یکی از جذاب ترین قسمت های بدن زنان که آقایان علاقه زیادی به آن دارند سینه آنها هست. مالیدن یا خوردن نوک پستان تحریک جنسی زیادی را در زنان ایجاد میکند و در رسیدن به ارگاسمشان بسیار مهم هست. بعضی از خانوم ها حتی فقط با خورده شدن و مالیده شدن سینه شان توسط همسرشان به ارگاسم میرسند.

ماساژ دادن سینه ها باعث پاسخ های هورمونی سالم و همچنین افزایش سطح اکسی توسین می شود. ای کار در بهبود خلق وخو هم بسیار مؤثر هست و بعنوان یکی از عوامل مهم پیش نوازی حین رابطه جنسی اهمیت زیادی دارد. طبیعتا ماساژ دادن سینه ها یکی از بهترین روش های افزایش سایز آنها میباشد.

خوردن سینه توسط شوهر

میزان حساس بودن سینه در زنان متفاوت هست ولی با مرور زمان میتوان این میزان حساسیت و تحریک پذیری را افزایش داد. برای تحریک و خوردن سینه بهتر است این کار از اطراف و دور سینه شروع شود و کم کم به سمت نوک سینه بروید.

این کار را هم میتوان با دست انجام داد و هم با دهان. طبیعتا اگر هردو با هم انجام شود بهتر هست.

همراه با خوردن سینه برای تحریک بیشتر شوهر میتواند گردن و لاله گوش همسر رو هم با لب ها و دهان تحریک کند تا زن به اوج تحریک برسد.

یکی از نکاتی که در مورد رسیدن به ارگاسم در بانوان توسط مالش و خوردن سینه ها وجود دارد این هست که دفعات اول انجام این کار زمان بیشتری لازم هست تا زن به ارگاسم برسد ولی با تکرار این کار و بالا بردن دفعات انجام این کار در تایم های بعدی رفته رفته مدت زمان رسیدن به ارگاسم کاهش پیدا میکند.

دو نکته مهمی که در این زمینه وجود دارد ; 1. در زمان 3 ماه آخر بارداری نباید سینه هارا ماساژ داد. 2.درصورتی که حساسیت پوست خانوم بسیار بالاست، از ماساژ سینه ها خودداری کنید و یا با احتیاط انجام بدید.

دیگر قسمت های مهم :

2. گردن : نوازش و بوسیدن گردن هم برای آقایان و هم برای بانوان خیلی لذت بخش هست و این کار حتما توصیه میشود.

3. موی سر : بازی کردن با موی سر و نوازش آن و بردن دست لای مو ها هم برای هم بانو و هم آقا لذت بخش هست و احساس خوبی به هر دو فرد دست میدهد.

4. لبها : به هیچ وجه از لبها به سادگی عبور نکنید. لبها یک از حساس ترین نقاط بدن مخصوصا در بانوان هست و بوسدن این قسمت برای خانوم ها بسیار مهم و بسیار لذت بخش هست. این کار باید به آرامی و با عشق انجام بگیرد.

5. گوش ها : گوش ها هم نقش مهمی دارند و صبحت های محبت آمیر و عاشقانه رو نزدیک گوش ها فراموشن نکنید. همچنین قسمت های مختلف گوش رو هم به آرامی با دندان هایتان بازی کنید.

6. باسن : و در اخر میرسیم به یکی از مهم ترین و جذاب ترین قسمت های بدن مخصوصا در بانوان که جذابیت بسیار بالایی برای بانوان دارد. حتما زمان زیادی را برای نوازش و مالش باسن صرف کنید و حتی به نرمی به باسن ضربه بزنید.

ممه خوردن | خوردن ممه

عکس سینه خوردن ، خوردن سینه دختر ، ممه خورون ، خوردن بدن زن ،لیسیدن سینه زن