سکس با همسر چاق 

چاقی شریک جنسی گاها سلامت جنسی را به خطر می اندازد

یکی از مهمترین عوامل خوشبختی در زندگی زناشویی و کیفیت زندگی خوب، روابط جنسی لذت بخش است. رضایت بخش نبودن روابط جنسی، سبب ایجاد احساساتی مانند محرومیت و ناامنی در همسران و در نهایت، منجر به جدایی و از هم گسستگی زندگی زناشویی میگردد.

نیاز انسان به محبت و نوازش از جانب همنوعش بسیار ژرفتر و حادتر از احتیاج او به غذاست و ضرورت آن برای بقا و پایداری انسان امری غیر قابل انکار میباشد.
چاقی یکی از عواملی است که سلامت جنسی را تهدید می کند و برای سلامتی جسمی نیز خطرناک است ، چاقی عواقب عمیق پزشکی ، روانی و عاطفی دارد و با مشکلات جنسی همراه است.

چاقی منجر به زندگی با کیفیت پایین تر می شود و تناسب اندام باعث افزایش میل جنسی و بهبود رابطه جنسی می شود.
از نظر روانشناختی ، عملکرد جنسی به طور گسترده توسط محرک های روانشناختی ( مانند جذابیت و تمایل جنسی ) تعریف می شود و از آنها تاثیر می پذیرد. شرایطی مانند افسردگی ، اضطراب ، استرس و اعتماد به نفس پایین بر عملکرد جنسی تاثیر می گذارد.

رابطه جنسی دلپذیر و لذتبخش :

برقراری رابطه زناشویی مطلوب، با جریان گردش خون ، سالم بودن سیستم عصبی و زیبایی اندام زنان و انتخاب لباس زیر تحریک کننده ارتباط نزدیکی دارد و از همین رو به گفته کارشناسان : آرامش شریک جنسی ، ورزش منظم روزانه در کنار برنامه غذایی صحیح و خواب کافی ، همواره ضرورت دارد.

رابطه جنسی افراد چاق :

در اینگونه موارد ، قرار داشتن چربی در شرمگاه و لب های فرج و جلو ران ، آنچنان بر ضخامت قسمتهای گوشتی یا نرم فرج می افزاید که آلتی با اندازه معمولی فقط در لابلای لب ها جای می گیرد و فقط کلاهک آن به دهانه مهبل می رسد.

بی گمان نزدیکی در وضعیت از عقب به جلو نیز ، به سبب برآمدگی و بزرگی زیاد كفل ها و باسن میسر نیست. تازه در تمامی این موارد، به فرض آنکه مرد با سعی و تلاش و با آلت تناسلی خود تا حدی در مهبل نفوذ کند، کلیتوریس که در چربی و ضخامت لب ها مخفی شده است تحریک نمی گردد !

در این موارد دشواری هنگامی به حداکثر می رسد که زن بسیار قد کوتاه و اندام آمیزشی و لگن او به اصطلاح گرد و قلنبه باشد.

بهترین وضعیت برای رابطه جنسی زن چاق :

بهتر است از وضعیت هایی استفاده شود که در آنها اندام آمیزشی زن کاملا آشکار و مهبل به حداکثر کوتاه می شود، برای این منظور خم شدن کامل زانوی زن همراه با تكيه كامل ران ها به شكم و سينه های زیبا در حالی که دو پا کاملا از هم گشوده است، توصیه می شود.

بهترین وضعیت برای رابطه جنسی مرد چاق :

چاقی مرد همراه با لاغری زن كمتر ایجاد اشکال می کند. یکی از دشواریها در این مورد آنست که سنگینی زیاد مرد بر زن تحميل می شود و از این جهت سفارش می شود که مرد کاملا بر آرنج یا بهتر است بر دست ها و زانوی خود تكيه كند.

باید توجه داشت که آلت مرد چاق هیچگاه کوچکتر از افراد عادی نیست و نیز هیچگاه چربی در زیر پوست آلت جمع نمی شود که آنرا كلفت تر از اندازه عادی نماید.

یکی از بهترین وضعیت هایی که در این مورد قابل سفارش است وضعیت لب تختی است منتها در این هنگام بهتر است زن به پشت در لبه تخت بخوابد و در صورتی که کناره آزاد تخت ، به دیوار یا میز و حائل دیگری نزدیک باشد پاهای خود را بر آن تكيه دهد و مرد در حال ایستاده میان دو پای زن قرار گیرد.