انواع شورت مردانه اسلیپ

شورت های مردانه در انواع و تنوع گوناگونی تولید و عرضه می شوند. معمول ‌ترین و فراوان‌ ترین این مدل ها به شرح زیر است:

شورت مردانه اسلیپ (Brief )

شورت مردانه اسلیپ دارای پارچه اضافی برای پوشاندن ران ها ندارد. شورت های مردانه اسلیپ تن خوری جذب تر و فیکس‌تر دارند و برای پوشیدن زیر شلوار‌های تنگ و جمع و جور مناسب تر می باشند. مدل های شورتهای اسلیپ در سه نوع با فاق کوتاه، متوسط و بلند عرضه می‌شوند. که هر کدام با توجه به اندام و سایز فرد متفاوت بوده و مناسب فرد خاصی می باشد. شورت مردانه اسلیپ مناسب مردانی است که

ران‌های پهنی دارند. از این رو می‌خواهند به هنگام راه رفتن یا دویدن اصطکاک کمتری بین پوست بدن و پارچه لباس زیر ایجاد شود تا پوستشان کمتر ازرده شود.

آن دسته از افرادی که تمایل زیادی به پوشیدن شلوارهای جین و تنگ دارند بهتر است از این مدل شورت استفاده کنند. به این دلیل که پوشیدن شورت باکسر به خاطر ردی که روی پارچه شلوار از خود نشان می‌دهد مناسب آن‌ها نمی‌باشد.
افرادی که فعالیت بدنی آن‌ها در طول روز زیاد است پادار بودن شورت تا حدی برای آن‌ها دست و پا گیر است از این جهت بهتر است از شورت‌های اسلیپ استفاده کنند و یا ورزش می‌کنند و از این جهت احتمال آسیب‌دیدگی دستگاه تناسلی در آن‌ها زیاد می‌شود.
طبع بدن آن‌ها سرد است. بنابراین پوشیدن شورتی که به تن می‌چسبد و امکان عبور هوا ندارد مشکلی از این جهت برای آن‌ها ایجاد نمی کند. . به طور کلی این شورت را در هنگام ورزش، استفاده طی روز، استفاده با اعنواع شلوار مخصوصا شلوارهای چسبان و اسکینی، شلوارهای جین و یا حتی شلوارک میتوان استفاده کرد.

شورت سکسی مردانه

شورت مردانه پادار یا باکسر (Boxer)

شورت مردانه پادار از مدل شورت‌های بسیار آزاد و راحتی می باشند. شورت های پادار احساس راحتی و خنکی خوبی را برای شما ایجاد کرده و باعث تنفس بیشتر در ناحیه تناسلی می شود. البته با پوشیدن شورتهای باکسر در زیر لباس‌ها و شلوارهای تنگ و جذب موجب احساس ناراحتی می شود. شورتهای مردانه پادار انتخاب مناسبی برای آن دسته از افرادی است که در طول روز زیاد عرق می‌کنند و مستعد عرق‌سوز شدن هستند و چون امکان عبور هوا را به خاطر آزاد بودن فراهم میکند در نتیجه از بروز همچنین مشکلاتی جلوگیری می‌کند.

شورت مردانه نیم پا (Boxer Brief )

شورتهای مردانه نیم پا ترکیبی از شورت‌های اسلیپ و پادار می باشند. شورت مردانه نیم پا علاوه بر فیکس نگه داشتن اعضای بدن، راحتی بسیار خوب و ازادی بیشتری دارد.

شورت های فانتزی مردانه

در این دسته بندی از انواع شورت های مردانه می توان یه مدل هایی که تحت عناوینی از قبیل لامبادا ، جی استرینگ و شورت های جلو باز و شورت مردانه پشت باز اشاره کرد. تنوع رنگ بندی در این دسته بندی نسبت به سایر دسته بندی ها به مراتب بیشتر می باشد.

کدام برند شورت مردانه بهتر است؟

پاسخ دادن به این سؤال بسیار دشوار است، برخی مردان مداوم یک مدل و یک مارک شورت مردانه را استفاده می‌کنند و در این زمینه وسواس خاصی نیز دارند.

بهترین پیشنهاد برای انتخاب برند مطالعه کیفیت پارچه به کار رفته در آن و امتحان چندین مدل از چندین مارک متفاوت می‌باشد. با استفاده از تجربه و اطلاعات یاد شده برندی را بیابید که در آن احساس راحتی کرده و پوست شما تحریک نشود.

فراموش نکنید، در انتخاب خود اندکی سلیقه به خرج دهید. فراموش نکنید تنوع هم بخشی از زندگی است و همسرتان هرازگاهی دوست دارد همسرش لامبادا بپوشد و اورا بخنداند.

تعصب بیش از حد به یک مارک می‌تواند شما را رنج دهد، چون ممکن است آن برند آن چیزی نباشد که شما به دنبال آن هستید. مجموعه کیان تن پوش همواره سعی بر این داشته تا بهترین لباس زیر را چه از نظر کیفیت و چه از نظر تضمین سلامت برای مصرف کنندگان خود فراهم آورد.