یکی از برنامه هایی که بسیار در اینترنت و یوتیوب دنبال کننده داره مستر لب می باشد. که دیدن این برنامه رو اصلا به نوجوانان و جوانان پیشنهاد نمیکنیم چون ترویج دهنده بی حیایی است.

برای مثال در یکی از برنامه ها مستر لب دختری که با نامزد خود مشغول قدم زدن بود شرط بندی میکند و بعد به راحتی با آن دختر بوسه و معاشقه میکند.

یا دربرنامه ای دیگر این فرد به سراغ  مادری که به همراه کودک خود به پیاده روی آمده می رود. و در مقابل چشمان کودک مادر وی را بوسه می زند.

خب این مسائل زیاد مربوط به شب جمعه نمی شود ولی حیفم اومد که این نکته ها رو نگم. اما بریم سراغ مطلب و مقاله امروز که میخوایم نکات بیشتری درباره بوسه رو با شما در میون بگذاریم.

بوسه های دیگر را شروع کنید

ابتدا با دادن سایر تکنیک های مهم بوسیدن خود برای آموزش نحوه بوسه شیرین شروع کنید. با لبهایی که به لبهای همسرتان فشار داده شده ، بوسه ای نرم و لطیف بدهید. روی لب پایینی قابل توجه خود نیش شکن بزنید ، اما هنوز بوسه کاملی به او نزنید.
اگر همسر  شما شروع به بوسیدن شما می کند و بیش از حد حسادت می کند ، عقب بروید و گردن یا گوش  همسر خود را ببوسید تا دوباره تنظیم شود.

سپس ، به عقب برگردید تا آرامی لبهای او را ببوسید. قبل از اینکه کمی لب خود را باز کنید ، به شوهر خود چند بوسه ملایم نوک بزنید.

خانم ها این نکته رو هم فراموش نکنند که هنگام بوسه از خجالت بی حرکت نه ایستند و حتما با دستان خود موها و گوش های همسر خود را لمس کنید و با آن ها بازی کنید.

نگذارید مرد ها تنها بازیگر رابطه باشد و حتما خانم ها هم نقش موثری در رابطه را با تحرک و حرکات از خود نشان دهند.

از همسر خود سوال کنید

بگویید چگونه می خواهید بوسیده شوید. وقتی شوهرتان خیلی سخت یا شلخته شروع به بوسیدن شما می کند ، خود را از او دور کنید و به او نحوه ای که دوست دارید بوسه شوید را بگویید..  به او بگویید که می خواهید به آرامی ببوسید. با گفتن “من می خواهم اینگونه بوسیده شوم” و سپس دادن نوع بوسه ای که به دنبال او هستی به او نشان دهید.

فعال باشید

سر شریک زندگی خود را به آرامی به عقب بکشید. اگر همسر شما وقتی شما را می بوسد کمی فشار وارد می کند ، می توانید به او تذکر ملایمی بدهید تا فشارش را کنار بگذارد. موهای خود را از طریق موهای او عبور دهید در حالی که سر او را به آرامی کمی به عقب می کشید تا فشار وارد شده به شما کاهش یابد.

وقتی لب های او روی لب های شما سبک شد ، چیزی بگویید تا به او بفهماند این همان چیزی است که شما دوست دارید.

حتما حتما در حین بوسه از کلمات محبت آمیز استفاده کنید و ساکت نمانید.

چگونه به همسر خود بوسه مورد علاقه خود را نشان دهیم؟

یک بازی بوسیدن بازی کنید. اگر همسرتان از نحوه بوسه زدن عصبی است ، می توانید یک بازی بوسیدن سرگرم کننده انجام دهید تا به شما نشان دهد چگونه می خواهید بوسید.

با نوبت دادن بوسه به یکدیگر ، با همسرتان یک بازی بوسیدن آینه بازی کنید.

اول ، شما شریک زندگی خود را می بوسید که چگونه دوست دارید بوسیده شوید و سپس از شریک زندگی خود می خواهید که بوسیدن شما را دقیقاً همان ببوسد. سپس ، به شریک زندگی خود اجازه دهید بوسه ای به شما بدهد و شما آن را کپی کنید.

با انجام این بازی متوجه خواهید شد که هر دو نوع بوسه را دوست دارید و به شما کمک می کند تا به یکدیگر نزدیکتر شوید.

گفت و گو با همسر

یکی از بهترین راه ها برای کمک به شریک زندگی در باز بوسیدن بیشتر این است که بگویید چگونه دوست دارید بوسیده شوید.

با شریک زندگی خود گفتگوی آزاد داشته باشید تا بگویید که می خواهید شریک زندگی شما گاهی اوقات هنگام بوسیدن پیشگام شود.

برای همسرتان توضیح دهید که دقیقاً چه نوع بوسه ای را دوست دارید و کجا می خواهید آن را دریافت کنید.
اگر از بوسه های گردن که به لب می آیند لذت می برید ، به شوهر خود بگویید این چیزی است که شما را بر می انگیزد.
شاید شما از یک جلسه آرایش بداهه تعجب کنید. به خانم خود بگویید که واقعاً دوست دارید از بوسیدن او متعجب شوید در حالی که حداقل انتظار آن را ندارید.