سکس ممه بزرگ

بوسه و مکیدن نوک پستان
از لطافت نرم سینه و خوردن نوک سینه و پستان با لب و زبان خود لذت ببرید. همه اطراف و نوک سینه های او را ببوسید. تمام نوک پستان او را در دهان خود بکشید و به آرامی بمکید. مکش را همانطور که او می‌خواهد و لذت می‌برد، افزایش دهید.

انواع خوردن سینه می‌تواند باشد که در حالت های مختلف سینه همسر را مالش داد و یا مکید اما حقیقت است که تمامی این حالت‌ها و انواع خوردن نوک پستان بسته به زن دارد. اگر اون احساس خوشایندی در هنگام میک زدن سینه دارد و لذت میبرد میزان فشار و پیچش را افزایش دهید تا جایی که درد قابل تحملی را به سینه زن خود وارد می‌کنید.

 

سکس ممه گنده

معجزه یخ و روغن و ماساژ جنسی در خوردن سینه
در هنگام نوازش سینه ها از یخ یا روغن استفاده کنید. اختلاف دما بر تحریک بیشتر بسیار موثر است. پس به ماساژ سینه در زمان برقراری رابطه جنسی و سینه خوردن ادامه دهید.

پیشنهاد می‌کنیم زمانی از این موارد استفاده کنید که بارها با هم معاشقه داشته و از تمامی بدن یک دیگر و رفتار خود در رابطه جنسی باخبر هستید و به دنبال راه‌های جدیدتری برای لذت بردن هستید.

سکس با ممه

وقتی یک زن تحریک می‌شود، سینه های او مانند کلیتوریس حساس می‌شوند. لذا لمس و تحریک صحیح سینه‌ها یا پستان در افزایش لذت رابطه جنسی کمک کرده و زنان راحت‌تر به انواع ارگاسم می‌رسند. خوردن نوک سینه باعث تشدید میزان تحریک زن می‌شود و به ارگاسم نزدیک می‌شود.

سکس ممه خوردن

بوسه ، لیس زدن ، مکیدن آرام، مالش و خوردن ممه از جمله روش‌های عالی برای تحریک خوردن نوک پستان است. در اینجا برخی از روش های مورد علاقه ما برای تحریک پستان و خوردن سینه آورده شده است.

این موارد نیز بسیار مهم هستند :

سینه‌های خود را قبل از معاشقه نمایان نکنید!

مردها عاشق طنازی همسرشان هستند. او عاشق نحوه نگاه و لمس سینه زن آنهاست. لذا لباس زیر جذاب و فانتزی یا از سوتین اسفنجی استفاده کنید که سینه‌های شما را برجسته کند. مردها از این منظره لذت می‌برند و باعث می‌شود احساس خوبی نیز داشته باشید و به سینه خوردن فکر کنند.

سکس ممه خوری

یکی از جذاب ترین قسمت های بدن زنان که آقایان علاقه زیادی به آن دارند سینه آنها هست. مالیدن یا خوردن نوک پستان تحریک جنسی زیادی را در زنان ایجاد میکند و در رسیدن به ارگاسمشان بسیار مهم هست. بعضی از خانوم ها حتی فقط با خورده شدن و مالیده شدن سینه شان توسط همسرشان به ارگاسم میرسند.

ماساژ دادن سینه ها باعث پاسخ های هورمونی سالم و همچنین افزایش سطح اکسی توسین می شود. ای کار در بهبود خلق وخو هم بسیار مؤثر هست و بعنوان یکی از عوامل مهم پیش نوازی حین رابطه جنسی اهمیت زیادی دارد. طبیعتا ماساژ دادن سینه ها یکی از بهترین روش های افزایش سایز آنها میباشد.

سکس خوردن ممه

نوک پستان و هاله پستان هم در جنین پسر و هم در جنین دختر به صورت یکسان نمو پیدا می‌کنند. در دوران بلوغ جنسی، پستان مردان به صورت ابتدایی باقی می‌ماند اما پستان زنان به علت مقدار بیشتر استروژن و پروژسترون رشد می‌کند و بسیار حساس‌تر از پستان مردان می‌شود. پستان‌های کوچک حساس‌تر از پستان‌های بزرگ هستند.