خوردن چوچول

احساس ترس همسر يا احساس درد و ناراحتي در داخل يا اطراف مهبل در اولين مقاربتهاي جنسي زوجين، از مشكلات شايع زنان است . حل نکردن این مشکل و برطرف نکردن این ترس سبب می شود تا رابطه عاطفی زوجین نیز لطمه ببیند. در این مقاله در سایت شب جمعه با ما همراه باشید تا راه حل این مشکل را با شما در میان بگذاریم.

ارگاسم در زنان

ابتدا باید ببینیم هنگام برانگیختگی در بدن خانمها چه اتفاقی می افتد؟
در واقع اوج لذت جنسی در زنان به صورت یک ارتعاش از سر تا پا احساس می شود.

سیکل جنسی در بانوان ۴ مرحله است

۱- برانگیختگی:
در این مرحله که همان تمایل جنسی است خانم شروع به پذیرش ارتباط جنسی میکند. در این مرحله خونرسانی در ناحیه کلیتوریس، واژن و نوک سینه ها افزایش می یابد و برافروختگی جنسی ایجاد می شود. ضربان قلب و فشار خون بالا می رود.
هورمون هایی مانند تستوسترون و نوروترانسمیترهایی مثل دوپامین و سروتونین در این مرحله تاثیر دارند.

۲- مرحله پایا:
تنش جنسی پیش ساز ارگاسم در زنان است. ۳/۱ خارجی واژن پرخون و متورم می گردد که به عنوان سکوی ارگاسم شناخته می شود. تمرکز بر تحریک جنسی باعث می شود که محرکات دیگر احساس نشود. ضربان قلب، فشارخون و تنفس به بالا رفتن ادامه می دهند.
۳- مرحله ارگاسم:
انقباضات منظم در رحم، واژن و عضلات کف لگن اتفاق می افتد. تنش جنسی آزاد می شود و عضلات کل بدن ممکن است منقبض شود و یک احساس ارتعاش و گرما از لگن شروع و به کل بدن منتقل میشود.

۴- مرحله برگشت:
بدن آرام میشود و خون از اعضای جنسی برافروخته برگشت میکند. ضربان قلب، فشارخون و تنفس به حالت نرمال بر میگردد.

مرحله تحریک جنسی زنان

تحریک جنسی اولین فاز و یکی از مهم ترین فازهای جنسی است. این فاز بر اثر تحریک روانی نیز به وجود می‌آید. نگاه کردن، شکل ظاهری، نوازش یا دست زدن مستقیم به دستگاه تناسلی، بوسه، صدا یا صحبت، حرکات لطیف و رمانتیک تصویری و جسمی ازجمله رفتارهایی هستند که زنان را برای شروع رابطه آماده می‌کنند.
پژوهش‌ها نشان داده تنها یک چهارم زنان بر اثر دیدن عمل جنسی تحریک می‌شوند. نتایج نشان داد دیدن تصویر مربوط به رابطه جنسی، زن را بیشتر از آن که تحریک کند، شوکه می‌کند. تحریک مناسب می‌تواند بی میلی جنسی زنان را رفع نماید.

ارگاسم زنان | مرحله ارضاء

مرحله ارضا جنسی نسبت به مرحله اوج از زمان بسیار کوتاهی برخوردار است؛ زمان این مرحله چند ثانیه بوده و از 3 تا 12 انقباض در هر فرد بسته به شرایط روحی متفاوت میباشد. اما این مرحله از لذت بخش ترین قسمت‌های رابطه جنسی برای زنان است.

ارضا جنسی زنان شامل انقباض ریتمیک عضلانی، عضلات خارج واژن، بافت‌های وریدی دور واژن و بافت‌های جلویی لب‌های کوچک واژن است. در واقع در جریان ارگاسم عضلات پرینه (ناحیه بین واژن و مقعد) به صورت هماهنگ و رقص گونه‌ای منقبض می‌شوند و فرد را وارد مرحله ارگاسم یا ارضاء جنسی می‌کنند. هماهنگی کشش عضلات موجب فشار و درنتیجه جاری شدن خون در رگ‌ها و در نهایت ارضا می‌گردد.

زنان در تحریک کامل می‌توانند تا چندین بار هم پشت سر هم ارضا شوند. در مقاربت واژنی، زن می‌تواند 6 بار یا بیشتر به ارضا دست یابد. در صورتی که کلیتوریس به صورت مستقیم مورد تحریک باشد و زن بتواند آن را هدایت کند، تعداد دفعات تحریک بیشتر نیز می‌شود.

بازی با چوچول-چوچول بازی-چوچول بزرگ-مکیدن چوچول-چوچول خوری