سوالات جنسی مرتبط به پیشگیری از بارداری سری چهل و دوم

majid majid
812 بازدید
سوالات جنسی و زناشویی
من دوروز پیش رابطه داشتم با نامزدم درحدتماس آلت ها اما مقداری از منی ایشون روی واژن من ریخته شد واین درصورتی بود که قبل ازاون منی از بدن من خارج شده بود.وازروی سطح پاک شده بود.بعدازریختن منی ایشون (روی) وازنم سریع با آب شستشو انجام دادم و چندساعت بعد دوتا قرص ال دی مصرف کردم میخواستم ببینم احتمال بارداری وجود داره؟فردای اونروز کمی حالت تهوع داشتم
روش اورژانسی رو درست انجام ندادید و بای 4 تا ال دی رو با هم و 12 ساعت بعد 4 تای دیگه می خوردید
با توجه به نوع رابطه احتمال بارداری کمه اما در صورت تاخیر پریود برای اطمینان آز خون بدید یا از بی بی چک استفاده کنید
ميخواستم بدونم ايا احتمال بارداري در زمان پريودي هست يا نه؟ چون داشتم سايتا رو ميديدم نوشته بودن تعداد ي از زنان در حين پريودي تخمك گذاري ميكنن؟
یه اپسیلون درصدی میشه در نظر گرفت. یعنی این تعدادی که شما گفتین، خیلی نادره.
در مورد نزدیکی در دوران پریود و بارداری در لینک زیر هم صحبت کردیم.
من 22 سالمه
24 شهریور پاک شدم و پریودم تموم شد.
30شهریور با نامزدم رابطه داشتم البته چون هنوز دخترم فقط تماس سطحی داشتیم و منی ایشون کمی روی واژن من ریخت و چون اونروز به احتمال زیاد روز تخمک گذاریم بود(البته زیاد مطمن نیستم) از قرصهای اورژانسی برای جلو گیری استفاده کردم/.
از قرصهای لونژیل استفاده کردم.
ولی دوباره 4 مهر باهم رابطه داشتیم و همون اتفاق تکرار شد و منی ایشون روی واژن من ریخته شد.
البته من سریع با دستمال پاک کردمو رفتم و شستم و از ژلهای بهداشتی هم استفاده کردم.
با توجه با اینکه رابطه در روز19بعد از شروع اخرین دوره (البته دوره من از شروع خون ریزی تا خونریزی بعدی 28 روزست)و توضیحات اخیر چقدر احتمال بارداری وجود داره؟
میدونم قرص لوونژیل رو فقط یکبار در هر دوره میتونم مصرف کنم ولی میتونم با استفاده قرص لونژیل با دوز دو برابر یا 3 برابراز بارداری پیشگیری کنم؟
ایا روش دیگری برای جلوگیری از بارداری و راحت شدن خیالمون از بارداری وجود داره که الان بشه اشتفاده کرد؟
در رابطه ی اول که قرص اورژانسی مصرف شده و بارداری رو منتفی کرده.
اما رابطه ی دوم در روز ۱۹ ام سیکلتون بوده. این روز پرخطر نیست اما بی خطر هم نیست و منی هم روی واژن ریخته شده پس احتمال بارداری ولو زیاد نباشه، وجود داره.
روش اورژانسی در هر سیکل یه بار مجازه و بیشتر از اون کارایی نداره.
شما میتونین یه هفته صبر کنین و بعد تست بتا بدین. اگه نتیجه منفی بود که مشکلی نیست و شما با کاندوم آشتی می کنین و در روابط بعدی کاور می زنین و در حق خودتون لطف بزرگی رو انجام میدین.
و اگه جواب مثبت بود به متخصص زنان مراجعه می کنین تا راهنماییتون کنن. اینجا بحث در مورد سقط جنین خلاف قوانینه.
اگه از قرص لونژیل با دوز دو یا سه برابر استفاده بشه میتونه تاثیر گذار باشه؟
البته الان نشانه های پریودم رو دارم ولی هنوز پریود نشدم
وقتی در یک سیکل از روش اورژانس استفاده کنید دیگه نیاز به استفاده مجدد نیست چون دیگه بارداری رخ نمیده یعنی شرایط برای بروز این قضیه مساعد نیست و علت عملکرد مصرف قرص در سری اول.حالا با توجه به اینکه رابطه اول شما کم خطر بوده و قرص بکار بردید و رابطه دوم هم باز کم خطر بوده دیگه نیازی به استفاده از قرص ندارید

اما درمورد مصرف دوز اضافی باید بدونید دوز اضافی هیچ لزومی نداره و هیچ کارایی بیشتری هم نداره.در واقع شما جواب مورد نظر رو با همون دوز معمول میگیرید و باقیش اضافیه و در واقع باعش وارد کردن هورمون اضافه و به هم ریختن بیشتر نظم همرومنی بدن میشه و دیگه فایده خاصی نداره
بهتره به توصیه دوستان روش دیگه ای رو بکار ببرید تا بخواید مداما اتفاقات رو حل کنید و یا اصلا در روابطتتون دقت بیشتری هم داشته باشید این مشکلات ساده پیش نمیاد

من از روش اورژانسی استفاده کردم و قرص اچ دی خوردم…اما الان یه هفته بعد تمام شدن دوران قاعدگیم دوباره پریود شدم..خیلی سریع بود..میخوام بدونم ممکنه مشکلی باشه؟؟
مشکلی نیست.
اختلال در قاعدگی از عوارض روش اورژانسیه.
ایا امکانش هست که فقط با برخورد الت مرد با زن حاملگی صورت بده و دوران تخمک گذاری هم نباشه و علایم حاملگی بازشدن شدید اشتها نیست؟
وقتی نه اسپرمی در کار باشه و نه تخمکی اونوقت بارداری چه جوری میخواد رخ بده!؟
علائم بارداری در افراد مختلف متفاوته یکی ممکنه در این ایام نسبت به غذا دچار ویار بشه یکی هم ممکنه تا خرخره غذا بخوره!
بنده 8 ماه هست که نامزد هستم . همسربنده دوران قاعدگی منظم دارند و باکره نیز هستند(پرده بکارت ایشان از نوع حلقوی است).نزدیکی ما تنها به صورت مالش آلتهایمان بر روی یکدیگر می باشد. در اخرین نزدیکی که با هم داشتیم هنگامی ارضا شدن از روی ایشان بلند شدم (مقداری از منی بر روی آلت ایشان نریخت) اکنون 6 روز از نزدیکی ما می گذرد و این نزدیکی در یک هفته قبل از پریود ایشان بوده است در واقع ایشان امروز باید پریود می شدند و نشدند. با توجه به دارا بودن اسپرم در پیش آب و اینکه نزدیک دوران پریود ایشان بوده آیا احتمال بارداری ایشان وجود دارد؟و ایا در صورت مثبت بودن با توجه به اینکه چند روزی می گذرد آیا می شود جلوگیری کرد؟ و راه حل آن چیست؟
اگه تا چند روز آینده پریود نشدند برای اطمینان آز خون بتا بدید که توی آزمایشگاه ها بدون نسخه پزشک انجام میدن
اگه باردار نبودند برای پیگیری به متخصص زنان مراجعه کنند
با سلام من يك ماه پيش با دوست پسرم رابطه جنسی داشتم رابطه جنسی روز اول پريودم بود بعدش هر دوازداه ساعت يه قرص اورژانسي(لوتژيل ) خوردم 32 از اون روز گذشته اما من پريود نشدم رفتم با بي بي چك دو روز پيش خودمو چك كردم منفي زده بود. ديروزم بعد از اون موقع كه گفتم باش رابطه جنسی داشتم و فورا دو تا قرص اورژانسي خوردم ميخواستم بدونم ايا قرص اورژانسي تاثير داشته و چيكار كنم پريود شم
نحوه رابطه تون رو که ننوشتید چجوری بوده که آیا خطرناک بوده یا نه
اما با توجه به زمان رابطه احتیاجی به مصرف قرص اورژانسی نبوده
جواب بی بی چک هم که منفیه و همه اینا دلیلی برای عدم بارداری شما
بهتره یه روش پیشگیری مطمئن مانند کاندوم یا قرص ضد بارداری مثل ال دی رو انتخاب کنید که نخواید هر دفعه اورژانسی مصرف کنید
علت عدم بارداری شما هم سر خود مصرف کردن این قرص ها بوده
اگه بیش از یک ماه از عدم پریود شما گذشت برای بررسی به متخصص مراجعه کنید

من با نامزدم 3 يا 4 روز بعد از پاك شدن از پريودش رابطه داشتم
و آلت تناسليم و به الت تناسلي نامزدم ماليدم
و قبل از خارج شدن آب مني آلت تناسليم و بيرون كشيدم آب مني رو رو شكم خانمم ريختم
بعد پاكش كردم
و بعد بعد 20 دقيقه قرص اووسيز رو دادم خورد و قرص بعدي رو 11:40 بعد خورد
و الانم از مصرف اون رابطه و خوردن قرص 6 روز ميگذره و پريود شده و خونريزي شديد داره و
كمردد همچنينن الان خطر بارداري رفع شده خيالم راحت باشه

روش اورژانسی رو درست استفاده کردید و از بارداری جلوگیری میکنه.
فقط اگه خونریزی همچنان دامنه دار و شدید بود به پزشک مراجعه کنید تا با تجویز مفنامیک اسید، ترنسید و … اوضاع بهتر بشه.
من 4 روز بعد از پريود دوست دخترم باهاش رابطه داشتم از جلو ولي در حد اين كه كه فقط آلت و به التش ماليدم ولي تو نرفت بعد آب مني رو بيرون رو تنش ريختم بعد از رابطمون قرص اوسيز خورد و يكي هم 12 ساعت بعد النم بعد 5 يا 6 روز پريود شد و اين به خاطر قرص هست ؟ و خونريزيش كمه اين يعني خطر بارداري رفع شده و چند روز خونريزيش طول ميكشه مثل عادت ماهانه 7 روزه يا … نه بارم كه اين كارو كردم لطفا كمك كنيد
داستان شما مثله همین دوست قبلیمونه (پست بالایی) یعنی روش اورژانسی درست استفاده شده و از بارداری جلوگیری خواهد کرد.
عوارض مصرف اورژانسی در افراد متفاوته یکی 20 روز تاخیر میندازه، یکی 5 روز، یکی 10 روز جلو میندازه، یکی دیگه حجم خونریزیش زیاده از یکی دیگه کمه و … خلاصه مختلفه و نمیشه گفت پارتنر شما مثلا 3 روز خونریزی داره یا 7 روز و اگه همین پست قبلی رو بخونی میبینی که خانم اون ماجرا خونریزی شدیدی داره.
مهم بارداریه که منتفی شده و منبعد شما هم در هر رابطه ای که داشتی اعم از کامل، ناقص، تفریحی، ورزشی!، اجتماعی!! و … به خودت و دوستت لطف کن و کاور بزن و از روش اورژانسی کمتر استفاده کن.
من از روش اورژانسی استفاده کردم و قرص اچ دی خوردم…اما الان یه هفته بعد تمام شدن دوران قاعدگیم دوباره پریود شدم..خیلی سریع بود..میخوام بدونم ممکنه مشکلی باشه؟؟
مشکلی نیست چون اون خونریزی با اول به قرص اورژانس برمیگرده و ممکن این خونریزی بر اساس نظم خود بدنتون رخ داده باشه.در استفاده از اچ دی که داروی قویی هست ممکن پیش بیاد
میشه یه قرص ضد بارداری به من معرفی کنید که باعث منظم شدن پریود هم بشه.یعنی هم میخوام ضد بارداری باشه هم منظم کننده پریود.پریود های من نامنظمه.لازمه که من با یه متخصص مشورت کنم تا قرص مناسبی برام تجویز کنه؟
تجویز حتی قرص ضد بارداری توسط پزشک خوبه اما
شما میتونید قرص یاسمین رو که اقبال عمومی نسبت به اون خوبه رو تهیه و استفاده کنید.
من 19 مهر رابطه سطحی داشتم که روز قبلش آخرین روز خونریزی پریودم بود رابطه هم فقط در حد سطحی بودو من لباس زیر پام بود آّّ ب منی هم توی کاندوم تخلیه شد ولی ممکنه پیشاب یا دستی که به پیشاب خورده به نواحی واژن خورده باشه..ولی جهت اطمینان از قرص اچ دی بطور اورژانسی استفاده کردم در نوبت دوم 4ساعت بعد از مصرف بالا آوردم.بااین اوصاف احتمال اینکه درصدی بارداری رخ بده هست؟پریودی من کی رخ میده آخه یه پزشک گفته بود بعد از 7تا ده روز بعد از مصرف قرص باید خونریزی رخ بده.
اگه سیکل منظمی دارید در اون روزی که رابطه بوده امکان بارداری نیست.
کاندوم هم استفاه شده
لباس زیر هم که داشتید پس امکان بارداری وجود نداشته و
نیازی به مصرف قرص نبوده.
بنابراین بارداری در مورد شما منتفیه.
با توجه به مصرف قرص اختلال در پریود محتمله و اینکه کی خونریزی رخ میده رو نمیشه مشخص کرد ممکنه همین امروز پریود بشین ممکنه هم چند روز دیگه تاخیر داشته باشید.
من پریودم تقریبا منظم و 28روزه است (گاهی 29 روز هم شده خیلی کم)
29 همین ماه پریود می شدم در 21 این ماه با همسرم رابطه داشتم اما از اونجایی که همسرم گاهی روی حرف خودش پافشاری می کنه و میگه مرغ یه پا داره!!به من گفت که از پزشکی پرسیده برای جلوگیری از بارداری می تونم 2 تا ال دی قبل از رابطه و دوتا ال دی دیگه چند ساعت بعد از رابطه مصرف کنم و تا 5 روز روزی 1 قرص ال دی.
حقیقتش من دو تا ال دی رو قبل از رابطه با همسرم خوردم و دو ال دی دیگه فردای اون روز تقریبا 12 ساعت بعد خوردم و روز بعد 1 ال دی خوردم
اما روز بعدش(قبل از 72 ساعت) چون به روش همسرم شک داشتم دور از چشمش!! روش پیشگیری رو انجام دادم یعنی 4 تا ال دی خوردم و 12 ساعت بعد 4 تا ال دی دیگه
در مجموع در طی 72 ساعت میشه گفت من 13 قرص خوردم!!
حالا این سوا لها برام مطرحه
1:این روشی که به همسرم گفته شده ( 2تا ال دی قبل رابطه و دو ال دی بعد رابطه و تا 5 روز روزی یکی)اصلن روش درستی هست یا نه؟
2:با توجه به حجم قرصایی که خوردم و زمان رابطه آیا احتمال بارداری منتفی می شه؟
3:آیا احتمال اینکه پریودم نامنظم بشه همون 7 تا 10 روزیه که بعد از مصرف ال دی عنوان می شه یا با شرایط من ممکنه بیشتر با تاخیر بیافته؟

1. روش همسرتون اشتباهه.
2. به خاطر مصرف درستی که دور از چشم همسرتون داشتید! بارداری منتفیه. روش درست استفاده ی قرص اورژانسی همینیه که شما انجام دادید.
3. قرص زیادی خوردین و دوز بالایی رو به بدنتون وارد کردین بنابراین اختلال هورمونی امری محتمله و ممکنه که زودتر از موعد پریود بشید ممکنه هم تاخیر داشته باشید. تعداد روز جلو انداختن یا تاخیر داشتن رو نمیشه مشخص کرد.

اگه قصد بارداری ندارید کاور بزنید یا از همین قرص ال دی استفاده کنید و بسته ی اون رو از روز 5 ام سیکلتون استارت بزنید تا 21 روز شبی به دونه بخورید بعد 7 روز استراحت و بسته ی دوم رو از روز 8 ام شروع کنید.
استفاده ی روش اورژانسی در هر سیکل یه مرتبه بیشتر کارایی نداره و توصیه میشه که در سال از 5 – 6 مرتبه بیشتر استفاده نشه.

من روز29ام ماه قبل باید قرص سیپروترون کمپوند بسته آبی که جدید اومده بازار رو شروع میکردم که یادم رفت.فردا شبش 2تا قرص باهم خوردم
هفته قبل 3شنبه قرصام تمام شد.الان یعنی امروز25/7 باید پریود بشم ولی هیچ اثری از پریودی نیست

تقریبا یک سال پیش و قبل از مصرف قرص من 3یا 4ماه یکبار پریود میشدم که وقتی دکتر رفتم قرص سیپروترون کمپوند تجویز کردند و من تا ماه قبل بسته نارانجیش هیچ مشکلی نداشتم و سرموقع پریود میشدم.الان این بسته آبی چه فرقی داره با اون بسته قبلی؟ دارم عصبی میشم.علت پریود نشدنم چیه؟

قبلا هم به شما گفتم بسته ی جدید رو بدون توجه به پریود از روز هشتم (امروز) شروع کنید.
شرکت های داروسازی برای تولید دارو ممکنه رنگ های مختلفی از یه قرص رو وارد بازار کنن ولی مکانیسم اثر و اندیکاسیون اون تفاوتی نمیکنه.
من و دوست دخترم یک روز بعد از تمام شدن دوره پریود (صبح روزی که باهم رابطه داشتیم لکه بینی داشت)با هم رابطه کامل داشتیم میخواستم ببینم نیاز هست قرص ضد بارداری به روش اورژانسی استفاده کنه یا خیر؟
منی داخل ریخته نشد ولی اینکه دست ها به منی خورده باشه و سپس رو آلت دوستم کشیده شده باشه شک دارم.(دوره های دوستم هم منظم هست)
احتمال بارداری نیست
نگران نباشید
من دیروز رابطه داشتم و کاندوم پاره شده و منی داخل واژنم ریخته دو ساعت بعدش قرص لوونورژسترون مصرف کردم اما دو ساعت بعدش حالت تهوع پیدا کردم و یه قرص دیگه مصرف کرد

اما قرص سوم رو سر ساعت مصرف کردم و برای اطمینان بیشتر یه بسته دیگه هم گرفتم که مصرف کنم
آیا قرص جواب میده ؟

نگران نباشید
احتیاج به مصرف بسته جدید نیست
من آخرین نزدیکیم 3 ماه پیش بود که الان 3 ماه هست که رابطه نداشتم 3 ماه پیش قرص اورژانسی لنژیل مصرف کردم و هر ماه 9 روز زودتر از موعد قاعدگیم پریود میشدم ولی این ماه 2 روز از زمان پریودم گذشته ولی هنوز پریود نشدم در صورتی که درد سینه دارم و گاهی اوقات کمر درد هم دارم این که پریود نمیشم خیلی خیلی نگرانم کرده علتش چی میتونه باشه جناب دکتر ؟؟؟؟؟خیلی استرس دارم من منتظر جوابتون هستم .
همین استرس شما دلیل خوبی برای این تاخیره و گفتن جمله ی “خیلی استرس دارم” هم این تاخیرو بیشتر میکنه!
روش اورژانسی رو که استفاده کردین و
3 مرتبه هم که پریود شدین
دیگه نمیدونم چرا مضطربین!
دوست من، بارداری منتفیه و جای نگرانی وجود نداره.
این علائم شما مربوط به پریودتونه و اگه استرس رو از خودتون دور کنید پریود هم شروع میشه.
دقیقا روزی که پریودم تموم شد با همسرم رابطه کنترل نشده ای داشتم و منی وارد واژنم شد همون روز 1 قرص اچ دی روز بعد 2 اچ دی و روز بعد 2 اچ دی دیگر خوردم 5 روز بعد خونریزی داشتم تا دو روز . الان 10روزاز اون رابطه گذشته زیر دلم احساس درد دارم اما خونریزی ندارم ممکنه بردار بشم؟
در اون روزی که رابطه داشتید تقریبا حاملگی غیر ممکنه و با وقوع پریود بارداری کاملا منتفی میشه.
ازونجایی که در دوران تخمک گذاری هستین اون درد در ناحیه ی شکم شما میتونه مربوط به این داستان باشه.
جای نگرانی نیست.
من حدود یک ماه پیش از روش اورژانسی استفاده کردم و در هنگاه خوردن نوبت دوم قرص ها بعد از 3 ساعت حالت تهوع بهم دست داد و با توجه به مطالبی که توی سایت دیده بودم حداقل زمان رو 2 ساعت نوشته بودم و من هم دیگه قرص رو تجدید نکردم . بعد از حدود 2 هفته پریود شدم (حدود 2 هفته تا تاریخ همیشگی باقیمانده بود) البته نه مثل همیشه با شدت کمتر و تا حدودی قهوه ای رنگ و بعد از 6 روز تمام شد و مجددا از 2 روز بعد از اتمام حدود یک هفته است که مدام لکه بینی دارم .
حالا الان واقعا نمی دونم این اتفاق به چه معنی میتونه باشه؟؟ باردارم؟ کیست دارم؟
اون تایم استفراغ حداکثر 2 ساعت هست نه حداقل؛ به عبارت دیگه اگه استفراغ حداکثر تا 2 ساعت بعد از مصرف قرص اتفاق افتاد باید همون نوبت تکرار بشه.
در صورت وقوع پریود بارداری منتفیه و جای نگرانی نیست.
لکه بینی از عوارض مصرف قرص اورژانسیه اما بد نیست به متخصص زنان مراجعه کنید و با انجام سونو از عدم وجود کیست تخمدان مطلع بشید.
قبلا سونوگرافی کردم و به دکتر زنان هم مراجعه کردم کیست ریز دارم ولی بهم گفته بودند چون پریود های منظمی دارم مسئله مهمی نیست و دارو برام تجویز نشد پس این الان میتونه به اون کیست ها ربط داشته باشه و احتمال بارداری من رو منتفی میکنه؟ چون راستش وقتی سرچ کردم لکه بینی رو یکی از عوارض ماههای اول بارداری نوشته بود و همین مساله خیلی من رو ترسوند چون تا به حال سابقه نداشتم.
بارداری به دلایلی که در بالا گفته شد منتفیه.
اینکه قبلا سونو دادید این “قبلا” خیلی مهمه مثلا هفته ی پیش، ماه قبل، سال گذشته!، 3 سال قبل!! اینا همشون معادل “قبلا” هست و کیست تخمدان در صورتی که خود به خود و یا با درمان دارویی رفع نشه هر چی که به بعدا (!) بیایم ممکنه سایزش بزرگ تر بشه و یکی از عوارضش همین لکه بینیه (عوارض مهم دیگه ش ناباروریه).
اما در مجموع صحبت هایی که کردید من فعلا دلیل لکه بینی رو همون استفاده از روش اورژانسی میدونم ولی
اگر که این لکه بینی در سیکل های آینده هم وجود داشت و درد در ناحیه ی شکم هم به اون اضافه شد حتما سونو بدید. با توجه به سنتون، پیگیری بیشتر، لطف بزرگیه که در حق خودتون انجام میدید.
من قبلا قرص یاز میخوردم،این سری چون گیرم نیومد از اتیسترون استفاده کردم.دوره ی پریود من با یاز منظم بود،الآن حدود 18 روزه که اتیسترون خوردم،و دچار لکه بینی شدم.دلیلش چی میتونه باشه؟این لکه ها ناشی از شروع دوره پریود منه یا اینکه ممکنه که باردار شده باشم؟
سیپروترون کامپاند (با نام تجاری اتیسترون) هم از بارداری جلوگیری میکنه اما احتمالا چون مصرف اول بوده حساسیت ایجاد کرده و لکه بینی رخ میده. اگه این لکه بینی ادامه داشت قرص رو عوض کنید و اینو به یاد داشته باشید که
همواره در اولین مصرف قرص ضدبارداری از روش مضاعف (کاور) هم استفاده کنید.
میخواستم بدونم اگه در دو روز آخر قاعدگی نزدیکی صورت بگیره احتمال حاملگی هست یا نه؟؟؟و اگر حاملگی اتفاق افتاده باشه چه موقع میشه اینو فهمید ؟؟؟حتما باید تا پریود بعد صبر کرد
اگه پریود منظم امکان بارداری در اون روز نیست
بعد از 72 ساعت می تونید آز خون بتا بدید یا بعد از 3 هفته از بی بی چک استفاده کنید تا از بارداری اطمینان حاصل کنید
چرا خوردن سیپروترون در بارداری ممنوعه درصورت خوردنش در هنگام بارداری چه اتفاقی می افته؟
در بارداری مصرف هر دارویی بدون مشورت با پزشک ممنوعه. قرص سیپروترون هم داروی هورمونی هست و مصرف اون بدون اطلاع پزشک برای جنین خطرناکه.
نامزدم 8 ابان پریود شد و 13/14ابان تموم شد و 17 ابان رابطه داشتیم البته محافظت شده و در طول رابطمون کاندوم پاره نشد و بلافاصله بعد رابطه نامزدم 4تا ld مصرف کرد ولی چون به قرص حساس بود قبل ساعت 4تا قرص بعدی بالا اورد و دیگه اون 4تا رو نخورد ایا احتمال بارداری وجود داره؟ در رابطه قبلیمون 5روز بعد از رابطمون پریود شد ولی الان 5 روز گذشته خبری نشده نگرانیم
و اینکه علایم عدم بارداری پریود شدن تا 7 روز بعد از رابطه هستش؟
ی سوال ایا احتمال این هست که پیش ابی که در حین خوردن الت وارد دهان زن میشه و بعد با لب گرفتن به مرد منتقل شه و مردهم با خوردن الت زن منتقل کنه به وازن و بارداری رخ بده؟
اگه کاور بعد از رابطه سالم بوده و منی و پیشاب با واژن تماس نداشته امکان بارداری نیست. نیازی به مصرف قرص هم نبوده.
“علائم عدم بارداری پریود شدن تا 7 روز بعد رابطه هستش” یعنی چی؟!
منظورتون اینه که 7 روز بعد از رابطه پریود رخ میده؟
اگه منظورتون اینه که باید بگم ربطی به 7 روز نداره. رابطه در هر زمانی که باشه و احتمال بارداری وجود نداشته باشه پریود سر وقتش (با چند روز تلورانس) رخ میده.
من 5 روز پیش در رابطه با همسرم ( با استفاده از کاندوم ) متوجه شدم مقداری از منی من از زیر کاندوم به بیرون تراوش کرد و در حین ادامه رابطه داخل واژن همسرم وارد شد . البته همسرم این چند روز دوره پیریدوشه یعنی دقیقا 3 الا 4 روز بعد از رابطه. منم از اینکه کاندوم از مواد ضد منی برخوردار بوده یا نه اطلاعی ندارم. آیا نیاز به خوردن قرص یا مراجعه به دکتر هست ؟
اگر درست متوجه شده باشم الان باید همسرتان پرود باشند !اگر زمان پریود گذشته باید آزمایش بدهید معمولا چندروز به پریود مانده احتمال باروری بسیار پایین است اما صددرصد نیست .اگر هم تا زمان پریودشان هنوز وقت باقیست قرصهای لوونورژسترول را حداکثر تا 5روز میتوان استفاده کرد(هرچند که هر چه زودتر استفاده شود اثربخشی بالاتری دارد)
هرچی طناب میزنم هرچی زعفران میخورم پریود نمیشم.تست خون بارداری چه جوریه؟ حتما باید دکتر بنویسه؟ یا نه؟ برم ازمایشگاه خون میگیرن ؟ چند روزه جواب میدن؟ کمکم کنید از بارداری میترسم در حالی که دخوا نداشتم و پیشاب باهام در تماس بوده؟؟؟؟؟؟؟؟/
آز خون بتا نیاز به نسخه نداره
من پریودیم نامنظمه روز 27 ماه گذشته پریود شدم روز 16 ماه جاری رابطه بدون مراقبت داشتم ولی همسرم مطمئنه که منی تخلیه نشده چون قبل از انزال کنار کشید اما من از استرس و ترس بچه دار شدن حدود 5 روز بعد رابطه دو تا قرص لوونوزسترول خوردم تا الان که 24 ابان هست پریو د نشدم تا دیروز درد شدید کمر و سینه داشتم الان فقط سینه هام سفتند البته قبل از مصرف قرص هم همین علائم را داشتم در ضمن دیروز به خاطر سرما خوردگی یک امپول واسه درد بدن و یک امپول ویتامینه زدم لطفا اقای دکتر سریعا به من جواب بدن چون نباید فعلا بچه دار بشم
با سلام شما پریود هاتون نامنظمه و هم به خاطر مصرف قرص لوونرژسترول ممکنه این ماه دیرتر پریود شوید ونگران نباشیدوشما که قصد بارداری ندارید بهتره از روش مطمئنی برای جلوگیری استفاده کنید
من الان روز سوم پریودم هست
و یک هفته ی دیگه میخام برم پیش همسرم، و مدت 10 روز با هم باشیم،
اگه ممکنه لطف کنید و راهنماییم کنید که از چه راهی برای جلوگیری استفاده کنم ؟ اگه قرص هست از کی باید بخورم و چطوری؟
من تجربه ای تو این زمینه ندارمم
با سلام بهتره از کاندوم برای جلوگیری استفاده کنید
با روزای اولی که من پیش همسرم هستم روزای تخمک گذاریم نیست ، ولی چند روز آخرش احتمال زیاد زمان تخمک گذاریه
با توجه به این مورد آیا نیاز هست که من روزای اول هم رابطه ی حفاظت شده داشته باشم؟
و در روزای بعدی فقط کاندوم جواب میده؟ یعنی میتونه خیالم راحت باشه که نیازی نیست از راه پیشگیری دیگه ای استفاده کنم؟
بارداری در چند روز قبل از تخمک گذاری احتمالش کم هست اما منفی نیست.پس بهتره از همون کاندوم توی این ده روز استفاده کنید.
دسته بندی پیشگیری از بارداری زنان سوالات جنسی و زناشویی
اشتراک گذاری

نوشته های مرتبط

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

119+ محصولات
404+ کاربران
168+ مطالب وبلاگ

پرداخت آنلاین

نمادهای ما

سبد خرید

سبد خرید شما خالی است.

ورود به سایت