یکی از جذاب ترین قسمت های بدن زنان که آقایان علاقه زیادی به آن دارند سینه آنها هست. مالیدن یا خوردن نوک پستان تحریک جنسی زیادی را در زنان ایجاد میکند و در رسیدن به ارگاسمشان بسیار مهم هست. بعضی از خانوم ها حتی فقط با خورده شدن و مالیده شدن سینه شان توسط همسرشان به ارگاسم میرسند.

ماساژ دادن سینه ها باعث پاسخ های هورمونی سالم و همچنین افزایش سطح اکسی توسین می شود. ای کار در بهبود خلق وخو هم بسیار مؤثر هست و بعنوان یکی از عوامل مهم پیش نوازی حین رابطه جنسی اهمیت زیادی دارد. طبیعتا ماساژ دادن سینه ها یکی از بهترین روش های افزایش سایز آنها میباشد.

خوردن سینه توسط شوهر

میزان حساس بودن سینه در زنان متفاوت هست ولی با مرور زمان میتوان این میزان حساسیت و تحریک پذیری را افزایش داد. برای تحریک و خوردن سینه بهتر است این کار از اطراف و دور سینه شروع شود و کم کم به سمت نوک سینه بروید.

این کار را هم میتوان با دست انجام داد و هم با دهان. طبیعتا اگر هردو با هم انجام شود بهتر هست.

همراه با خوردن سینه برای تحریک بیشتر شوهر میتواند گردن و لاله گوش همسر رو هم با لب ها و دهان تحریک کند تا زن به اوج تحریک برسد.

یکی از نوکاتی که در مورد رسیدن به ارگاسم در بانوان توسط مالش و خوردن سینه ها وجود دارد این هست که دفعات اول انجام این کار زمان بیشتری لازم هست تا زن به ارگاسم برسد ولی با تکرار این کار و بالا بردن دفعات انجام این کار در تایم های بعدی رفته رفته مدت زمان رسیدن به ارگاسم کاهش پیدا میکند.

دو نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد ; 1. در زمان 3 ماه آخر بارداری نباید سینه هارا ماساژ داد. 2.درصورتی که حساسیت پوست خانوم بسیار بالاست، از ماساژ سینه ها خودداری کنید و یا با احتیاط انجام بدید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *