برای خرید کاندوم بزرگ کننده کلیک کنید

یکی از مشکلاتی که برخی از مردان به دلیل مصرف مواد مخدری مانند سیگار، نوشیدن الکل و … به آن دچار می شوند. عدم نعوظ کامل است که این امر موجب دشواری در رابطه و عدم دخول صحیح می شود.

شرکت های تولید کننه کاندوم برای این مورد نیز راه درمانی دارند. شما می توانید با خرید کاندوم های گرم و حجم دهنده آن ها آلت خود را به نعوظ کامل برسانید.

در این مقاله با ما باشید تا به این سوال که کاندوم بزرگ کننده چیست پاسخ دهیم.

کاندوم سفت کننده چیست؟

کاندوم سفت کننده باعث می شود آلت شما به صورت کاملا شق شده در بیاید این کاندوم مناسب افرادی است که عدم نعوظ دارند و آلتشان سریعا کوچک می شود این کاندوم توانایی دارد تا آلت شما را فوق العاده شق کند و شما را دیوانه دخول و سکس نماید

مکانیزم این کاندوم به صورتی است که با فرمولاسیون اختصاصی خود باعث افزایش گردش خون در آلت تناسلی مردان می شود و به سفت شدن ( سیخ شدن ) آلت تناسلی کمک می کند عدم نعوظ آلت تناسلی در بسیاری از مردان مشاهده شده است و متاسفانه این مشکل باعث سرد مزاجی همسران ، عدم اعتماد به نفس آقایان و در اکثر موارد این مشکل جنسی باعث طلاق های عشاق سکس در روابط زناشویی گردیده است

شما با استفاده از کاندوم سفت کننده نیازی به قرص های ویگرا که دارای مضرات بالای قلبی و عروقی هستند نخواهید داشت مطالب علمی شب جمعه می تواند به شما در روابط جنسیتان کمک شایانی کند.

عیوب کاندوم های لاتکس عبارتند از:

  •  اگر این کاندومها با مرطوب کننده های روغنی مثل لوسیون دست و صورت و وازلین استفاده شوند دچار آسیب می شوند. تماس با مواد روغنی سبب پاره شدن این کاندومها می شود.
  •  تعدادی از افراد به لاتکس حساسیت دارند و نمی توانند از آن استفاده کنند. در سال 2009 کاندومی از جنس وایتکس (Vytex) ساخته شد که در آن 90 درصد پروتئینهائی که در لاتکس طبیعی سبب حساسیت می شدند، حذف شده اند. یک نوع کاندوم عاری از مواد حساسیت ساخته شده است که جنس آن از لاتکس صناعی است که پلی ایزوپرن نامیده می شود.

کاندومهای صناعی

معروفترین این نوع کاندومها، کاندومهائی هستند که از پلی یورتان (Polyurethan) ساخته شده اند. سایر انواع کاندومهای صناعی که مورد استفاده قرار می گیرند کاندومهائی هستند که از رزین AT-10 و پلی ایزوپرن (Polyisoprene) ساخته شده اند. کاندومهای پلی یورتان ضخامت خیلی اندک دارند و فوق العاده نازک هستند. ضخامت آنها از چهار تا هفت صدم میلی متر متفاوت است.

 

علت برتری کاندومهای پلی یورتان نسبت به کاندومهای لاتکس :

  •  حرارات را خیلی بهتر از کاندومهای از جنس لاتکس منتقل می کنند.
  • در مقابل حرارت و اشعه ماوراء بنفش حساسیت کمتری دارند بنابراین نگهداری آنها ساده تر است.
  • کاندومهای پلی یورتان با مواد مرطوب کننده حاوی روغن قابل استفاده هستند.
  • خیلی کمتر از لاتکس حساسیت زا می باشند.
  • فاقد بو هستند.

 

عیوب کاندومهای پلی یورتان

سازمان غذا و داروی آمریکا (FDA) مصرف کاندومهای پلی یورتان را برای جلوگیری از حاملگی و بیماریهای آمیزشی مورد تائید قرار داده است. اما این کاندومها دارای عیوب زیر نیز می باشند:
• کاندومهای پلی یورتان بخوبی کش نمی آیند بنابراین بیشتر مستعد پاره شدن می باشند.
• زود شکل خود را از دست می دهند.
• گرانتر هستند.

کاندومهای صناعی پلی ایزوپرن یک نوع لاتکس صناعی می باشند و در ضمن اینکه خیلی گرانتر هستند ولی همان مزایای کاندومهای لاتکس طبیعی را دارا می باشند. این کاندومها نیز حرارت را خیلی خوب هدایت می کنند ولی برخلاف کاندومهای پلی یورتان قابل استفاده با مواد مرطوب کننده روغنی نیستند.