یکی از معضلاتی که برخی از مردان با آن مواجه هستند کوچکی آلت تناسلی است که این مسئله موجب می شود تا پارتنر آن ها از رابطه لذت کافی را نبرده و او رگاسم را تجربه نکند.

یکی از وسایلی که برای بزرگ کردن آلت تناسلی استفاده می شود استفاده از دستگاه لارجر باکس است. این دستگاه اولین بار توسط یک پزشک اسپانیایی اختراع شد و از آن بعد مورد توجه بسیاری از بیماران قرار گرفت و آن را به عنوان ابزاری برای درمان کوچکی آلت تناسلی  استفاده کردند.

در سایت شب جمعه مشتریانی بودند که از این دستگاه استفاده کردند وعوارضی را برای آنان در پی داشته است که در این مقاله به برخی از مهم ترین آنان اشاره میکنیم:

ا- آسیب رساندن به کلاهک آ.ل.ت:

در صورتی که لوله/تسمه سفت کننده سر دستگاه (پشت کلاهک) بیش از حد سفت شود از رسیدن خون به بافت کلاهک آ.ل.ت جلوگیری می کند و ممکن است در صورت طولانی شدن مدت استفاده در بافت کبودی و درد ایجاد کند.
اگر در اثر عدم استفاده صحیح از این دستگاه دچار چنین مشکلی شدید توصیه میکنم چند روز از دستگاه استفاده نکنید و پس از بهبودی مجددا شروع به استفاده کنید.

2- آسیب به بافت اسفنجی بدنه آ.ل.ت :

در دفترچه دستگاه برای اندازه گیری اولیه طول دستگاه توضیحاتی داده شده مبنی بر اینکه دستگاه را از حالت نعوظ کامل (سفتی کامل) باید ۴ سانت کوتاه تر تنظیم کنید. بسیاری از افراد فکر میکنند چون نام این دستگاه کشنده آلت است باید بافت را تحت کشش زیادی بگذارد که این یک تصور اشتباه است. این افراد خودسرانه طول دستگاه را بیشتر از اندازه آ.ل.ت خود تنظیم میکنند و این باعث ایجاد عوارضی خواهد شد.
توصیه میکنم هیچوقت خودسرانه عجله نکنید. در صورت استفاده ناصحیح و احساس درد در آلت خود توصیه میکنم تا بهبودی کامل آ.ل.ت (حدود ۱ هفته) از دستگاه استفاده نکنید و پس از آن مجددا بر اساس اصول ذکر شده در دفترچه دستگاه از آن استفاده کنید.

۳- احساس درد در ناحیه بیضه ها :

تاکنون هیچگونه عوارضی مبنی بر درد در ناحیه بیضه ها گزارش نشده است. اما چنانچه از شلوار تنگ استفاده میکنند بهتر است شلوارهای با فاق بلندتر بپوشید تا در زمان استفاده از دستگاه راحت تر باشید. در صورت احساس درد ممکن است شما واریس بیضه (واریکوسل) داشته باشید که در این حالت توصیه میکنم تا درمان کامل واریکوسل و گذشت مدت ۶ ماه از جراحی بیضه این دستگاه را استفاده نکنید. پس از طی این مدت میتوانید شروع به استفاده از این دستگاه کنید. این دستگاه هیچگونه عوارضی بر روی بیضه ندارد.

4- اثرات و عوارض استفاده از مگنت و احتمال ناباروری :

عده از افراد همیشه سئوال میکنند که آیا وجود مگنت یا همان آهنربای پزشکی که پشت دستگاه وجود دارد ممکن است موجب ناباروری شود ؟ جواب پزشکان و متخصصان ارولوژیست این است که به دلیل طراحی علمی این دستگاه و میدان مغناطیسی مگنت ها که در حدود ۳ میلی متر میباشد ، فاصله زیادی تا بیضه ها دارد و در هیچ شرایطی اصلا باعث عوارض نخواهد شد.
مگنت ها باعث افزایش سرعت خون در بدنه آلت شده و دوره درمان را کاهش میدهد. با خیال راحت میتوانید از مدلهای پیشرفته مگنتی این دستگاه استفاده کنید.

 

در این بخش برخی از نظرات و پاسخ پزشکان متخصص را در اختیار شما قرار میدهیم.

سوال:با سلام اندازه آ.ل.ت من در حالت خوابیده 3 سانتیمتر و در حالت شق شده 6 سانتیمتر است می خواهم بدونم کدام محصولتون بیشترین تاثیر را روی طول آ.ل.ت خواهد داشت؟
لطفا کمک کنید با تشکر
پاسخ پزشک مشاور : سلام
بهترین توصیه به شما استفاده از پک 3 یا طلایی است که علاوه بر دستگاه لارجرباکس، دارای قرص و لوازم کمک کننده به افزایش سایز میباشد

سوال: تفاوت میان پکیج ها با پکیج طلایی چیه؟میدونم در مگنت هستش ولی کدام بهتر برای آ.ل.ت 10 سانتی در حالت نغوظ در سن 21 سالگی.
پاسخ پزشک مشاور : سلام
تفاوت اصلی در لوازم اضافی و جنس محصول میباشد. با توجه به اندازه آ.ل.ت شما هر یک از این پکیج ها به همراه قرص های مگنارکس یا ال آرژنین مناسب میباشد

سوال: با سلام
طول ا.ل.ت من در حالت نغوظ 11 سانتیمتر است آیا احتیاج است ار دستگاه لارج باکس استفاده کنم
پاسخ پزشک مشاور : سلام
با توجه به اینکه طول آلت نرمال بین 15 تا 20 سانتی متر میباشد ، اندازه های کوچکتر معمولا در ایجاد رابطه جنسی کامل و لذت بخش اخلال ایجاد میکند. شما میتوانید با لارجرباکس، سایز آلت خود را به اندازه نرمال برسانید.

سوال: سلام وخسته نباشید خدمت مسوولان عزیز سایت.ایا کرم کینگ سایز و مگنا رکس را میتوان همراه با هم استفاده کرد؟یا ازلحاظ هرمونی مشکل ایجاد میکنند؟توصیه شما چیه؟
پاسخ پزشک مشاور : سلام
بله میتوانید .
خیر.
پیشنهاد ما استفاده از دستگاه لارجرباکس همراه با مگنارکس یا کرم کینگ سایز برای ایده ال ترین افزایش سایز میباشد.

 

سوال: سلام میخواستم بدونم فرق بین اکستریم و لارجر باکس و سوپر اکستندر چیه و کدوم کارائی بهتر و ثابت شده تری دارند و ایا اکستریم هم مگنتیک هست 5 مگنت ؟ کدوم رو ترجیح میدید برای روند رشد سریعتر ؟
پاسخ پزشک مشاور : سلام
کارایی این محصولات یکی می باشد و تفاوت آنها در مارک تجاری و لوازم اضافی میباشد.
بله دستگاه اکستریم نیز دارای 5 مگنته میباشد.
ما هر یک از این دستگاه هارو با مکمل توصیه میکنیم.