فواید کاندوم خاردار چیست

کاندوم خاردار یکی از انواع کاندوم است که امروزه در کشور ما مشتریان فراوانی دارد. این نوع از کاندوم می‌تواند زیان‌های شدیدی به مصرف کنندگان جوان آن برساند که در ادامه توضیح خواهیم داد.

امروزه کاندوم یکی از معمول‌ترین روش‌های جلوگیری از بارداری است. روش‌های بارداری به جلوگیری از بارداری ناخواسته کمک می‌کنند.

در هر صورت، در حالی که شاید کنترل بارداری ناخواسته هدف اصلی استفاده از کاندوم باشد، اما کاندوم می‌تواند فواید دیگری نیز برای استفاده کننده داشته باشد.

یکی از این فواید همان محافظت از فرد در برابر انتقال ویروس‌ها و عفونت‌های جنسی است.

شاید امروزه اکثر قریب به اتفاق جامعه نقش مؤثر کاندوم در جلوگیری از بارداری ناخواسته و بیماری‌های آمیزشی، از قبیل: ایدز، را درک کرده اند.

این وسیله صرف نظر از جنسیت افرادی که با یکدیگر آمیزش جنسی دارند، مانع از ارتباط و آمیختگی ترشحات داخلی و ورود احتمالی ویروس به بدن شرکای جنسی می‌شود.

اما از سوی دیگر و پس از آن که افراد جامعه هدف بهداشتی و سلامتی کاندوم را درک کرده اند، امروزه تولید کنندگان کاندوم، با هدف تسلط بر بازار فروش این محصول، اهداف فرعی دیگری را نیز تعقیب می‌کنند:

یکی از آن‌ها افزایش لذت مقاربت‌های جنسی با استفاده از انواع خاصی از کاندوم‌هاست.

پس شرکت‌های تولید کننده، برای جلب رضایت مصرف کنندگان گوناگون، این محصول را در سایز‌ها و انواع و حتی بو‌های مختلفی عرضه و به بازار ارائه می‌دهند.

موارد استفاده کاندوم خاردار

این کاندوم‌ها معمولاً مورد استقبال زوجینی می‌گردند که قصد رسیدن به اوج لذت در مقاربت را دارند.
همچنین آقایان و خانم‌هایی که در مقاربت‌های خود می‌خواهند یک رابطه خشن را تجربه نمایند به سراغ این نوع کاندوم‌ها می‌آیند.
علاوه بر موارد بالا دسته‌ای دیگر آقایانی هستند که احساس می‌کنند دهانه واژن کمی عریض است و مورد تحریک واقع نمی‌شود.
اما در میان موارد فوق، این نوع کاندوم ظاهراً فقط برای برخی زوج‌های پا به سن گذاشته مفید است (مورد سوم).

در میان برخی از زوج‌های مسن، به مرور زمان و به دلایل مختلف از قبیل: زایمان‌های پشت سر هم، واژن زن نسبت به حالت طبیعی، گشادتر می‌شود. به همین دلیل زوج در حین مقاربت جنسی لذت کمتری را تجربه می‌کنند که شاید عواقبی برای رابطه زناشویی آن‌ها به دنبال داشته باشد.

در این گونه موارد، کاندوم خاردار می‌تواند یکی از گزینه‌های حل مشکل باشد. چون کاندوم خاردار دارای خار‌های نسبتاً بلندی است که با قسمت داخلی واژن تماس پیدا می‌کنند.

 

کاندوم خاردار
عوارض کاندوم خاردار
کاندوم خاردار درشت یا همان کاندوم خاردرشت ، محصول شومی است که جدیدا بلای جان جوانان و مردم این کشور شده است، این محصول از نظر پزشکی به هیچ وجه تایید نمی شود، نه تنها کاندوم خاردار درشت از نظر پزشکی ( فیزیکی ) مشکل دارد بلکه حتی بنیان خانواده را تهدید می کند ! بله بنیان خانواده ! با ما همراه باشید تا در ادامه عوارض جبران ناپذیر و وحشتناک کاندوم خاردار را توضیح دهیم.

بیایید ابتدا ساختار واژن را بررسی کنیم تا بعد بتوانیم واضح تر به این موضوع بپردازیم. به طور کلی قسمت های داخلی دستگاه تناسلی خانم ها تشکیل شده از ورودی واژن ، کانال واژن ، گردنه ، رحم ، شیپور رحم ، تخمدان ها ؛ قسمتی که در معرض تحدید شدید در صورت استفاده کردن از کاندوم خاردرشت است ( کانال واژن ) نام دارد. این کانال محل ورود و جای گرفتن آلت تناسلی مردانه می باشد ،

آلت تناسلی مردانه دارای پوستی نرم و لطیف است و کلاهک آن تشکیل شده از یک برجستگی و خروجی ( ادرار – منی ) حکمت آفرینش آلت تناسلی مردانه به این سبک قطعا پایه علمی دارد ، پوست آلت تناسلی نرم است چون لایه بیروونی دیواره کانال واژن بسیار حساس و نازک است ، این لایه حتی در هنگام عادت ماهیانه در معرض ریزش دیواره ، خون و انواع ترشحات زنانه است ، برجستگی کلاهک آلت تناسلی مردانه برای تحریک بیشتر زن است و نقطه ای معروف به نقطه جی را تحت تاثیر قرار می دهد.

در بسیاری از موارد افراد برای تحریک بیشتر دستگاه تناسلی و کسب لذت بیشتر از مقاربت جنسی، از کاندوم خاردار استفاده می کنند. اما غافل از اینکه استفاده از این کاندوم به مرور زمان می تواند زیان های جبران ناپذیری را، به خصوص برای زوجین جوان، در پی داشته باشد.

1. کاهش لذت در طولانی مدت

در سنین جوانی دیواره کانال واژن از حساسیت بیشتری نسبت به هر زمان دیگری برخوردار است. استفاده مداوم از کاندوم خاردار موجب می شود تا دیواره کانال واژن به مرور لطافت و شادابی خود را از دست دهد و دیگر حس سابق را منتقل نخواهد کرد. برای درک بهتر موضوع از یک مثال استفاده می کنیم: به دستان خود نگاه کنید، یقیناً پوستی لطیف و نازک را مشاهده خواهید کرد. اما استفاده نادرست از دست ها را برای مدتی ادامه دهید (برای مثال، بدون دستکش از مایع شوینده استفاده کنید یا با سطوح زبر و خشن کار کنید)، یقیناً پوست پس از مدتی لطافت خود را از دست می دهد. باید یادآور شد که کاندوم خاردار همین کار را با کانال واژن انجام می دهد، یعنی پوست نازک این کانال پس از مدتی لطافت خود را از دست می دهد و لذت ناشی از آمیزش جنسی را منتقل نمی کند. در نتیجه رسیدن به ارگاسم جنسی به امری دشوار تبدیل خواهد شد.

2. عفونت از عوارض کاندوم خاردار

کاندوم خاردرشت علاوه بر مشکلاتی که در کم شدن حس واژن دارد آسیبهای فیزیکی را هم به کانال واژن وارد می کند، شاید شما هیچ وقت متوجه نشوید اما کاندوم خاردار درشت خراش های بسیار ریزی روی دیواره واژن ایجاد می کند ، این خراشها محل ورودی انواع باکتری ها ، میکروب ها ، قارچ ها و ویروس های خطرناک می باشد ، کافیست به هر نحوی بعد از آمیزش قسمتی از بدن شریک جنسیتان به واژن شما نزدیک شود، در حالت معمولی هیچ گاه مشکلی برای شما به وجود نمی آید اما وقتی دیواره واژن خراش داشته باشد یک باکتری که حتی با میکروسکب هم به سختی دیده می شود کافی است تا یک عمر شمارا گریبانگیر بیماری کشنده ای کند. علاوه بر انتقال این بیماری ها با حساس شدن دیواره واژن و آزرده شدن آن، اگر هم زمانی بخواهید از یک کاندوم خوب و با کیفیت استفاده کنید ، به آن حساسیت نشان خواهید داد و کار برای شما بسیار مشکل می شود.

کاندوم خاردار همچنین می تواند باعث ایجاد عفونت در کانال واژن شود. کاندوم خاردار (به ویژه کاندوم های خاردرشت) می تواند خراش های بسیار ریزی را روی دیواره کانال واژن ایجاد کند. به این ترتیب مسیر ورود انواع میکروب و ویروس به بدن شما هموار شده و شاید عوارض جبران ناپذیری را برای تان به دنبال داشته باشد؛ بنابراین بهتر است، به خصوص زوج های جوان، از استفاده مداوم از کاندوم خاردار اجتناب کنند.

3. عوارض روحی و روانی استفاده از کاندوم خاردار درشت

خانم ها و آقایانی که برای لذت بیشتر از کاندوم خاردار درشت استفاده می کنید، آیا می دانید به خاطر یک لحظه لذت بیشتر آینده زناشویی خود را به خطر انداخته اید ؟ در صورتی که شما در سنین جوانی از این کاندوم ها استفاده کنید کمی طول نمی کشد که قوای جنسی خود را از دست خواهید داد و دیگر با هیچ روشی به ارگاسم نخواهید رسید ، این کار اعتماد به نفس شریک جنسی شما ( مرد ) را کم می کند و شما را شخصی سرد مزاج و بی تفاوت جلوه می دهد ، به ارگاسم رسیدن برای خانم ها خیلی مهم است و باعث سلامت جسمی و روانی آنها می شود، اگر این اتفاق بیفتد شما روز به روز افسرده تر شده و از چشم همسرتان خواهید افتاد. آقایان محترم در صورتی که از این کاندوم ها استفاده می کنید، سردی همسر شما در آینده گردن او نیست و صد در صد در این رابطه شما به عنوان شخص فاعل مشکل آفرین هستید. پس با انتخابی صحیح و دوری از تمام تبلیغات های پررنگ این نوع کاندوم ها ، از این محصولات دوری کنید.

برای خرید کاندوم انار کلیک کنید