سکس باسن بزرگ

آیا سکس مقعدی می‌تواند لذت بخش باشد؟ چگونه می‌توان رابطه جنسی مقعدی بدون درد برقرار کرد؟ ممکن است شما راجع به رابطه مقعدی شنیده باشید، یا دوست داشته باشید آن را امتحان کنید.

این رابطه اغلب توسط مردان درخواست می‌شود، با این حال برخی زنان هستند که از رابطه مقعدی لذت می‌برند و تمایل به تجربه آن را در رابطه جنسی نشان می‌دهند.

گرچه عوارض این نوع رابطه زیاد است و احتمال انتقال بیماری‌های مقاربتی بالاتر است، اما گاهی زوجین برای تنوع در رابطه جنسی خود یا کسب لذت بیشتر برای انجام این رابطه توافق می‌کنند. در ادامه این مقاله به بررسی تمام جوانب رابطه مقعدی می‌پردازیم

باسن بزرگ

واژن به صورت طبيعي حاوي مقداری روان‌کننده است. هنگامی که یک زن برانگیخته می‌شود، واژن روان‌کننده‌ را به مقدار مورد نیاز برای رابطه‌ی جنسی فراهم می‌کند؛ اما مقعد این طور نیست.

این بدان معنی است که شما باید خودتان اين روان‌كننده را برای سکس مقعدی تهیه کنید. قرار دادن آلت تناسلی درون مقعد بدون استفاده از روان‌كننده‌ها، ممکن است بافت ظریف داخل مقعد را پاره کند و منجر به درد و خونریزی شود.

سکس از باسن

نکاتی برای داشتن سکس مقعدی ایمن
تنها راه جلوگیری از خطرات سکس مقعدی، پرهیز از آن است. اما اگر به سكس مقعدي علاقه داريد، برای محافظت در برابر شیوع عفونت‌ها و بیماری‌ها، همیشه از کاندوم استفاده كنيد.

نکات بیش‌تری برای افزایش ایمنی در رابطه‌ی جنسی مقعدي در این بخش ذکر شده‌است:

از قرار دادن آلت‌تناسلی در دهان یا مهبل پس از قرار دادن آن در مقعد خودداری کنید، مگر اين که از کاندوم جدیدی استفاده می‌کنید.
برای کاهش خطر پارگی بافت مقعد، از مقداری زیاد روان‌کننده استفاده کنید.

به یاد داشته باشید که در صورت استفاده از کاندوم لاتکس، همیشه از روان‌کننده‌های مبتنی بر آب استفاده کنید.

آلت‌تناسلي خود را به آرامي در مقعد قرار دهيد تا خطر پارگی کم‌تر باشد. گرفتن حمام آب گرم یا دراز کشیدن بر روی شكم قبل از سکس مقعدی شاید انجام این کار را راحت‌تر كند. اگر سكس مقعدي برايتان دردناک بود، آن را متوقف كنيد.

اگر بعد از رابطه‌ی مقعدی دچار خون‌ریزی، زخم‌ها یا برآمدگی‌هایی در اطراف مقعد یا خروج ترشحات از آن شديد، در اسرع وقت به پزشک مراجعه کنید.

پیروی از این اقدامات احتیاطی، تنها راه کاهش خطر صدمه یا بیماری در هنگام سكس مقعدي است. همچنین باعث می‌شود که لذت بيش‌تري از رابطه جنسي مقعدی ببرید.

سکس باسن گنده

حکم شرعی نزدیکی با همسر از پشت (دُبُر) عبارت است از:

آیات عظام امام خمینى، خامنه اى، صافى، مکارم و نورى: «کراهت شدید دارد».

(آیت اللّه نورى، توضیح المسائل، م ۴۵۲ ؛ امام خمینى و آیت اللّه صافى، توضیح المسائل مراجع، م ۴۵۰ ؛ آیت اللّه مکارم، تعلیقات على العروة، احکام الحیض، السابع و آیت اللّه خامنه اى، استفتاء، س ۴۲۵)

آیت اللّه سیستانى و آیت اللّه فاضل: «اگر زن راضى باشد، کراهت شدید دارد و اگر راضى نباشد، بنابر احتیاط واجب جایز نیست». (آیت اللّه فاضل، تعلیقات على العروة، احکام الحیض، السابع ؛ آیت اللّه سیستانى، توضیح المسائل مراجع، م ۴۵۰)

آیات عظام بهجت، تبریزى و وحید: «بنابر احتیاط واجب، جایز نیست». (آیت اللّه وحید، منهاج الصالحین، ج ۲، م ۲۲۸ ؛ آیت اللّه بهجت، وسیلة النجاه، ج ۱، م ۲۶۸ ؛ آیت اللّه تبریزى، منهاج الصالحین، ج ۱، م ۲۲۸)

بنابراین از لحاظ شرعی، رابطه جنسی مقعدی جزء تمکین جنسی نمی باشد و زن می تواند با این خواسته شوهرش مخالفت کرده و به او نه بگوید.

سکس باسن چاق

با توجه به این که، سیستم فیزیولوژیکی زن این چنین است که لذّت حادّ و حقیقی جنسی را معمولاً از همان مجرای طبیعی و خدادادیاش (قُبُل) احساس میکند؛ از این رو با مجامعت از همان طریق طبیعی، رابطه ای دو طرفه برقرار شده و دو طرف به نحو رضایت مندی از یکدیگر لذّت میبرند؛ اما نزدیکی از «دُبُر» نمیتوان صد در صد، برآورده کننده ی حاجت روحی و جنسی زن باشد. در ادامه ی این فرآیند، زن با عدم اشباع و ارضاء میل جنسی برخورد کرده و نوعی روان پریشی در ابعادِ عصب و عاطفه پیدا میکند (حالت نورزی). خاصه این که او در این حالت، فقط ابزاری جهت لذت بری یکسویه ی مرد قرار گرفته و نمیتواند عکس العمل مناسب آن هم با جهت گیری لذت بری متقابلِ جنسی داشته باشد.

سکس زنان باسن بزرگ

چون دخول از قسمتِ دُبُر، توأم با محدودیّت های فیزیولوژیک مرد و زن است؛ از این رو، نیاز به شدّت و سختی از سوی مرد و لزوم اثرپذیری منفعلانه ی زن بوده و این فشار به مقعد زن، عصب های تناسلی مرد را تحریک کرده و موجب فعالیت کیسه ی منی و در آخر، انزال زودرسِ منیِ مرد میشود. مشکلِ بعدی، از هیجان افتادنِ مرد، سستی عضلات، دوگانگی مزاجِ جنسی و حتّی سردمزاجی مرد است. به عبارتی، فقط زن آسیب پذیر نخواهد بود. مرد در دراز مدت و در اثر استمرار این حالات، به نوعی حساسیّت های عصب های آلت جنسی مبتلا شده و نسبت به زودانزالی منی، ناتوان شده و ادامه ی این زودانزالی، میتواند نوعی سردمزاجی در مرد پدید آورد.