به ارگاسم رسیدن با این شیوه

می توان با ماساژ دادن و نوازش برخی نقاط از بدن خانم ها مانند پاها آنان را در رسیدن به ارگاسم تحریک کرد در ادامه بیشتر می خوانیم.

یکی از اعضای مهم بدن که نقش بسزایی در سلامتی و شادابی انسان دارد پاها می باشد، این عضو تاثیر بسیار مهمی در خنک شدن و گرم شدن بدن بهمراه دارد، به نحوی که در گرمای تابستان قرار دادن پاها در یک تشت آب سرد یا در چشمه ی آب یا حتی حوض باعث کاسته شدن از دمای بدن می شود یا بر عکس آن اگر در سرمای زمستان شلوار و گرم کن و لباسهای گرم بر تن کنید اما با پاهای بدون جوراب و کفش لحظاتی بر روی زمین سرد راه بروید احساس سرما خواهید کرد.

 

نقش پاها در ارگاسم

طبق پژوهشهای صورت گرفته دانشمندان دانشگاه جان هاپکینز در سال 2011 به این نتیجه رسیده اند که زنانی که حین رابطه جنسی جوراب پوشیده بودند ضمن تسریع در فرآیند تحریک جنسی از نظر مدت زمان ارگاسم نیز زودتر و بهتر به ارگاسم دست یافته اند، در مقابل زنانی که در قسمت پاها احساس سرما داشتند ضمن کاهش تحریک پذیری قادر نبودند به طور کامل به ارگاسم برسند.

این بدان معنا نیست که خانمها حین رابطه جنسی جوراب بر پا داشته باشند، این آزمایش صرفا جهت بررسی نقش گرم بودن پاها در تحریک جنسی و ارگاسم بوده است، بدین ترتیب به خانم ها توصیه می شود پاهای خود را گرم نگه دارند، بطور کلی گرم بودن محیط رابطه جنسی در کیفیت و مدت زمان رابطه جنسی اهمیت زیادی دارد.

اصول ماساژ جنسی و شهوانی:

• بهتر است ماساژ جنسی روی يک پارچه قابل انعطاف و لطیف و روی زمین انجام شود. تخت خوابهای فنری براي این کار مطلوب نیستند.

• براي انجام ماساژ جنسی باید محیط شما راحت و امن بوده و مضطرب تردد دیگران و مزاحمت سایرین نباشید.

• قبل از آغاز ماساژ جنسی دستهای خود را تمیز شسته و آن ها را گرم کنید.

• مراقب باشید که روغن ماساژی که استفاده می کنید خیلی گرم یا خيلي سرد نباشد.

• در موقع ماساژ جنسی ساعت مچی انگشتر و زیورآلات خود را بیرون کنید تا به پوست وی آسیبی نرسد.

 

• مدام نخست روغن ماساژ را روی دستهای خود ریخته بعد به بدن همسرتان بمالید. گاهی درصورتی که روغن یا لوسیون ماساژ را مستقیما” روی بدن بریزید آزاردهنده خواهد بود.

• از آغاز ماساژ جنسی تا پایان آن اصلاً وقت هردو دست خود را باهم از بدن وی برندارید.

• مدام با نرمي و صرف وقت ماساژ دهید و اصلاً شتاب نکنید.

درصورتی که هر دو شما پی برده اید که ماساژ جنسی، شروعی با اهمیت براي عشقبازي است سپس یکبار که تمایل جنسی زيادي داشته و تمام بدنتان در وضعیت ارامش است، میتوانید با نوازش قسمت تحریک شونده شریکتان، موجب افزایش وضعیت جنسی وی شوید.

فراهم شدن جهت ماساژ جنسی:

هر موقع که آماده انجام یک ماساژ جنسی و باشکوه هستید، براي خلق یک جو عاشقانه وقت بگذارید تا شریک شما بفهمد که این یک حالت خاص است. جهت ایجاد یک محیط خوش بو و معطّر، دور تا دور اتاق را به وسیله گلهای خوش بو تزئین کنید و براي ایجاد یک محیط عاشقانه از برخی شمع کمک بگیرید، اما آن ها را در فاصله ای امن از محل ماساژ بگذارید .

تشک یا سطحی را که بر روی آن تصمیم انجام ماساژ جنسی را دارید، به وسیله ملحفه های تمیز و پاک پوشانده و همچنين ملحفه های اضافی و حوله های تمیز براي مواقعی که شریک شما حس سرما ميکند در کنار خود داشته باشید. به عنوان موسیقی پس زمينه در ماساژ، یکی از موسیقی های سبک مورد علاقه خود را انتخاب کنید، ولی مراقب باشید که صدای زیاد موسیقی باعث برهم خوردن ریتم طبيعي حرکات ماساژ شما نشود.