با سلام خدمت همراهان همیشگی وب سایت شب جمعه. در این مقاله با ما همراه باشید تا درباره کاندوم با طعم انار مطالبی بیشتری در اختیار شما قرار دهیم.

در کل بدانید که انار خاصیت تنگ کنندگی دارد و کاندوم انار مورد استفاده افرادی است که سال هایی از رابطه آن ها میگذرد و از انار برای تنگ کردن واژن زن استفاده میکنند.

خاصیت انار در تنگ کردن واژن

امروزه روش های طبیعی زیادی برای تنگ کردن واژن وجود دارد، و یکی از این روش ها استفاده از انار و مشتقات آن می باشد.

انار به عنوان میوه ای پرطرفدار و بسیار مفید سرشار از آنتی اکسیدان است ولی ماده ای که برای این امر در انار موجود است ماده ای به نام تانن است. تانن در پوست و ریشه و حتی گل درخت انار موجود است و علت استفاده ان برای این امر خاصیت قبض کنندگی ان است.

پوست و ریشه ی انار در این بین بسیار موثرتر هستند و برای این امر به نقل از برخی منابع استفاده از آب انار و پوست آن میتواند تاثیرات مثبتی در این جهت داشته باشد.

طریقه ی تنگ کردن واژن با آب انار

استفاده از این امر کاملا موضوعی تجربی است و تا کنون تحقیقات پزشکی صحت آن را تایید نکرده اند، اما شیوه ی این نوع استفاده در زیر برای شما آمده است:

  • دراز بکشید
  • مقداری آب انار را سرنگ (بدون سوزن) داخل واژن بریزید
  • دو الی سه ساعت در همان حالت بمانید
  • بر اساس گفته ی کسانی که ان را تجربه کرده اند هرچه زمان بیشتری این امر ادامه داشته باشد تاثیر بیشتری خواهد داشت.

از جمله روش های طبیعی و بی خطری که برای تنگ کردن واژن مناسب است می توان به موارد زیر اشاره کرد:
روش اول: متخصصان علوم ورزشی، حرکاتی طراحی کرده اند که با انجام مرتب و مداوم آن ها می توان تا حد زیادی گشادی واژن را درمان کرده آن را به سایز اولیه ی خود برساند. این حرکات که به ورزش های کگل معروف می باشند باعث تحریک و تقویت ماهیچه های لگنی و ماهیچه های واژن شده در دراز مدت موجب سفتی و تنگ شدن واژن می شود.

روش دوم: بسیاری از افرادی که توانایی انجام حرکات کگل را نداشته یا تمایلی به آن ندارند به دنبال روش های دارویی درمانی مناسب برای تنگ کردن واژن می باشند. از جمله درمان های دارویی که می توان در این مشکل استفاده کرد، استفاده از صابون ها و قطره های خاصی که به این منظور تولید شده اند، می باشد. این صابون ها و قطره ها شامل عصاره ی گیاهانی که خاصیت انقباض و جمع کنندگی دارند، می باشند. که علاوه بر جمع کنندگی واژن ، باعث کاهش عفونت و باتری های مضر واژن نیز می شوند.

ن یک روش تجربی است و برخی بعد از زایمان برای تنگ کردن واژن و رفع شلی آن استفاده می کنند ؛ برای این منظور مقداری پوست انار را تکه کرده به همراه کمی آب  روی حرارت قرار داده و اجازه دهید تا نیم ساعت خوب بجوشد و بعد از جوشیدن آن  ظرف را از روی حرارت بردارید.

بعد از خنک شدن آب حاوی پوست انار آن را از صافی رد  کرده و در لگن تمیزی بریزید، و به مدت  سی الی چهل دقیقه در آن بنشینید. برای نتیجه بهتر و سریعتر این کار را روزی دو الی سه بار انجام دهید.

کاندوم انار

کاندوم انار خود این خاصیت تنگ کنندگی را دارد ولی موقت و به صورت لحظه ای است.

برای خرید کاندوم انار کلیک کنید