پیشگفتار

یکی از معضلات اصلی جامعه امروز ما وارد شدن فرهنگ غربی به زندگی دختران و پسران ایرانی می باشد. مشکل اصلی از آنچا شروع میشود که جوانان فقط بخشی از فرهنگ غربی را که به مزاج خویش گوارا تر می آید را انتخاب و آن سبک زندگی را دنبال می کنند.

یکی از این مشکلات روابط جنسی بدون عقد و محرمیت بین طرفین است.

با بررسی فرهنگ غربی متوجه می شویم که در فرهنگ غربی که به آزادی بیش از حد معروف است طرفین در رابطه بیش از ماه فقط به صورت روزانه ارتباط دارند و در این رابطه فقط بحث دوستی وآشنایی مطرح است.

پس از آشنایی وشناخت اولیه طرفین خود را به خانواده ها معرفی میکنند و در واقع در این مرحله خانواده نیز در جریان این رابطه قرار میگیرد.

دختران باید به این نکته بسیار توجه داشته باشند که در فرهنگ غرب باکرگی امر بسیار مهمی به شمار نمی رود و برای همین پس از این آشنایی رابطه جنسی و دخول صورت می گیرد. در حالی که در فرهنگ و دین ما این امر بسیار مذموم است و نامزد شما اگر بداند که شما قبل از او رابطه جنسی داشته اید در  95 درصد موارد با جدایی همراه است.

حتما به این نکته توجه کنید که اگر برای شما آینده و زندگی و آبروی خانوادگی مهم است، از هر نوع رابطه جنسی دخولی چه مقعدی و چه واژینال جلوگیری کنید حتی اگر این امر منجر به جدایی شما شود.

تعریف دخول چیست و بهترین روش برای دخول چیست ؟

معنی عمل دخول یعنی وارد کردن آلت مردانه در واژن زنانه. این ساده ترین و البته ابتدایی ترین تعریف دخول در انسان و بیشتر موجودات دیگر است.

به ویژه در صورتی که شما و همسرتان مطمئن شوید که برای برانگیختگی کامل جنسی به اندازه کافی تحریک شده اید.

با این حال گاهی در هنگام رابطه جنسی یا عمل دخول، حتی زمانی که به نظر می رسد بدن شما آماده است، درد یا ناراحتی ممکن است به وجود آید.

اهمیت دخول چیست و چرا باید کامل صورت بگیرد؟
خب شاید بپرسید هدف عمل دخول چیست و چرا انجام می شود؟

اگر عمل دخول (تولید مثل) کامل انجام شود، بعد از رسیدن به ارگاسم (ارضای میل جنسی) سلول های اسپرم از بدن نر به بدن زن (ماده) منتقل می شوند.

در این روش، اسپرم مردانه تخمک های ماده را بارور می کند.

در بعضی از مهره داران، مانند ماهی ها، تخم ها در خارج از بدن گذاشته می شوند و در خارج بارور می شوند به همین خاطر نیازی به عمل دخول نیست.

اهمیت دخول در انسان به این دلیل است که باعث ارضای میل جنسی می شود و یکی از نیازهای اصلی ما را پوشش می دهد.

روش های دخول

روش های دخول زیر به شما کمک می کند لذت جنسی لذت بخشی را تجربه کنید:

یکی از روشهای مختلف دخول این است که زن روی مرد قرار می گیرد و کنترل می شود و سرعت و شدت عمل دخول توسط زن تعیین می شود و همچنین نقطه دسترسی به نقطه G راحت تر است.

مدل داگی یکی از آسان ترین راه های ورود است که در آن زن باید ۴ بار دست و پایش را خم کند و مرد باید پشت سر او بایستد و از پشت وارد شود. بیشتر مردان این حالت را دوست دارند.

متداول ترین نوع دخول ، روشی است که در آن مرد بر روی زن قرار می گیرد و کنترل را در دست می گیرد.

در روش دیگر ، زن دراز کشیده و مرد در پشت او دراز کشیده و دخول از پشت صورت می گیرد. در این روش نزدیک بودن زن کمترین کار را انجام می دهد.

مرد روی زن قرار می گیرد و زن پاهایش را روی شانه مرد می گذارد. کنترل در دست مرد است و دخول عمیق صورت می گیرد.

روش بعدی ورود به روش نشسته ای است که در آن مرد نشسته و زن روی او می نشیند. این نوع دخول باعث افزایش تحرک می شود.
در این روش بالش زیر لگن زن و مرد بر روی زن قرار گرفته و دخول انجام می شود.

بهتر است مردان بدانند که بلافاصله پس از نعوظ نباید عملیات دخول را انجام دهند. برای بهبود رابطه جنسی ، لازم است قبل از رابطه جنسی ، معاشقه کافی داشته باشید تا یک زن را تحریک جنسی کنید.

این ترشحات را در زن افزایش می دهد و محیط واژن را نرمتر می کند و به هماهنگی ارگاسم در زنان و مردان کمک می کند.

 

همچنین باعث کاهش درد دخول می شود. تحریک یک زن با لمس قسمت های مختلف بدن می تواند او را به ارگاسم نزدیک کند. در این زمینه به همسرتان حق تقدم بدهید.