عروسک سکس یا عروسک عشق یک ابزار سکس در سایز و اندازه یک شریک جنسی است که به منظور خودارضایی به کار می‌رود. عروسک سکس می‌تواند شامل یک بدن کامل همراه صورت و بقیه اعضا باشد یا اینکه تنها شامل قسمت لگنی با لوازم جانبی همچون واژن، مقعد و آلت تناسلی شود. برخی از قسمت‌های چنین عروسکی دارای حالت ویبره و برخی قابلیت جدا شدن را دارند.

عروسک سکس وینیل بادی ساده

عروسک های جنسی ارزان قیمت با استفاده از هوا دارای تورم هستند. این عروسک ها ، که پایین ترین قیمت را نشان می دهد (کمتر از 75 دلار آمریکا) ، معمولاً از وینیل جوش داده شده ساخته شده اند و شباهت قابل توجهی با افراد واقعی دارند. آنها واژن یا آلت تناسلی مردانه مصنوعی و معمولاً خشن طراحی کرده اند ، اما به دلیل قیمت مناسب بسیاری از کاربران مایل به نادیده گرفتن کاستی های خود هستند. آنها غالباً بعد از چند استفاده در درزها متلاشی می شوند ، اگرچه معمولاً بسیاری از آنها به هیچ وجه مورد استفاده قرار نمی گیرند. در روسیه برای برخی از سالها چالش حباب بابا با طنز به عنوان یک سرگرمی از شرکت کنندگان قایق سواری رودخانه بر روی عروسک های ضربه استفاده می کرد اما در سال 2013 این مسابقه به دلایل “سلامتی و ایمنی” لغو شد.

در محدوده قیمت بازار میانه (100 تا تقریبا 1000 دلار) ، عروسک ها از وینیل ضخیم تر یا لاتکس سنگین و بدون درز جوش داده شده یا مخلوط پلی اورتان و سیلیکون ساخته می شوند ، که معمولاً در اطراف هسته فوم سبک قرار دارد. بیشتر آنها از جنس پلاستیک به سبک مانکن و کلاه گیس سبک ، پلاستیک یا چشم شیشه ای و گاهی آرایش صورت و گاهی اوقات دست و پا را به طور صحیح قالب بندی می کنند. برخی عروسک های وینیل می توانند حاوی نواحی بدن پر از آب مانند سینه یا باسن باشند. عروسک های لاتکس در مجارستان ، چین و فرانسه ساخته می شدند اما اکنون تنها تولید کننده فرانسوی Domax در حال تولید است.

فرایند تولید باعث می شود بیشتر عروسک های لاتکس با روکش نازک اکسید روی که پوست را پوشانده است ، تحویل داده شود ، که معمولاً با قرار دادن عروسک در زیر دوش ، توسط مصرف کننده برداشته می شود و کنده می شود. در غیر این صورت ، لاتکس یک ماده طبیعی بی اثر و غیر سمی است. اگرچه درصد کمی از کاربران ممکن است آلرژی نسبت به لاتکس را کشف کنند.

 

سکس با عروسک جنسی,عروسک های جنسی,خرید عروسک جنسی,کردن عروسک جنسی,عروسک جنسی زنده,عروسک جنسی مرد,فروش عروسک جنسی,فروش عروسک های جنسی,فیلم سکس با عروسک جنسی,داستان برده جنسی,خرید برده جنسی,سکس برده جنسی,ارباب و برده جنسی,برده جنسی مرد,برده جنسی چیست,برده داری جنسی,برده های جنسی,برده ی جنسی,داستان سکسی برده جنسی,شکنجه برده جنسی,شکنجه جنسی برده,فیلم برده داری جنسی