متوسط سایز آلت تناسلی مردان چقدر است؟

مردان زیادی تصور می کنند که سایز آلت آنها کوچک است، در حالی که حقیقت امر این است که سایز آنها در دامنه نرمال است. بنابراین ابتدا نگاهی کوتاهی به تحقیقات انجام شده در رابطه با سایز آلت در دانشگاه های معتبر دنیا می اندازیم.

سال 2015 محققان کالج کینگ از دانشگاه لندن به بررسی 17 مطالعه ای که قبلا انجام شده بود و بیشتر از 15000 مرد را بررسی کرده بودند، پرداختند. آنها دریافتند:

میانگین طول عادی آلت مردان 9.16 سانتیمتر (3.6 اینچ) است
میانگین طول کشیده آلت مردان 13.24 سانتیمتر (5.2 اینچ) است
میانگین طول راست شده آلت مردان 13.12 سانتیمتر (5.1 اینچ) است
قطر حالت شل آلت تناسلی 9.31 سانتیمتر (3.6 اینچ) است
قطر حالت راست شده آلت مردان 11.66 سانتیمتر (4.6 اینچ) است
البته عده ای از مردان دارای پنیس کوتاه تر یا بلند تر از این اعداد بودند، اما اعداد ذکر شده در نتایج این مطالعه میانگین بدست آمده از اندازه گیری طول و قطر پنیس 15 هزار نفر است.

در مطالعه ای دیگر که روی 1661 مرد در سال 2013 انجام شد، محققان دانشگاه ایندیانا دریافتند که:

متوسط طول راست شده پنیس مردان 14.14 سانتیمتر (5.6 اینچ) است
دامنه سایز پنیس بین 4 سانتی متر تا 26 سانتیمتر (1.6 اینچ تا 10.2 اینچ) است.
توجه: واژه پزشکی پنیس (penis) به معنی آلت تناسلی مردان است و تنها زمانی طول پنیس غیرطبیعی در نظر گرفته می شود که در حالت راست شده و کشیده کمتر از 3 اینچ طول داشته باشد.

بنابراین بهتر است همین حالا سایز پنیس خود را اندازه بگیرید، شاید اندازه آلت شما نیز در دامنه طبیعی بوده و اصلا نیازی به روش ها و مواد افزایش سایز نداشته باشید.

 

چگونه آلتی درازتر داشته باشیم

استفاده از حوله گرم

در مرحله اول تمرینات را با یک حوله شروع کنید. یک حوله و یا یک پارچه انتخاب کرده و آن را گرم کنید سپس آن را دور آلت تناسلی پیچیده و به مدت یک دقیقه نگه دارید. همچنین می‌توانید به جای این کار در حمام آلت تناسلی خود را به مدت ۳۰ ثانیه زیر آب گرم قرار دهید. این کار به این جهت انجام می‌شود تا با افزایش دما در ناحیه آلت، خون رسانی به بافت‌های آن زیاد شده و هم چنین خاصیت الاستیسه پیدا کند. این موارد به تاثیرگذاری بیشتر سایر مراحل روش پنیمور کمک می‌کند.

 

تمرینات کششی

این تمرین باعث افزایش طول آلت تناسلی می شود . افرادی که می خواهند آلت تناسلی آنها بیشتر رشد طولی داشته باشد میتوانند بیشتر از این تکنیک استفاده نمایند .چندین نوع تکنیک در این زمینه وجود دارد که شما میتوانید یکی را انتخاب کرده و آن را انجام دهید . این تمرینات را میتوانید در حالت ایستاده و یا نشسته انجام دهید که به شرح زیر می باشد . نکته مهم در مورد این تمرینات این است که حتماً آلت تناسلی شل باشد ، زیرا در غیر اینصورت آثار تمرینات ظاهر نخواهد شد .

 

سر آلت تناسلی را با انگشتان یک دست بگیرید، در حالت استراحت ( آنقدر محکم نگیرید که خونرسانی آن مختل شود ) سپس آلت تناسلی را بسمت جلو بکشید تا حدی که میتوانید (البته نباید احساس درد داشته باشید) و به مدت ۱دقیقه نگه دارید و سپس آنرا آرام رها کرده و به مدت چند ثانیه (حدوداً ۱۰ ثانیه) به آن استراحت دهید و عمل فوق را ۱۵ تا ۲۰ بار تکرار کنید و سپس به مدت ۱۰ دقیقه استراحت کنید .

ماساژ و گرم کردن

پس از اتمام ست تمرینی خود با ماساژ دادن آلت به بازگشت آن به حالت استراحت کمک کنید. برای این کار می‌توانید حوله گرم را به مدت یک دقیقه دور آلت بپیچید و آلت را با آب گرم شسته و سپس خشک کنید.