پستون گنده

درد سینه یا ماستالژیا مشکل شایعی بین خانم هاست.به طوری که از هر 10 خانم 7 نفر در طول زندگی آن را تجربه می کنند.در واقع در حدود 10 درصد از زنان درد متوسط تا شدید سینه را در حدود 5 روز از ماه تجربه می کنند و در برخی موارد در سرتاسر دوران قاعدگی درد شدیدی وجود دارد.
زنانی که یائسه شده اند نیز ممکن است دچار درد سینه شوند البته این علائم بیشتر در زنان جوانتر و حوالی یائسگی رخ می دهند.اگر درد سینه شدید باشد،می تواند زندگی فرد و فعالیت روزانه را تحت تاثیر قرار دهد. اینکه درد سینه به تنهایی،نشان دهنده ی سرطان سینه باشد اتفاق نادری است وتنها در 2 تا 7 درصد از زنان درد سینه ممکن است نشانه سرطان باشد.

اما اگر شما درد غیر قابل توجیهی دارید که زندگی شما را مختل کرده و یا اگر به هر دلیلی در مورد سرطان سینه نگران هستید به پزشک مراجعه کنید تا مشکل شما بررسی شود.

سکس پستون گنده

درد سینه اگر به صورت دوره ای باشد و با قاعدگی ارتباط داشته باشد احتمالا با هورمونهای جنسی مرتبط است.کاهش یا از بین رفتن این نوع درد با بارداری یا یائسگی نشان می دهد که احتمالا هورمونها در این مورد نقش دارند.به هر حال مطالعات تا کنون نتوانسته اند اختلال هورمونی خاصی را شناسایی کنند که عامل قطعی ایجاد درد دوره ای سینه ها باشد.

عکس پستون

مشکلات آناتومیکی و ساختاری در سینه ها می تواند موجب ایجاد درد شود که در بیشتر موارد این دردها غیر دوره ای هستند.اختلالاتی مانند کیست ها،ضربه ها و آسیب دیدگیها و جراحیها ی قبلی می توانند موجب بروز درد شوند.

علت این نوع دردها معمولا خارج از بافت سینه است.مثلا ممکن است علت ایجاد درد،اختلالی دردیواره ی قفسه سینه،عضلات، مفاصل،قلب و یا نواحی دیگر باشد که به علت انتشار درد به این نحو احساس شود. کشیدگی عضلات سینه و آسیبهای مفصلی نیز می توانند موجب چنین دردهایی شود.

خوردن سینه توسط شوهر

میزان حساس بودن سینه در زنان متفاوت هست ولی با مرور زمان میتوان این میزان حساسیت و تحریک پذیری را افزایش داد. برای تحریک و خوردن سینه بهتر است این کار از اطراف و دور سینه شروع شود و کم کم به سمت نوک سینه بروید.

این کار را هم میتوان با دست انجام داد و هم با دهان. طبیعتا اگر هردو با هم انجام شود بهتر هست.

همراه با خوردن سینه برای تحریک بیشتر شوهر میتواند گردن و لاله گوش همسر رو هم با لب ها و دهان تحریک کند تا زن به اوج تحریک برسد.

یکی از نکاتی که در مورد رسیدن به ارگاسم در بانوان توسط مالش و خوردن سینه ها وجود دارد این هست که دفعات اول انجام این کار زمان بیشتری لازم هست تا زن به ارگاسم برسد ولی با تکرار این کار و بالا بردن دفعات انجام این کار در تایم های بعدی رفته رفته مدت زمان رسیدن به ارگاسم کاهش پیدا میکند.