کاندوم چیست و برای چه کاری استفاده می شود؟ بی شک در دنیای امروز یکی از وسایل بهداشتی جنسی که به شکل فراگیر توسط زوجین مورد استفاده قرار می گیرد کاندوم است. کاندومها یکی از ابزارهای بهداشتی جنسی هستند که تا حد بسیار قابل قبولی می توانند از انتقال بیماری های جنسی و مقاربتی جلوگیری کنند. این وسیله بهداشتی همچنین قادر است تا ریسک بارداری های ناخواسته را تا درصد بسیار بالایی کنترل کند. امروزه شرکت های مختلفی پای در عرصه تولید چنین محصولاتی گذاشته اند و تا امروز مدل های متفاوتی از این محصول همچون کاندوم خاردار، کاندوم تحریک کننده، کاندوم تاخیری و کاندوم شیاردار، کاندوم زنانه، کاندوم برقی، کاندوم ساده، انواع مدل از کاندوم ضد حساسیت، کاندوم فضایی، کاندوم مسافرتی و … تولید شده اند.

کاندومهای ساده انواع متداولی از ابزار های بهداشت جنسی هستند که از جنس لاتکس ساخته شده اند. چنین کاندومهایی با ضخامت های متفاوتی تولید می شوند و داخل آنها از ژل های روان کننده استفاده می گردد. این ژل ها یا لوبریکانت های ساده هستند یا طعم دار و یا تاخیری که منجر می شوند تا طول نزدیکی در زوجین افزایش داشته باشد. اگر به لاتکس حساسیت ندارید و تمایل به استفاده از راهی دارید که به سادگی مانع از بارداری و اتتقال بیماری های جنسی گردد کاندومهای ساده بسیار مناسب خواهند بود.

کاندوم های ساده یا کلاسیک کاندوم هایی هستند که برای افرادی که مشکل زود انزالی و یا نعوظ ندارند توصیه میشود. زیرا فاقد مواد تاخیری است و فقط دارای مواد روان کننده می باشد. این نوع کاندوم ها فاقد هرگونه شیار و یا خار هستند و برای افرادی که به تازگی وارد رابطه جنسی شده اند و در ابتدا کار قرار دارند توصیه میشود.

سایت شب شمعه مفتخر است این نوع کاندم های ساده و کلاسیک را با پایین ترین قیمت در اختیار مشتریان قرار دهد. برای خرید این محصول روی لینک زیر کلید کنید.

خرید کاندم های کلاسیک

کاندوم را باید بر روی آلت در حال نعوظ (راست شده) کشید و از آن طوری استفاده کرد که فضای خالی کوچکی در انتهای آن باقی بماند تا در زمان انزال مایع منی در آن جمع شود. کاندوم باید تمامی طول آلت مردانه را تا ته بپوشاند. بلافاصله پس از انزال، در حالی که آلت هنوز در حالت نعوظ قرار دارد، باید نزدیکی را خاتمه داد و کاندوم مردانه را درآورد. خروج بایستی با گرفتن لبه کاندوم صورت گیرد تا از سر خوردن کاندوم و نشت منی جلوگیری شود.

هر کاندوم مردانه را باید تنها یک بار استفاده کرد و پس از مصرف از بین برد. در زمان استفاده باید دقت کرد که کاندوم سوراخ نباشد یا در اثر تماس با ناخن یا اجسام دیگر پاره نشود. هم‌چنین قبل از استفاده از کاندوم باید به تاریخ پایان مصرف آن توجه کرد و از استفاده از کاندوم‌های شکننده و چسبناک که احتمال پاره شدن دارند خودداری کرد. باید آن را از حرارت، نور و رطوبت دور نگه داشت زیرا این عوامل احتمال پارگی یا سوراخ شدن آن را افزایش می‌دهد.

در صورت پاره شدن کاندوم مردانه در حین مقاربت، باید مقاربت را بلافاصله متوقف کرده و از کاندوم جدیدی استفاده نمود. هم‌چنین ممکن است استفاده از روش‌های دیگر پیش‌گیری از بارداری در این موارد ضروری باشد.

کاندوم مردانه نباید با مواد چرب (مانند وازلین) آغشته شود چون این مواد باعث صدمه به آن و از بین رفتن خاصیت پیش‌گیری کاندوم می‌شوند. برای لیز کردن کاندوم می‌توان از ژل‌های روان‌کننده (لوبریکانت) مبتنی بر آب که در داروخانه‌ها به فروش می‌رسند استفاده کرد