یکی از معضلات امروزه جوامع گرایش های جنسی عجیب  و غریب بشری است. یکی از این گرایشات عجیب سکس با عروسک جنسی است.

در این مقاله با وبسایت شب جمعه همراه باشید تا بیشتر با عروسک جنسی و این معضل آشنا شوید.

عروسک جنسی چیست؟

عروسک جنسی (عروسک عاشقانه یا عروسک دمنده) نوعی اسباب بازی جنسی انسان دوستانه در اندازه و شکل یک شریک جنسی است.

عروسک جنسی ممکن است از یک بدن کامل با صورت ، یا فقط یک سر ، لگن یا بدن جزئی دیگر ، با لوازم جانبی (واژن ، مقعد ، دهان ، آلت تناسلی مرد) برای تحریک جنسی تشکیل شود.

قطعات بعضی اوقات ارتعاشی هستند و ممکن است قابل جابجایی یا تعویض باشند. عروسک های جنسی به اشکال مختلف وجود دارد اما از ربات های جنسی مجزا هستند.

رباط های جنسی واکنش های بیشتری دارند و امیدوارم این صنعت زودتر متوقف شود زیرا این مسئله موجب مشکلات اجتماعی بسیاری از جمله بیگانگی عاطفی و تشکیل شدن جامعه ای بدون روح می شود و از گسترش جمعیت و همچنین تشکیل خانواده که از مهم ترین اهداف زندگی انسان هاست جلوگیری می کند.

چون از ربات های جنسی اسم آورده شد خالی از لطف نیست که اشاره ای به رباط های جنسی نیز داشته باشیم.

ربات های جنسی چیست؟

ربات ها از قبل ماشین های ما را می سازند ، خانه های ما را تمیز می کنند و غذای ما را درست می کنند – اکنون تولیدکنندگان عروسک هایی شبیه به زندگی را برای “سرگرمی خصوصی” ارائه می دهند.

ربات های جنسی در واقع عروسک های واقع گرایانه ای هستند که حرکات پیچیده ای دارند که از نزدیک انسان ها را تقلید می کند تا بتواند آنها را بچرخاند.

ربات های جنسی با ویژگی هایی مانند بخاری های داخلی برای ایجاد احساس گرمای بدن بسیار واقعی هستند.

آنها همچنین دارای سنسورهایی هستند که در برابر لمس شما واکنش نشان می دهند.

یک شرکت حتی در حال توسعه هدفی است که می تواند برای عروسک های جنسی ربات خود صحبت کند ، لبخند بزند و آواز بخواند ، در حالی که عروسک جنسی هارمونی اولین کسی است که “ارتباط عاطفی” ایجاد می کند.

کارشناسان می گویند این روبات های تخصصی در دهه آینده در خانه های معمولی ظاهر می شوند ، زیرا انسان های تنها به دنبال عشق هستند.

اولین عروسک های جنسی توسط چه فردی ساخته شد؟

اولین عروسک های جنسی توسط ملوانان فرانسوی (dame de voyage) و اسپانیایی (dama de viaje) در قرن شانزدهم ایجاد شد که در طول سفرهای طولانی منزوی می شدند.

این عروسکهای خودارضایی اغلب از پارچه های دوخته شده یا لباسهای قدیمی ساخته می شدند و مانند بدنه عروسکهای جنسی امروزی بودند.

بعداً هلندی ها برخی از این عروسک ها را در دوره رنگاکو به ژاپنی ها فروختند و اصطلاح “همسران هلندی” هنوز هم بعضی اوقات در ژاپن برای اشاره به عروسک های جنسی استفاده می شود.

یکی از اولین ظواهر ثبت شده عروسک های جنسی ساخته شده مربوط به سال 1908 در کتاب زندگی جنسی زمان ما توسط ایوان بلوخ است. بلوخ در این کتاب نوشته است:

در این ارتباط ممکن است به اعمال زناکارانه ای که با تقلید مصنوعی از بدن انسان یا از قسمتهای جداگانه آن بدن انجام می شود ، اشاره کنیم.

قیمت عروسک های جنسی

قیمت این عروسک های جنسی بسیار بالا می باشد برای همین راه حلی برای برطرف کردن قیمت بالای این محصول هم شرکت ها ارائه دادند. عروسک های جنسی بادی. انسانیت به کجا دارد می رود؟؟؟

عروسک های جنسی ارزان تر با استفاده از هوا بادی هستند.

این عروسک ها که نشان دهنده کمترین دامنه قیمت (کمتر از 75 دلار آمریکا) هستند ، معمولاً از وینیل جوش خورده ساخته می شوند و فقط شباهت زیادی به افراد واقعی دارند.

این مدل از عروسک های جنسی واژن یا آلت تناسلی مردانه مصنوعی و خام طراحی شده اند ، اما به دلیل مقرون به صرفه بودن ، بسیاری از کاربران مایلند از کاستی های خود چشم پوشی کنند. آنها اغلب پس از چند بار استفاده از درزها می ترکند ، اگرچه معمولاً به عنوان هدیه توسط سایر شرکت ها داده می شوند و بنابراین ممکن است بسیاری از آنها اصلاً استفاده نشوند

. در روسیه ، برای چند سال Bubble Baba Challenge به طنز با شرکت کنندگان در رودخانه قایق سواری در عروسک های دمنده به عنوان سرگرمی نشان می داد اما در سال 2013 این مسابقه به دلیل “سلامتی و ایمنی” لغو شد.