مواردی مشکوک تا زمان معین برای خونریزی صبر کنید، اگر 7 تا 10 روز از زمان معین گذشت و خونریزی رخ نداد در این زمان بهترین وقت برای آزمایش خون و تعیین احتمال بارداری و می توان به جواب بدست آمده اطمینان نمود.
من اخراي دي ماه با نامزدم نزديكي داشتم و بهمن ماه عادت شدم و دوماه دقيقا 12 عادت شدم ماه بعدي 14 عادت شدم با وجود عادت من باردار هستم يا نه
نامزدم ميگه شايد دستم خورده باشه به بدنت
من پرده بكارت هم دارم با وجود اين توضيحات من باردار هستم يا نه
دوست عزيز هيچ دليلي براي بارداري وجود ندارد
در تاریخ 9 فروردین تا 16 فروردین به مدت 7 روز پریود بودم در تاریخ 24 فروردین رابطه جنسی داشتم 5 روز بعد در 29 فروردین به مدت 5 روز تا 2 اردیبهشت خونریزی داشتم و در تاریخ 4 اردیبهشت دوباره رابطه جنسی داشتم . در هر 2 بار مایع منی کامل در دستمال کاغذی خالی شده.
آیا تو اون 5 روز پریور بودم؟
احتمال حاملگی چقدره؟
با این پریود نا منظم میتونم بچه دار بشم؟
پریود نامنظم بیماری محسوب میشه ؟
اگر پريود شما به صورت لكه بيني نبوده پيس حتماً پريود بوديد
شما با مراجعه به پزشك زنان ميتوانيد علت بي نظمي در خونريزي ها را جويا شده و آن را درمان كنيد و باردار شويد نگران نباشيد بي نظمي در عادات ماهيانه دليل براي باردار نشدن نيست .
اگر هنگام و بعد از نزديكي اسپرم ها همراه با مايع مني و يا ترشحات قبل از انزال مني داخل واژن تخليه نشده باشد پس باردار نيستيد .
مایع منی وارد واژن نشده.
قبلا سابقه اون 5 روز خونریزی رو خیلی وسط دوره هام داشتم.( مثل پریود خفیف ) دقیقا مثل روزهای آخر پریود . با توجه به وضع من تخمک گذاری در من در چه روزهایی است ؟
امكان دارد خونريزي خفيفي كه شما ميگوييد لكه بيني باشد و يا دليل ديگري داشته باشد
شما حتماض بايد توسط يك پزشك متخصص زنان معاينه شويد .
من پریودی نسبتا نامنظمی دارم مثلا29دی 16اسفند و 19فروردین پریود شدم و 23 پاک شدم که همیشه 7روزه بود ولی این سری 5 روزه و 27فروردین رابطه جنسی داشتم(مقعد) من دختر هستم و مایع منی اصلا بابدنم تماس نداشت ولی از ترشح مطمئن نیستم ولی بعد از رابطه جنسی من کلا بدنم رو شستم.تا اینجا با مطالبی که در سایت بود جوابم رو گرفتم که جای نگرانی نیست ولی من از همون روز تا الان کمردرد و درد در قسمت تخمدانهام دارم (البته الان که نزدیک به زمان پریودم هست دردم کمتر) می خوام ببینم این درد می تونه علائم بارداری باشه؟ اصلا با این توصیفات احتمال بارداری وجود داره.؟ خواهش می کنم جوابم رو بدید من خیلی نگرانم.به خودم می گم که نگرانی بی مورد ولی این دردا از چیه؟ چون تا به حال اینجوری نبودم.
نگرانی شما قابل درک است ولی با توجه به توضیحاتی که دادید، احتمال بارداری وجود ندارد و علایمی که ذکر کردید نشاندهنده بارداری نیست، همانطور که بارها گفته شده تشخیص قطعی بعد از 10 روز تاخیر در خونریزی و با آزمایش خون مشخص می شود.
خواننده محترم توجه کنید ، در صورتی که قصد ایجاد رابطه جنسی دارید و نمی خواهید باردار شوید:
• تا حد امکان روزهایی را انتخاب کنید که احتمال تخمک گذاری در آنها نیست و یا کمتر است.
• از روشهای جلوگیری از بارداری در دسترس مثل قرص و کاندوم استفاده کنید.
من و نامزدم قبل از عید نزدیکی ای داشتیم و در این نزدیکی که هیچ گونه دخولی انجام نشد مقداری از مایع اسپرم بر روی واژن او ریخت و من با مراجعا به این سایت مرای اطمینان با وجود پرده ی بکارت به او گفتم با سورت اورژانسی قرص مصرف کند و او 6ساعت صبح روز بعد 4عدد قرص ال دی و 12ساعت بعد نیز 4 عدد قرص ال دی دیگر مصرف کرد و در دقیقا روزی که باید پریود میشد یعنی سه شنبه 20فروردین پریود شد .
ما در عصر جمعه 30 فروردین ماه -روز 11 پریود نامزدم دوباره نزدیکی ساده ای داشتیم و دوباره با وجود پرده بکارت نامزدم .هیچگونه دخولی انجام نگرفت و فقط مقداری مایع اسپرم بر روی واژن او ریخته شو م ایندفعه او قرس نخورد چون اعتقاد داشت که هیچاتفاقی نیفتاده .
با محاسبه ی خودم باید سه شنبه 17 اردیبهشت خونریزی او شروع میشد که پنج شنبه شب 19اردیبهشت خونریزی شروع شد و ایندفعه خونریزی به جای 5روز 2روز ادامه داشت به طوری که تا دیروز شنبه 21اردیبهشت ادابه داشت و امروز دوشنبه 22 اردیبهشت پاک است.
حالا نگرامن و سوالاتی دارم ؟
1-چدا مدت خونریزی کم شده؟آیا نامزد من حامله است و این خونریزی /ادت ماهیانهی او نبوده و لانه گذاری تخمکها بوده که 2روز به طول انجامیده؟
2- ایا اینکه این عادت ماهیانه بوده و بخواطر اختلالی که اقرص در دوره ی قبلی ایجاد کرده بوده؟
3-تورو خدا راهنمایی کنید و بگویید چی شده دارم دیوونه میشم آخه حالا موقیت بچا نیست.
4-نگرانیم….بریم آزمایش بدیم؟
اگر خونريزي مداوم بوده و حالت هاي دوره هاي قبل را هم كه در هنگام پريود بروز ميكند مانند درد كمر و زير شكم را داشته اند پس پريود بوده اند و حاملگي منتفي است و علت آن برهم خوردن تعادل هورموني نامزد شما در اثر استفاده از روش اورژانسي ميباشد
در هر صورت اگر فكر ميكنيد پريود نبوده اند و خونريزي علت ديگه اي داشته براي اطمينان بيشتر به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد
می خوام بدونم اگه (در پریود نسبتا نا منظم) بعد از تاخیر 10 روز از زمان پریود مثلا 19 زمان پریود بوده و29 آزمایش beta hcg
انجام بشه و جواب منفی باشه دیگه احتمال بارداری وجود ندارد؟ یعنی میشه به جواب آزمایش اعتماد داشت (10 روز گذشت کافیه)؟ ودیگه اینکه درصورت صحت جواب پس علت عقب انداختن زمان پریود چه چیزهایی می تونه باشه؟
بله-اختلال در هورمونها میتواند باعث این موضوع شود
من در روز پنجم پریودی نامزدم رابطه جنسی داشتم و نامزدم در این روز نیز خونریزی کمی داشت و من منی را کاملا در رحم نامزدم ریختم . 3 ساعت بعد از نزدیکی مقداری از منی و خون از رحم خارج شد . و تا 2روز بعد خونریزی قطع شده. با این تفاسیر میخواستم بدونم که حامله شدن نامزدن من امکان داره یا نه؟ و اگر امکان داره برای جلوگیری این موضوع چه کار باید بکنم . (الان 3روز از این ماجرا میگذره)
در شرایط طبیعی با توجه به تاریخها و علایمی که ذکر کردید ، احتمال بارداری پایین است ولی مطالبی که در پست بعدی تان نوشتید هم درست و احتمال دارد به وقوع بپیوندد، این شرایط به نظم دوره های قاعدگی قبلی فرد بستگی دارد.
من پریودم 35 روز طول میکشه معمولا
12 اردیبهشت من عادت ماهانم تموم شد
14 اردیبهشت یه رابطه جنسی با نامزدم بدون دخول داشتم من پرده بکارت هم دارم یعنی فقط مقداری از منی روی واژن من ریخت منم بلا فاصله شستم . الان هم که 27 اردیبهشت هستش فکر کنم تخمک گذاری شروع شده
ما نمی دونستیم با توجه به باکره بودن امکان حاملگی هست .قرصی هم مصرف نکردم
آِیا من احتمال داره حامله بشم؟
راهی که مطمئن بشم وجود داره که بعد 2 هفته بگه حاملگیو؟
اگر قاعدگیهای منظم دارید، با این زمانبندی احتمال بارداری بسیار ضعیف است. بهترین زمان برای ارزیابی یک هفته تا 10 روز پس از عدم خونریزی در زمان مشخص است.
علائم شایع شروع بارداری با توجه به اینکه پنج روز هم تاخیر در پریود میباشد چیست؟
افزایش سطح بتا در خون که با آزمایش مشخص میشود ولی لز نظر بالینی هیچ
من آزمایش بتا دادم که عدد آن 0.1 بود می خواهم ببینم این عدد عادی است یا نه؟ چون به نظرم خیلی پایین بوده
با این میزان شما باردار نیستید، اعداد ممکن است با توجه به کیتهای مختلف متفاوت باشد اما مقادیر زیر در ارزیابی حاملگی از روی مقدار هورمون کمک کننده است:
• اگر مقدار هورمون BhCG كمتر از 10 باشد شخص باردار نيست .
• اگر مقدار هورمون BhCG بيشتر از 25 باشد فرد باردار است .
• اگر مقدار هورمون BhCG بين 10 تا 25 باشد نمي توان با قاطعيت گفت شخص باردار است ويا خير.
من از اول فروردین قرص ldمصرف کردم تا 29 فروردین 2 اردیبهشت پریود شدم تا 7 اردیبهشت . 2روز بهداز آن با نامزدم نزدیکی داشتم منی روی واژن ریخته شد هیچ پیشگیری هم نکردم. امروز 4خرداد هنوز پریود نشدم البته امروز تست انجام دادم منفی بود احتمال بارداری من هست 2روز شظ پریود نشدنم میگذرد (البته زمان پریود من قبل از استفاده از قرص 14 هر ماه بوده)
اگر سیکلهای منظم دارید، احتمال بارداری با شرایطی که ذکر کردید بسیار پایین است. اگر آزمایش خون دادید، الان هم باید افزایش هورمون را نشان بدهد ولی برای جواب قطعی باید 10 روز از زمان مقرر برای خونریزی بگذرد تا بتوان به آن استناد کرد، تا 12 خرداد صبر کنید اگر باز هم خونریزی رخ نداد، آزمایش خون برای ارزیابی هورمون بارداری انجام دهید.
احتمال حاملگی خارج از رحمی برای خانمی که 1 ماه پیش نزدیکی داشته و سر موقع 1 هفته بعد از نزدیکی 7 روز کامل پریود شده ( پریود کامل بوده و همه شرایط را داشته ) و چند روز بعد از پاک شدن خونریزی خفیفی داشته که الانم که نزدیکه دوره بعدیشه ادامه داره چقدره.
من مطلبی رو که تو این سایت در این مورد بود خوندم. این خانم پریود نامنظم داره . تا حالا باردار نشده و بعد از نزدیکی همینطور که در بالا گفتم پریود شده و الان اصلا درد نداره . اگه حاملگی خارج رحمی بود بعد از 1 ماه الان درد داشت ؟
آیا با حاملگی خارج رحمی پریود اتفاق میفته ؟
در کل احتمال این نوع حاملگی چقدره ؟
در هنگام نزدیکی منی نه توی واژن ریخته شده و نه روی واژن .
در نزدیکی از وسایل جلوگیری استفاده نشده ولی منی در واژن و اطراف آن ریخته نشده .
آیا ممکن خونریزی مربوط به دوره بدون تخمک گذاری باشه ؟
با توجه به شرح حالی که دادید، احتمال بارداری چه داخل و چه خارج رحمی وجود ندارد. حاملگی خارج رحمی آمار بسیار کمی از بارداری ها را به خود اختصاص می دهد. خونریزی به صورت لکه بینی علل مختلفی دارد که شایعترین آن تغییرات هورمونی است و با توجه به دوره های نامنظمی که بیمار دارد نمی توان دقیق اظهار نظر نمود.
من پریود نسیتا نامنظم دارم و در ماه پیش 4روز بعد از تمام شدن پریودم با نامزدم رابطه جنسی داشتم البته مطمئنم که مایه منی با بدنم تماس نداشته ولی ترشح قبل از اون رو نمی دونم و دیگر اینکه من هنوز دخترم. من 10روز بعد از تاخیر در پریودم تست خون(hcg) دادم منفی بود دوباره در روز 12 تست دادم منفی بود ولی الان که16 روز از زمان پریودیم میگذره هنوز پریود نشدم . علائم خاصی هم به جز درد در قسمت تخمدانها و کمر و سینه هام که اونم 5روزه شروع شده ندارم. می خواستم بدونم با این توصیفات دیگه احتمال بارداری وجود نداره به جواب آزمایش خون میشه اعتماد کرد ؟ اگر بله پس علت عقب افتادن پریود16 روز چی می تونه باشه و توصیه می کنید که من الان چه کارکنم؟
اگر جواب بتا شما منفی است با مراجعه به ماما میتوانید با تجویز آمپول پریود شوید
جناب دکتر سلام
فردی که رابطه ای داشته (بک هفته قبل از شروع پریود) که احتمال حاملگی در این رابطه کم بوده سرانجام با سه روز تاخیر نیز پریود شده
(پربود های او غالبا نامنظم است و 5 روزه است و شدت خونریزی او در دوروز اول لست)
اما در این دوره 4 روز خونریزی شدید داشته + در این 4 روز رنگ خونریزی مانند دوره های قبل بوده
ایشان رژیم هم داشته که جدیدا کم شده+فشاز زوحی
سوال من اینست : 1- آبا احتمال حاملگی وجود دارد ؟ اگر خیر دلیل این خونریزی غیر عادی چیست؟
2-میشه در مورد خونریزی که به صورت غیز طبیعی برای برخی خانوم ها رخ میدهد در طی حاملگی رخ میدهد توضیح دهید؟
خیر بارداری منتفی است
من تقریبا سه یا چهار روز بعد از اتمام پریودم با نامزدم رابطه جنسی داشتم،البته بی دخول.
میخواستم بدونم در اثر مالش مایعی که قبل از منی خارج میشه با آلت زن،احتمال بارداری هست؟
البته این اتفاق نیافتاد،فقط من مشکوک هستم،چون دو روز هم از زمان پریودم گذشته،خالت تهوع و افت فشار هم داشتم،ولی ناشی از سرماخردگی و تورم معده بوده،از babycheck هم استفاده کردم،جواب منفی بود
از اونجایی که میدونم استرس این قضیه چقدر زیاده با اجازه آقای دکتر من جواب میدم که زیاد اتظار نکشید
پیش آب یا همان مایع قبل از انزال حاو ی مقدار کمی اسپرم است که باید همان پیشگیری های لازم را برای جلوگیری از بارداری انجام داد
اما اگر دارای پریود های منظم هستید 3-4 روز بعد از اتمام خونریزی احتمال بارداری وجود ندارد
تست بی بی چک 14 روز بعد از نزدیکی جواب می دهد
استر س ناشی از این قضیه میتواند باعث معده درد شدید بشه و اختلالات گوارشی د رپی داره
اما اگر تست منفی بوده پس جای نگرانی نیست
من دوره ی پریودم معمولا 28 به 28 هستش،البته این اواخر به خاطر خوردن غذاهای دانشگاه یکم اینور اونور می شه،روز 3 4 بعد از اتمام پریودم،با نامزدم یک رابطه ی سطحس در حد مالش داشتم که مشکوکم مایع قبل از انزال کامل اون به دهانه ی واژن مالیده شده باشه یا نه،الان 4 روز از موعد پریودم میگذره،تست babycheck هم استفاده کردم منفی بود،به نظر شما من باردارم؟
یا اینکه این عقب افتادگی تاثیر استرس شدید امتحاناتمه؟
نگران نباشيد شما باردار نيستيد
بله استرس يك عامل مهم در بي نظمي هاي قائدگي است ولي اگر تا چند روز آينده خونريزي اتفاق نيفتاد براي برسي علت به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد .
من پریود منظم 28 روزه داشتم دو ماه است که تبدیل شده به 22 روز این ماه سه روز است که لکه بینی دارم اما درد پریود ندارم. البته جهت حاملگی در روزهای خطر رابطه جنسی داشته ام آیا با توجه به اینکه سه روز است لکه بینی دارم و روز سوم بیشتر از دو روز قبل هست احتمال بارداری می باشد؟
معمولاً لكه بيني ها نميتوانند علت عدم بارداري باشد و در خيلي از موارد بي خطرند ولي براي برسي علت آن به پزشك متخصص زنان مراجعه كنيد
ايا دو تا سه روز قبل از قاعدگي تنها از طريق آب قبل از مني در داخل واژن امكان بارداري هست ؟در صورت مصرف دو قرص ال دي بعد از نزديكي و به فاصله زماني دوازده ساعت از يكديگر چي‌؟
نگران نباشيد اين سوال معمولاً به كرات توسط كاربران پرسيده شده است
اگر اسپرم در پيشاب وجود داشته باشد و خود را به تخمك برساند بارداري صورت ميگيرد زمان تخمک گذاری در يك سيكل 28 روزه معمولاً14 روز مانده به خونريزي ميباشد و 3 روز قبل و 3 روز بعد را روزهايي ميدانيم كه احتمال بارداري هست در 2 تا 3 روز قبل از خونريزي دوره جديد امكان بارداري وجود ندارد
همچنين اگر شخص باردار باشد ديگر پريود نميشود فقط ممكن است لكه بيني داشته باشد كه آن هم با خون پريود متفاوت است .
در ضمن براي استفاده از روش اورژانسي بايد از 4 قرص ال دي تا 72 ساعت بعد از نزديكي مشكوك استفاده شود و 4 قرص ديگر به فاصله 12 ساعت بعد خورده شود .
دختري اقدام به نزديكي بدون كاندوم 3 روز قبل از قاعدگي كرده است و اب مني كنار مهبل ريخته شده و نه در داخل آن.2 روز بعد نزديكي يك قرص ال دي ‌مصرف كرده و روز سوم يعني 6 ساعت بعد نيز يك قرص ديگر ولي 3 ساعت بعد از خوردن قرص دوم دچار استفراغ شد. و ديگر قرصي مصرف نكرده.در روز 5 لكه بيني مشا هده شد يعني با توجه به صحبت دكتر قاعدگي بايد با مصرف قرص 3 تا 5 روز به تاخير مي افتاد . لازم به ذكر است در روز 3 پس از نزديكي جواب تست ادرار منفي بوده است. با اين حساب آيا احتمال بارداري وجود دارد ؟ آيا جواب تست ادرار درست بوده است ؟
براي مطمئن شدن از بارداري يا عدم آن تستهاي ادرار و خون در چه فاصله اي بايد انجام شود ؟
روش استفاده از قرص الي دي ا اشتباه بوده است
طريقه استفاده از قرص ها براي جلوگيري اورژانسي از بارداري در سايت وجود دارد جستجو كنيد
براي آزمايش معمولاً 2 هفته بعد از تاخير درشروع خونريزي دوره جديد اقدام ميكنند
من يه دختر 20 ساله هستم.7روز بعد از اتمام پريودم(يعني روز 14) با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم البته بدون دخول و فقط نزديكي سطحي داشتيم و مايع مني روي الت من ريخته نشد و ريختش بيرون. اما الت هردومون خيس بود.با توجه به اينكه من باكره هستم آيا احتمال بارداري وجود داره؟خيلي استرس دارم.با اين استرس نميتونم واسه امتحانام درس بخونم.لطفا راهنماييم كنين چيكار كنم؟
نگران نباشيد شما باردار نيستيد
روز 20 اردیبهشت اغاز پریودیم بوده.در روز 29 اردیبهشت نزیکی سطحی داشتم که منی طرف مقابلم با بدنم در تماس نبود که ایشان با دستشان و دستمال منی را هنگام انزال گرفتن با توجه به اینکه دست شسته نشد ولی به احتمال زیاد در دمای طبیعی خشک شده نیم ساعت بعد با همان دست واژن من را تحریک کردن که از واژنم ترشحاتی خارج شد …دیرو که 15 خررداد بود من مقدار زیادی زعفران دم کشیده خوردم که باعث قاعدگی زود هنگام شد.درد زیر شکم دیشب کمی داشتم ولی خونریزی بر خلاف همیشه اهسته و کم هست… با توجه به این مطالب چند سوال داشتم….1ایا منی که نیم ساعت در هوای ازاد باشه توانائی باروری داره؟؟؟این خونریزی که با توجه به اینکه محرکش زعفران بوده قاعدگی هست یا از علائم حاملگی هست؟؟؟لازم هست تست خون بدم؟؟؟<خواهش می کنم جواب دید چون فصل امتحانات هست و به خاطر این موضوع هیچی نخوندم.خیلی استرس دارم>
با توضیحاتی که دادید، با احتمال زیاد بارداری وجود نخواهد داشت.
من 31 سال سن دارم و متاهل هستم.2 ماهه پیش توسط دکتر زنان معاینه شدم و مشکلی نداشتم.اخرین روز پرودم 15 مارس بوده و معمولن پرود 22 روزه دارم.یعنی قاعدتا بایستی امروز پرود بشم که نشدم. و در ضمن هیج گونه جلوگیری انجام نشده در زمان تخمک گذاری نزدیکی داشتیم. یعنی قصد حاملگی دارم. یک هفته/10 روزه که حالت تحوع دارم. و 3/4 روزه که طرف راست زیر شکمم درد خیلی خفیفی داره.البته درد سینه هم دارم. امکان داره حامله باشم؟
علایمی که ذکر کردید (تهوع، درد زیر شکم و درد پستان) نشان دهنده قطعی بارداری نیستند ، اگر تا 10 روز دیگر خونریزی رخ نداد با انجام آزمایش خون می توان به وجود یا عدم وجود بارداری پی برد.
من با نامزدم یک هفته بعد از پریودیم (درست زمان تخمک گذاری ) رابطه جنسی داشتیم البته هیچ تماسی بین الت هامون بوجود نیومد وبعد از ارضاء منی رو بیرون ریخت وبا دستمال پاک کرد ، بعد با دست التم رو دست زد حال ایا امکان داره با تماس دست که شاید آغشته باشه اسپرمی وارد من شده باشه . در ضمن من هنوز پرده دارم.
احتمال بارداري خيلي خيلي ضعيفي و آن هم در صورتي كه :
اگر دستانش آغشته به مني بوده و با دست دهانه واژن را لمس كرده باشد و اسپرم ها توانسته باشند خود را ا پرده بكارت عبور بدهند و به تخمك ها برسانند وجود دارد
ولي اگر وقتي دستانش را با دستمال پاك كرده دستانش كاملاً از مايع مني پاك شده و يا خشك شده باشد همان احتمال ضعيف هم وجود ندارد
نگران نباشيد بارداري به اين صورت بعيد به نظر ميرسد
مگر دهان شما به رحم و تخمدانهاي شما وصل است
آیا با خوردن آلت هم امکان بارداری هست یا نه؟ بعد از بیرون آمدن مایع لزج مانند.
23 سال دارم پریودیم نامنظم هست من 4روز بعد از پریودم رابطه جنسی داشتم و مایع من با بدنم تماس نداشت ولی چون پریودیم نامنظم من در روز 12 تاخیرم بتا دادم منفی بود و بعد از چند روز پریود شدم ( تمام علائم ها رو داشتم) البته دوره پریودیم همیشه 7روز هست که در این ماه 5 روز بود و مقدارش هم نسبت به ماه های قبل کم بود البته نه خیلی . بعد از تمام شدن دوره پریودم درد در قسمت تخمدانهام و شکمم و یه خورده حالت درد نفخ شکم هست دارم البته بعد از چند روز دوباره بتا دادم منفی بود و سونوگرافی هم دادم سالم بودم ولی ترشح زرد رنگ هم دارم فکر می کنم عفونت باشه میشه علت درد شکمم و تخمدانهام از عفونت باشه؟
آیا احتمال بارداری باز هم وجود دارد؟ نیاز به آزمایش بتای مجدد هست یا نه؟
احتمال بارداری 0 است اما اگر ترشحات غیر طبیعی دارید دلایل مختلفی هست که در این سایت اطلاعات زیادی وجود دارد. جستجو کنید
ممکنه شما عفونت یا کیست یا …… داشته باشید که حتما باید به متخصص مراجعه کنید
که با تجویز دارو مشکل بر طرف میشود
من الان دو دوره است که ال دی مصرف می کنم
در تاریخ 1 خرداد پریود شدم، و در سومین هفته پس از پریود شدنم(از تاریخ 18 تا 24 خرداد) رابطه جنسی کامل داشتم…….در این مدتی که قرص می خوردم،مخصوصا دوره دوم دو بار یک و دو ساعت بعد از ساعتی که بایستی قرص می خوردم،آن را خوردم

حال می خواهم بدونم آیا احتمال بارداری من وجود داره…….؟

اینکه حتی بگوییم با خوردن منظم قرصهای ضد بارداری احتمال بارداری به 0 میرسد اشتباه هست ولی احتمال بارداری در اکثر موارد بسیار بسیار ضعیف میباشد در مصرف کنندگان عادی 98% موثر بوده و به طور میانگین فقط 2%شکست داشته . در ضمن باید طبق اصول و طبق برنامه زمانی دقیق استفاده شن ولی یکی 2ساعتی که برای شما به طور استثنایی ایجاد شده تاثیر خطرآفرین و خاصی نخواهد داشت نگران نباشید احتمال بارداری در شما با توجه به زمان نزدیکی تقریبا 0 میباشد
دسته بندی احتمال بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی عمومی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

100+ محصولات
216+ کاربران
167+ مطالب وبلاگ

پرداخت آنلاین

نمادهای ما

ساماندهی
سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت