سکس با جوراب شیشه ای

یکی از اختلالاتی که رواج دارد فوت فتیش یا علاقه به پای زنان میباشد.

این افراد با دیدن پا و یا جوراب زنان تحریک می شوند.

بسیار از این افراد علاقه دارند که  پارتنرشان با جوراب خصوصا جوراب های فانتزی و ساق بلند سکس داشته باشد.

در این مقاله با وبسایت شب جمعه همراه باشید تا نکاتی را در این زمینه با شما به اشتراک بگذاریم.

فتیش چیست؟

فتیش به معنای هیجان جنسی نسبت به یک شی یا بخشی از بدن است که معمولاً جنسی تلقی نمی‌شوند مانند کفش یا پا.

فتیش‌ها معمولا در مردان رایج‌تر هستند. اکثر کسانی که فتیش دارند، چه تنها باشند چه با شریک جنسی‌شان برای تحریک جنسی یا به انزال و ارگاسم رسیدن، باید آن شی مورد علاقه‌ را در دست داشته باشد تا بتوانند درباره‌ی آن خیال‌بافی کنند.

فردی که فتیش دارد ممکن است هنگام بوییدن، لمس کردن، چشیدن، یا گرفتن آن شی مورد نظر خودارضایی کند، از پارتنرش بخواهد هنگام سکس آن را استفاده کند یا بپوشد.

ریچارد کرِگِر استاد روان‌شناسی دانشگاه کلمبیا می‌گوید «مردم می‌توانند تقریباً نسبت به همه چیز نوعی فتیش داشته باشند، از هر چیزی که تصورش را بکنید»

طبق تحقیقی، رایج‌ترین فتیش‌ها شامل قسمت‌های بدن، مانند پا، یا ویژگی‌های بدن مثل چاقی، پیرسینگ (گوش‌واره‌های کوچک وصل شده به بدن)، یا تتو می‌باشند.

فوت فتیش با اختلاف، از شایع‌ترین فتیش هاست؛ که در ادامه با جزئیات به آن خواهیم پرداخت.

فوت فتیش چیست؟

فوت فتیش، علاقه‌ی جنسی نسبت به پاست. به عبارت دیگر، پا، انگشتان، و مچ پا شما را تحریک می‌کنند. این علاقه می‌تواند از فردی به فرد دیگر نسبت به قسمت‌های مختلف پا متفاوت باشد.

بعضی افراد تنها با نگاه کردن به پا تحریک می‌شوند. بعضی دیگر ناخن‌های لاک‌زده، جواهرات، یا سایر زیور‌آلات را جذاب می‌دانند.

بوسیدن، نگاه کردن ویدیوهای پا، عکس گرفتن از پای پارتنر، ماساژ دادن پای شخص بعد از کار، توصیف بوی پای فرد برخی از علائم فوت فتیش هستند.

فتیش کفش یا جوراب هم مرتبط با فوت فتیش‌اند. برخی افراد پاهای لخت و بدون تزئینات را ترجیح می‌دهند.همچنین پاشنه بلند توجه خیلی از فوت فتیش‌ها را به خود جلب می‌کند.

فوت فتیش چه قدر رایج است؟

فوت فتیش، از جمله فتیش‌هایی است که بیشتر درباره‌اش صحبت می‌کنند و بهتر از سایر فتیش‌ها درک و فهمیده می‌شود. جدای قسمت‌های تناسلی بدن، پاها از رایج‌ترین فتیش‌های بدن به شمار می‌روند.

بر اساس تحقیقی که در مجله‌ی Sexual Medicineمنتشر شد، پژوهشگران تقریباً از هزار نفر خواستند به تمایلات فتیش از ۱ تا ۵ نمره دهند (۵ بیشترین تمایل).

مشخص شد نزدیک به ۱۰ درصد فوت فتیش داشتند، همچنین به همان نسبت اظهار داشتند فتیش کفش دارند. به طور کلی، مردان بیشتر از زنان، پا یا کفش را جنسی می‌دانند.

درمان اختلال فتیش چگونه است؟

فانتزی‌های مرتبط با فتیش بسیار رایج‌اند و در اکثر مواقع ضرری ندارند. طبق تعریف DSM-5 فتیش‌ها فقط زمانی درمان می‌شوند که به عنوان اختلال باعث پریشانی و مشکل در عملکرد روزانه‌ شوند.

بر اساس شواهد، ترکیب دارودرمانی و رویکرد شناختی-رفتاری می تواند موثر باشد.

دارو‌های آنتی آندروژن با کاهش میزان تستوسترون، تمایل جنسی در مردان و تصویرسازی برای رسیدن به تحریک جنسی را کمتر می‌کنند؛ ممکن است روان‌پزشکان برای درمان اختلال فتیش از این دست دارو‌ها بهره ببرنند.