بادی چیست

بادی ها ممکن است با طراحی‌های متفاوت تولید شوند و کاربردهای مختلفی داشته باشند. این لباس‌ها می‌توانند دارای یقه باشند یا بدون یقه باشند. برخی از بادی ها نیز بادی زنانه سرتاسری است .می‌توانند آستین دار یا بدون آستین و پادار یا بدون پا باشند.

برخی از اینگونه از لباس های زنانه به منظور شکل دادن به بدن مورد استفاده قرار می‌گیرند و کاربرد آنها پوشیدن در زیر لباس‌های مجلسی است. کاربرد این بادی ها در خوش فرم تر کردن بدن و بهتر ایستادن لباس اصلی و لباس مجلسی شما می‌باشد. در واقع با پوشیدن یک لباس یک تکیه مناسب می‌توان بدون آنکه فرم لباس مجلسی یا لباس مهمانی شما خراب شود، ظاهر و جلوه‌ی بهتری به ظاهر و لباس اصلی خود بدهید.

کاربرد بادی

در حالی که انواع دیگر بادی بیشتر به عنوان لباس خواب مورد استفاده هستند. همچنین از بادی های نخی به عنوان یک لباس زیر زنانه‌ی با پوشش بالا و راحت استفاده می‌شود.

بادی های فانتزی و جذاب نیز در طرح‌ها و مدل های متعددی تولید می‌شوند که از زیبایی بالایی برخوردار می‌باشند. امروزه استقبال از بادی های فانتزی بدلیل جذابیت و در عین حال قیمت اقتصادی این محصولات، رو به افزایش می‌باشد.

روش شستشوی بادی ها

این لباس ها به ویژه مدل های فانتزی آن به سبب ظرافت و پارچه ای که در دوخت آن به کار رفته بهتر است با دست و یا با دمای پایین لباس شویی شسته شود تا فرم خود را از دست ندهد.

بادی های مردانه

بر خلاف تصور عموم،علاوه بر بادی های زنانه بادی های مردانه نیز در بازار موجود است. این بادی ها کاری مشابه گن را انجام می دهند با این تفاوت که به فشردگی و محکمی گن نیستند. آقایان با استفاده از این بادی ها می توانند برجستگی و برآمدگی بدنشان را بیشتر نشان دهند و اندامشان را زیبا تر کنند.

فواید استفاده از بادی

کاربرد بالا

پوشیدن فرم های یقه دار، آستین دار یا بدون آستین بادی به عنوان پوششی زیر مانتو و یا حتی بدون مانتو ظاهر شما را جذاب خواهد کرد. این لباس ها به سبب جذب و اندامی بودن استایل بدن شما را بیشتر نمایان می کند.

ظاهری فریبنده

استفاده از لباس های خواب با مدل بادی بهترین و مناسب ترین انتخاب برای کسانی است که خواهان ظاهری فریبنده و جذاب در طول شب هستند. این نوع از بادی ها بسیار زیبا و خاص بوده و معمولا دارای زنجیر و یا بند های تزئینی هستند.

استفاده به عنوان لباس زیر

انتخاب بادی به عنوان لباس زیر برای لباس های مجلسی کاری بسیار هوشمندانه است. چرا که با استفاده از آن هیچ نوع فرورفتگی و یا برآمدگی بر روی بدن شما ایجاد نمی شود و سبب می شود تا لباس شما ظاهری بی عیب ونقص برایتان ایجاد کند.

مشکلات بادی

یکی از مشکلات بادی های فانتزی کاربرد خاص آن هاست. این لباس ها معمولا به عنوان لباس زیر برای لباس های مجلسی و یا لباس خواب استفاده می شوند و نمی توان آن ها را در طول روز به عنوان لباس زیر استفاده کرد.

همچنین خیلی ها باز کردن و بستن بادی ها را کاری دشوار می دانند.

لباس خواب بادی