برای خرید کاندوم عروسکی با طرح های متنوع کلیک کنید

برخی از افراد فکر میکنند که کاندوم های عروسکی برای سکس هم مناسب است. باید بگویم حتما از سکس با کاندوم عروسکی پرهیز کنید. زیرا این محصولات اکثرا وارداتی هستند و معلوم نیست از جه نوع رنگی در آن ها به کار رفته است. که این امر به واژن آسیب میزند.

مزایای کاندوم عروسکی موش یا فاندوم

  • این نوع کاندوم برای تفریح و نشاط در رابطه جنسی است.
  • تجربه ای متفاوت در تفریح جنسی کسب کنید.
  • مناسب برای کسانی که از رابطه جنسی می ترسند.
  • شما شاید این را هم دوست داشته باشید.

کاندوم عروسکی چیست و چه کاربردی دارد؟

کاندوم عروسکی که به آن فاندوم هم گفته می‌شود، نوع خاصی از کاندوم فانتزی است که کاربرد اصلی آن این است که می تواند به رابطه ی جنسی زوج ها تنوع ببخشد و یکنواختی رابطه ی جنسی بین آن ها را از بین ببرد. این کاندوم می‌ تواند نوعی حس شوخی و خنده را در رابطه جنسی ایجاد کند. کاندوم عروسکی می‌تواند برای خانم ها بسیار جذاب باشد.

بعضی از افراد معتقدند استفاده از کاندوم عروسکی یا ترکیب آن با فانتزی یعنی کاندوم فانتزی عروسکی می‌توانند فضای رابطه ی جنسی را به شکل مثبت و جالبی تغییر داده و یکنواختی رابطه را از بین ببرد.

یکی دیگر از هدف های تولید کاندوم عروسکی که شرکت‌های سازنده به آن اشاره می کنند این است که افرادی که اولین لذت جنسی خود را تجربه می کنند ممکن است اضطراب وترس زیادی داشته باشند، این کاندوم با شکل جالب آن می تواند فرد را از این ترس و استرس خارج کرده و آرامش را برای او ایجاد کند.

فایده عجیب کاندوم‌ عروسکی

تحقیقات نشان می‌دهد زنان هنگامی که در شرایط استرس زا قرار می گیرند یک سری واکنش ها در بدن آن ها انجام می‌شود که باعث می ‌شود انقباض ماهیچه‌ های آن ها افزایش یابد، این اتفاق در زمان اولین رابطه ی جنسی باعث انقباض ماهیچه های اطراف واژن و تنگ تر شدن آن می شود؛ در نتیجه می ‌تواند دخول را سخت‌ تر و دردناک تر کند و از آن جایی که تجربه ی اولین رابطه برای زنان بسیار مهم است می‌ تواند تمایل آن ها را به ادامه ی رابطه از بین ببرد. اما مردان می توانند با خرید کاندوم عروسکی و یادگیری طرز استفاده از کاندوم عروسکی از این درد و تجربه ی بد جلوگیری کنند.

نحوه ی استفاده از کاندوم عروسکی

نحوه ی استفاده از کاندوم عروسکی بسته به شکلی که شما می پسندید و انتخاب می کنید متفاوت است لذا برای دانستن طرز استفاده از کاندوم عروسکی باید شکل های مختلف آن و کاربرد های هرکدام را بدانید تا بتوانید استفاده صحیح تری از آن داشته باشید. ما در ادامه انواع کاندوم عروسکی، کاربرد ها و نحوه استفاده از کاندوم عروسکی را به شما خواهیم آموخت.