یکی از مشکلاتی که برخی از مردان با آن مواجه هستند کوچک بودن آلت است که در رابطه جنسی به مردان و پارتنر آن ها حس خوبی نمیدهد و این امر موجب عدم اورگاسم در زنان و کم شدن اعتماد به نفس مردان و لذت نبردن آن ها از رابطه میشود. همچنین کوچک بودن آلت در مردان موجب این میشود که در رابطه نتوانند پوزیشن های مختلف را تجربه کنند و فقط برخی از پوزیشن های محدود را میتوانند تجربه کنند.

در بازار محصولات زیادی برای افزایش طول و حجم آلت ارائه میشود که بسیاری  از آن ها فقط در مدت زمان اسنفاده تاثیر گذار بوده و حجم دهندگی آن ها محدود می باشد. بهترین وسیله موجود دستگاه وکیوم می باشد. دستگاه وکیوم از محصولات پرفروش سایت شب جمعه میباشد که درصد رضایت بالای مشتریان را به همراه داشته است. استفاده از دستگاه وکیوم موجب این میشود که آلت پس از سه ماه استفاده 4 سانت افزایش یافته و حجم آن بین یک تا یک و نیم سانت افزایش می یابد.

برای خرید دستگاه وکیوم روی لینک زیر کلید کنید:

خرید دستگاه وکیوم

در این مقاله به بررسی معایب و مزایای استفاده از دستگاه وکیوم می پردازیم.

استفاده از هر وسیله ای مزایا و معایب خود را دارد. وکیوم مردانه نیز به همین شکل بوده و استفاده از آن امکان دارد برای بدن شما مفید یا مضر باشد. مهم ترین مسئله ای که باید دقت داشته باشید؛ روش استفاده از وکیوم آقایان است و باید طبق دستور عمل اجرا شود،

 • نخستین مزایا وکیوم مردانه، بزرگ شدن آلت تناسلیاولین مزایای وکیوم مردانه در خصوص سایز آلت است. برخی آقایان با سایز آلت تناسلی خود مشکل دارند و همیشه به فکر راهی هستند که سایز آن را تغییر دهند. روش های غیرتهاجمی زیادی برای بزرگ کردن سایز آلت تناسلی وجود دارد که استفاده از وکیوم آقایان یکی از آنها است. پمپ آلت تناسلی یا همان وکیوم توانایی بسیار بالایی در افزایش اندازه آلت تناسلی مرد دارد و به این نام معروف است. آقایان این دستگاه را برای بزرگ تر کردن آلت خود خریداری کرده و از این روش غیر تهاجمی استفاده می کنند.

  اکنون می پرسید چگونه عمل تغییر سایز رخ می دهد؟ شواهد بالینی وجود دارد که نشان می دهد، به دلیل پمپاژی که درون دستگاه رخ می دهد، آلت شروع به بزرگ شدن کرده و این پمپ ها روی اندازه دستگاه تناسلی تاثیر زیادی دارد.

 • بهبود عملکرد نعوظ با وکیوم آقایاندومین مزایای وکیوم مردانه، کمک به روند و بهبود نعوظ در آقایان است. پمپ آلت تناسلی جایگزین ارزشمندی برای بسیاری از روش هایی است که هنوز بهبود نعوظ را اثبات نکرده اند و اغلب آنها تهاجمی هستند. همچنین، استفاده از پمپ ها ممکن است مکمل مصرف داروهای ED باشد و در کنار هم مزایای بیشتری داشته باشند.

  وکیوم مردانه با تشدید گردش خون آلت به رفع مشکل عملکرد نعوظ کمک می کند. از آنجا که این دستگاه ها خون بیشتری را به سمت آلت تناسلی ترغیب می کنند، اکسیژن بیشتری به سلول های آلت تناسلی منتقل می شود. در نتیجه خون رسانی بهتر و اکسیژن رسانی به بروز نعوظ های قوی به اندازه کافی برای انجام مقاربت جنسی انجام می شود. در این صورت است که توانبخشی جنسی آقایان نتیجه داده و در اتاق خواب حس خوشایند تری خواهند داشت.

 • افزایش میل جنسی آقایانسومین و مهمترین مزایای وکیوم مردانه این است که شوق و اشتیاق را در آقایان بیشتر کرده و مانند گذشته می توانند رابطه جنسی را برقرار کنند. اما لازم است بدانید مردان با تغییر سن و وارد شدن به سنین ۴۰ تا ۵۰ سال اگر دچار استرس و اضطراب باشند، با نعوظ بیشتر مواج شده و میل جنسی آنها به رابطه کمتر می شود. در نتیجه بهتر است از استرس دوری کنید و برای تقویت قوای جنسی خود از دستگاه وکیوم مردانه استفاده کنید.

  پمپ آلت تناسلی مردانه یک ابزار باکیفیت، کارآمد و امیدوار کننده برای تقویت میل جنسی است. اما فراموش نکنید عمل پمپاژ نمی تواند باعث تمایل جنسی در شما شود. بلکه مکشی که در دستگاه وجود دارد و همراه با پمپاژ انجام می شود نیز به علاقه بیشتر به رابطه جنسی کمک می کند. این یک مزیت اضافی برای کاربران دستگاه خواهد بود که چند منظوره بودن دستگاه را به رخ مصرف کنندگان می کشد.

 • درمان بیماری پیرونیاگر بخواهیم در خصوص یکی دیگر از مزایای وکیوم مردانه بگوییم قطعا باید به درمان برخی بیماری ها اشاره کنیم. برخی مطالعات تایید کرده اند که پمپ این دستگاه، می تواند برای مردانی که از بیماری پیرونی رنج می برند مفید باشد.

  این دسته آقایان آلت تناسلی خمیده دارند. چنین انحنا باعث می شود آلت تناسلی کوتاه تر شود. در نتیجه، این مردان نعوظ دردناکی دارند. به همین دلیل، زندگی جنسی بسیار دشوار می شود. این مزایای وکیوم مردانه با افزایش طول آلت، علائم بیماری پیرونی را در مردان به طور قابل توجهی کاهش می دهد.

 • نگهداری از اندازه آلت تناسلی بعد از جراحی پروستات
 • یکی دیگر از مزایای وکیوم مردانه به بعد از عمل های تهاجمی بر می گردد. جراحی پروستات، که به آن پروستاتکتومی نیز گفته می شود، مملو از یک عارضه جانبی ناخوشایند است. یعنی اندازه آلت تناسلی کاهش می یابد. تقریباً ۵۰٪ از مردانی که این عمل جراحی را انجام داده اند از کاهش آلت تناسلی رنج می برند.
 • ایمن بودن دستگاه وکیوم مردان
 • اگرچه استفاده نامناسب از پمپ هنوز هم می تواند با صدمات آلت تناسلی همراه باشد، اما این دستگاه نسبت به سایر تکنیک های بزرگ کردن آلت که اغلب با اثرات جانبی زیادی همراه است بسیار ایمن تر عمل می کند.
 • مقرون به صرفه بودن وکیوم
 • هیچ دردی را احساس نمی کنید
 • دیگر مزایای وکیوم مردانه که باید در این مقاله به آن اشاره کنیم، ضد درد بودن آن است. در حین استفاده شما هیچ دردی را احساس نخواهید کرد و اگر به موقع آلت و دستگاه را جدا کنید حتی از کبودی های جزئی نیز جلوگیری خواهد شد.
 • دارای جنس مرغوب و باکیفیت
 • مواد به کار رفته در بدنه وکیوم آقایان جزء مهمترین مزایای وکیوم مردانه است. پلاستیک موجود در بدنه آن بسیار قوی و باکیفیت بوده و در طولانی مدت آسیب نمی بیند. در واقع ضد ضربه بوده و در مقابل خط و خش مقاوم است.
 • قابل حمل و سبک