علت تحریک شدن زیاد

علت شهوتی شدن زیاد زنان: شهوت یک مرحله روانی است که در آن فرد تمایل دارد تصور کند یا رابطه جنسی با شخص دیگری داشته باشد.

مشکلات جنسی وقتی که افراد کمبود شهوت و یا شهوت دارند یا میل های غیر معمول برای رابطه جنسی دارند منتقل می شود و در این موارد است که یافتن علت رابطه زیاد اهمیت می یابد.

نواحی شهوت‌خیز مناطقی از بدن انسان می‌باشد که دارای حساسیت بالایی بوده و نوازش این مناطق ممکن است به خیال پردازی جنسی، برانگیختگی جنسی و اوج لذت جنسی منجر شود.

نقاط حساس در بدن

تمام انسان‌ها این مناطق جنسی را در بدن خود دارند هر چند ممکن است شدت حساسیت این مناطق از فردی به فرد دیگر متغیر باشد. نوازش این مناطق ممکن است به انگیختگی ملایم، متوسط یا شدید شود.

مناطق جنسی می‌توانند با نوع انگیختگی طبقه‌بندی شوند. بیشتر مردم به هنگام لمس پلک‌ها، ابروها، شانه‌ها، بازوان، دست‌ها، و موها تحریک می‌شوند. در انسان از نقاط خیلی حساس شهوانی نقطه جی نام دارد که در زنان کلیتوریس در واژن است و در مردان درون مقعد جای دارد که با تحریک این نقطه می‌توان به اوج لذت جنسی دست‌یافت.

روش های معاشقه جنسی

روش‌های آمیزش جنسی که معمولا از آن‌ها با عنوان پوزیشنِ سکس (به انگلیسی: Sex position) یاد می‌شود، روش‌های هستند که افراد برای انجام معاشقه و سایر فعالیت‌های جنسی استفاده می‌کنند. روش‌های آمیزش جنسی معمولا بر اساس موقعیتی که طرفین درگیر در رابطه جنسی اتخاذ می‌کنند، توصیف می‌شوند. روش‌های آمیزش جنسی لزوما به دخول منتهی نمی‌شوند.

سه دسته اصلی برای معاشقه‌های جنسی درنظر گرفته شده‌است که عبارت‌اند از آمیزش واژنی، آمیزش مقعدی و آمیزش دهانی. فعالیت‌های جنسی همچنین سایر مواردی که موجب تحریک اندام تناسلی می‌شوند را نیز شامل می‌شود. مقعدلیسی، خودارضایی یک یا دوطرفه، که می‌تواند شامل مالیدن یا دخول با کمک انگشتان دست یا اسباب‌بازی‌های جنسی مانند دیلدو شود، از جمله این فعالیت‌ها هستند. روش‌های بسیار زیادی برای انجام یک رابطه جنسی وجود دارد که هرکدام از آن‌ها می‌تواند اعمال جنسی متنوعی را شامل شود.

مطمئنا هر مردی از مشاهده لذت همسر خویش به وسیله او خرسند شده و حس خوشایندی بر او حاکم مي شود، بر خلاف تصور اغلب خانم‌ها مردها تنها به لذت خویش فکر نمیکنند بلکه به دلیل عدم اگاهی از آناتومی بدن زنان و عدم آشنایی کامل از دنیای جنسی زنان با خیال این که آن ها هم مانند مردها ارضا می شوند رفتار می کنند و بر این باورند که لذت جنسی زنها مانند مردها به یکی دو نقطه بیش از بدن معطوف نمیشود.

علت شهوتی شدن زیاد زنان

سطوح بسیار زیاد یا بسیار کم شهوت ممکن است برای کسانی که این مشکلات را تجربه می کنند آزار دهنده باشد.

عدم شهوت بالا یک اختلال نیست، اما این یک اختلال نیست، اما اگر غیر طبیعی باشد.علت شهوتی شدن زیاد زنان می تواند اختلال عملکرد یک فرد در حوزه های مختلف زندگی به عنوان نوعی اختلال عملکرد جنسی است. این به عنوان شهوتی شدن زیاد زنان یا علت تخریک شدن زیاد مردان یا کمبود شهوت در آن ها شناخته شده است و هیچ آمار دقیقی در مورد شیوع این اختلال نمی باشد.

شهوت بالا می تواند به عنوان یک اختلال مستقل یا به عنوان یک اختلال ناشی از اختلال یا سایر شرایط خاص مانند :

  • اختلال دو قطبی یا عوارض جانبی داروها مانند داروهای مورد استفاده برای بیماری پارکینسون شناخته شود.
  • علائم این اختلال بسیار مشابه اعتیاد جنسی و اختلال وسواس فکری است.