یکی از عوامل بسیار مهم در نشاط  و روحیه مردان سکس و انزال در رابطه جنسی. شاید برای شما هم پیش آمده باشد که همسرتان بدون دلیل اعصاب آرامی نداشته باشد.

امروزه فشار های کار و شرایط بد اقتصادی و عوامل بسیاری دست به دست هم داده است تا مردان روحیه خوبی نداشته باشند. یک زن هنرمند میتواند تمامی این فشار های روانی و روحی را بایک رابطه جنسی خوب از مرد خود برهاند. در این مقاله با وبسایت شب جمعه همراه باشید.

راهنمایی کنید

یک خواسته مردها در رابطه جنسی این است که همسرشان به رابطه جنسی مانند یک پروژه گروهی نگاه کند و هر دو در آن برای گرفتن نمره ا ی عالی (در اینجا همان ارگاسم) سرمایه گذاری کنند. بنابراین زمانی که هم گروهی شما دست به کار می شود برای رسیدن به این نمره عالی به او کمک کنید. مدیریت را به عهده بگیرید و او را راهنمایی کنید که دستش را کجا بگذارد، چه بکند و چگونه شما را به ارگاسم برساند. این کار می تواند در شب های آتی نیز به هر دوی شما بسیار کمک کند.

مرد دلش می خواهد ببیند

مرد به همان اندازه که رابطه جنسی برایش لذت بخش دلش می خواهد سکس و بدن شما را ببیند. پس در هنگام آمیزش تا جایی که ممکن است به حس بینایی همسرتان کمک کنید. مثلا می توانید در مثابل یک آینه نزدیکی کنید. در این صورت می توانید خودتان را در هنگام انجام کارها ببینید و این می تواند برای شما بسیار جذاب باشد.

فانتزی جنسی

آقایان ممکن است فانتزی های جنسی زیادی داشته باشند و آن را با شما به اشترام بگذارند. آنها ترحیح می دهند که شما پیشقدم شوید. در ابتده به یکدیگر قول دهید که قضاوت نمی کنید و سپس می توانید هر کدام سناریویی بنویسید و در یک جعبه بیندازید. حالا هر بار می توانید به صورت تصادفی یکی را بردارید و شروع کنید. در صورتی که هر دوی شما با صحبت کردن در مورد فانتزی ها راحت هستید. می توانید به سادگی در این مورد مذاکره کنید.

صدای سکسی را دوست دارند

خیلی از مردان با شنیدن صدای شما در موقع نزدیکی خیلی تحریک می شوند. پس اگ شما هم حس می کنید که نیاز دارید جیغ بکشید، پس نیاز نیست خودتان را کنترل کنید. با این کار، علاوه بر تحریک همسر به او کمک خواهید کرد که بداند شما از چه کاری لذت می برید. همانطور که گفتیم مردان از به ارگاسم رساندن همسر خود لذت می برند، پس با این کار می توانید با یک تیر دو نشان بزنید.

تنوع به خرج دهید

اشتیاق خود را نسبت به رابطه جنسی با همسرتان نشان دهید. ایجاد تنوع و تمایل به امتحان کردن کار های جدید به همسرتان نشان می دهد که شما هم به اندازه او می خواهید که شبی رویایی را بگذرانید. تنوع شامل ایجاد تغییر در سرعت، فشار یا پوزیشن است.

مردان گاهی نمی خواهند هیچ کاری انجام دهند

در طول آمیزش معمولا بیشتر فعالیت بدنی به عهده مردان است، اما گاهی به استراحت نیاز دارند. بنابراین خوب است که گاهی شما او را روی تخت بیاندازید و اگر علاقه مند هستید با رابطه جنسی دهانی به او خوشامد بگویید و بعد پوزیشن هایی را امتحان کنید که خود شما حرکت و سرعت را کنترل می کنید.

عشق بازی کنید

بله آمیزش خوب است، اما کمی عشق بازی قبل از رفتن به اصل مطلب باعث ایجاد صمیمیتی عمیق میان شما و همسرتان می شود. متخصصان می گویند اگرچه همسر شما شروع کننده چنین رابطه ای نباشد، اما ادامه دهنده خواهد بود. مردان از عشق ورزیدن، عشق گرفتن و درست مانند زنان از تجربه یک رابطه جنسی آرام و عمیق لذت می برند.