سکس سینه بزرگ

تحریک نوک پستان یا تحریک پستان یک رفتار جنسی متداول در انسان است. این عمل می‌تواند بخشی از یک فعالیت جنسی دیگر نیز باشد و می‌تواند توسط افراد از جنسیت‌ها و گرایش‌های جنسی مختلف انجام شود. تحریک پستان معمولاً برای آغاز یا افزایش برانگیختگی جنسی انجام می‌شود.

سکس سینه گنده

شمار اندکی از زنان تنها با تحریک نوک پستان به اوج لذت جنسی می‌رسند. پیش از پژوهش اف‌ام‌آرآی کومیساروک بر روی تحریک نوک پستان در سال ۲۰۱۱ میلادی، گزارش‌های مبنی بر به ارگاسم رسیدن زنان توسط تحریک نوک پستان تنها بر شواهد حکایتی متکی بودند. پژوهش کومیساروک نقشه رابطه اندام‌های جنسی زنان با بخش‌های گوناگون مغز را تهیه کرد.

این پژوهش نشان می‌دهد که احساس لمس نوک پستان در بخش‌هایی از مغز در یافت می‌شود که این بخش‌ها حس‌های واژن، کلیتوریس، گردن رحم را هم دریافت می‌کنند.

سکس با سینه

میزان حساس بودن سینه در زنان متفاوت هست ولی با مرور زمان میتوان این میزان حساسیت و تحریک پذیری را افزایش داد. برای تحریک و خوردن سینه بهتر است این کار از اطراف و دور سینه شروع شود و کم کم به سمت نوک سینه بروید.

این کار را هم میتوان با دست انجام داد و هم با دهان. طبیعتا اگر هردو با هم انجام شود بهتر هست.

همراه با خوردن سینه برای تحریک بیشتر شوهر میتواند گردن و لاله گوش همسر رو هم با لب ها و دهان تحریک کند تا زن به اوج تحریک برسد.

یکی از نکاتی که در مورد رسیدن به ارگاسم در بانوان توسط مالش و خوردن سینه ها وجود دارد این هست که دفعات اول انجام این کار زمان بیشتری لازم هست تا زن به ارگاسم برسد ولی با تکرار این کار و بالا بردن دفعات انجام این کار در تایم های بعدی رفته رفته مدت زمان رسیدن به ارگاسم کاهش پیدا میکند.

برای خرید وکیوم سینه کلیک کنید.

سکس خوردن سینه

خوردن سینه توسط همسر بسیار دوست داشتنی است. پستان و نوک سینه را با دستان خود کاوش کرده و احساس کنید. آنها را با تمام وجود لمس و کمی فشار داده و انگشتان دست خود را در اطرافش بکشید. اطراف و زیر سینه های همسر خود را فراموش نکنید. برای تحریک نوک سینه از فشارهای سطحی مانند عقب و جلو و حرکات دایره ای استفاده کنید.

احساس مالش، نحوه لمس همسرتان اهمیت دارد. شما باید به جای مالش دادن، او را کامل احساس کنید. رفتاری را انجام دهید که تفاوت را نشان دهد. از دو انگشت استفاده و حالا دو انگشت را در قسمت پایین قرار داده و آن را احساس کنید. پوست و رگه های نرم را دقیقاً زیر آن احساس کنید.

تفاوت را می‌بینید؟ به جای مالیدن پستان بدون احساس، سینه و نوک سینه همسر خود را حس کنید و فراموش نکنید در طول رابطه کل سینه همسر شما جای مهمی است و تمام آن را لمس کنید.

درمان حساسیت پستان

برنامهٔ غذای بدون درد پستان
در اینجا چند نکتهٔ دربارهٔ مواد غذائی مؤثر بر درد پستان توضیح داده می‌شود.
چربی نخورید. تحقیقات نشان داده است که رژیم غذائی کم‌چربی با پائین آوردن سطح استروژن بدن درد پستان را کم می‌کند. زنان مورد تحقیق گفته‌‌اند که وقتی چربی مصرفی خود را به ۲۰ درصد رساندند، درد پستان آنها کاهش یافت. رژیم غذائی کم‌چربی خطر ابتلا به سرطان پستان را نیز کاهش می‌دهد. با خوردن میوه‌ها، سبزیجات، و غلات سبوس نگرفته و کم‌خوردن گوشت و لبنیات چربی بدن خود را پائین آورید.
صبح را با غلات پرفیبر شروع کنید. وجود فیبر در برنامهٔ غذائی مانع تحریک زیاد بافت پستان توسط استروژن می‌شود. فیبر همچنین به دفع استروژن اضافی بدن نیز کمک می‌کند. غلات سبوس‌دار از منابع غنی فیبر هستند؛ همچنین میوه‌ها و سبزیجات، مخصوصاً با پوست، مثل سیب، هلو، و گلابی پر از فیبرند.