شب زفاف چیست؟

شب زفاف اصطلاحی است که یا به اولین شب پس از ازدواج، (به ویژه در صورتیکه آن شب، عروس و داماد با یکدیگر هم بستر شوند) یا نخستین تجربهٔ آمیزش جنسی گفته می شود.

 

مـانند تعداد بسیار زیادی از عروس و دامادهای دیگر ممکن است شما هم در این فـکر بـاشیـد که چـگونه باید به شب عروسی (شب زفاف) خود نزدیک شوید؛ در این شرایـط هـزاران پرسش بی پاسخ به ذهن شما خطور می کند: آیا همه ی زوج ها شب عروسی با هم ارتباط جنسی برقرار می کنند؟ کسانیکه برای نخستین بار است که در شـب عروسـی یک چنین تجربه ای را کسب می کنند، چگونه می توانند با هیجان وارده روبرو شده و آنرا به درستی کنترل نمایند؟ و هزاران پرسش دیگر.

 

زمان مناسب آمیزش شب زفاف:

تحریک جنسی در مردان تقریباً همیشه می‌تواند رخ دهد و هیچ‌وقت زمان مشخصی هم ندارد، آمیزش جنسی نباید وقت و زمان مشخص و برنامه‌ریزی شده داشته باشد بلکه هوس و خواست زن و شوهر است که زمان آمیزش را مشخص می‌کند، چرا که ممکن است موکول کردن رابطه جنسی به زمان خاص، لذت‌بخشی آن را کاهش دهند.

 

اما یادمان نرود که هماهنگی دوجانبه و احترام به خواست طرف مقابل به‌هیچ‌وجه قابل چشم‌پوشی نیست.

 

در شب زفاف چون هنوز پرده بکارت دختر باقی است؛ معمولاً دخترها استرس بالایی دارند و از انجام عمل زناشویی می ترسند. به همین خاطر اصرار به آمیزش در این شب توصیه نمی شود. بلکه مرد باید با حوصله و صبر بالایی که از خود نشان می دهد؛ استرس همسرش را از بین ببرد و با نوازش ها و ملاعبه های مکرر، همسرش را برای یک آمیزش موفق و رضایت بخش آماده کند. با تکنیک های خاصی که در جای خود بیان شده است؛ سعی کند؛ وارد عمل شده؛ تا همسرش خیلی متحمل درد نشود.

کیف وسایل ضروری روز عروسی مخصوص عروس

۴- قطره ی مصنوعی چشم

در روز عروسی، چون روز پر استرسی می باشد، اکثر عروس خانم ها فراموش می کنند که چه وسایل ضروری را باید حتما همراه خودشان داشته باشند. این وسایل به قدری ضروری هستند که نباید حتی یکی از آنها را فراموش کنید. در زیر ۱۵ وسیله ضروری را برای شما بیان کرده ایم که سعی کنید کیف کوچکی را همراه وخودتان داشته باشید و این وسایل تا آخر شب عروسی همراهتان باشد.

 

۱- خوراکی های مقوی همراه خود داشته باشید.

شما حساب کنید، از صبح زود که به آرایشگاه می روید، چندین ساعت زیر دست آرایشگر مشغول آرایش که نه! گریم هستید. و بعد از ۸ تا ۱۲ ساعت به همراه آقا داماد به سمت آتلیه می روید و بعد تازه وارد مراسم می شوید و مشغول پایکوبی می شوید و در نهایت باید از تک تک مهمانان بخاطر آمدنشون تشکر کنید! به علت اینکه صبح زود بیدار می شوید و میلی به صبحانه ندارید و همچنین استرس زیادی نیز شما را در بر می گیرد، مطمئن باشید که در وسط روز دچار ضعف می شوید و قند خونتان به شدت کاهش می یابد و سردرد و عصبانیت به شما حمله می کند. اگه عروس خانم یهو قندشون بیفته نباید یه خوراکی مقوی همراه خودش داشته باشه؟ بسیار و بسیار ضروری است. از خودتان غافل نشوید.

۲- داشتن دمپایی می تونه به راحتی شما کمک زیادی کنه!

۳_ جعبه خیاطی اونم وقتی که لباس شما دچار پارگی شده حکم نعمت بزرگی را خواهد داشت!

۴- قطره ی مصنوعی چشم