در بازار امروز کاندوم های مختلفی در بازار موجود است فقط کافی است شما در سایت ما چرخی بزنید تا با انواع کاندوم ها وخاصیت های آنان اشنا شوید.

در صورت تمایل میتوانید از کارشناسان انلاین ما سوالات خود را بپرسید.

خرید کاندوم از وبسایت شب جمعه

انواع کاندوم های موجود در بازار

 

۱.کاندوم های که از جنس لاتکس درست شده است و در برابر بارداری های ناخواسته و بیماری ها و عفونت های جنسی مقاوم است.

 

۲.کاندوم های که از جنس پلی اورتان (Polyurethane) ساخته شده است و معمولا برای افرادی که به لاتکس حساسیت دارند استفاده میشود.این نوع از کاندوم ها از پلاستیک ساخته شده است و مانند کاندوم های ساخته شده از لاتکس در برابر بارداری و بیماریهای جنسی و عفونت ها مقاوم است.

 

۳.کاندوم های طبیعی که از غشاء حیوانات اهلی درست می شود. این نوع از کاندوم ها مانند دو مدل قبلی در برابر بارداری مقاوم هستند اما این محصولات مقاومتی در برابر بیماریها و عفونت های دستگاه تناسلی ندارند.
نکاتی که باید هنگام انتخاب و خرید کاندوم به خاطر داشته باشید :

 

کاندومی را انتخاب کنید که تنگ نباشد.زیرا این موضوع باعث پارگی کاندوم در حین رابطه می شود.

کاندومی را انتخاب کنید که بزرگ تر از آلت شما نباشد این موضوع در حین رابطه جنسی باعث عدم کیفیت در رابطه و جدا شدن از آلت را دارد.
به نام و برند یک کارخانه اکتفا نکنید.در دنیای امروز هز شرکتی سالانه با صرف میلونها دلار از درآمد خوذ برای تبلیغات و بازاریابی به دنبال تصاحب بازار می باشد.سعی کنید مارکی و جنسی را انتخاب کنید که باعث افزایش کیفیت رابطه شما شود.گول بسته بندی و تجملات رو بسته را نخورید.زیبایی بسته بندی و تجملات آن باعث نمی شود تا شما حس بهتری به رابطه جنسی تان داشته باشید.

کاندوم های تهیه شده از لاتکس

کاندوم های تهیه شده از لاتکس امروزه بیش از انواع دیگر کاندوم در دسترس قرار دارد.کاندوم های لاتکس نسب به دیگر جنسها قیمت مناسب تری دارند.لاتکس از ماده ای پلاستیک مانند ولی طبیعی از یک درخت خاص بدست می آید.درصد بسیار بالایی از کاندوم های موجود در بازار از جنس لاتکس می باشد.لاتکس در برابر مواد روان کننده ساخته شده از نفت واکنش نشان می دهد و باعث خرابی کاندوم می شود.بنابراین سعی کنید از مواد روان کننده ای که از نفت ساخته شده است (روغن بچه, وازلین یا لوسیون بدن) استفاده نکنید.

 

کاندوم های خاص و جالب

همانطور که در ابتدای مقاله گفته شد کاندوم ها انواع مختلفی از نظر جنس دارند.از جمله کاندوم های خاص و جالب, کاندوم های خاردار,میوه ای و یا کاندوم هایی که در تاریکی می درخشند (شب رنگ) برخی از انواع گوناگون کاندوم های خاص و جالب میباشد.همه این مدلها در زمینه مقاومت در برابر بارداری یا بیماری های جنسی و عفونی مقاوم هستند.نکته دیگری که باید در هنگام خرید کاندوم در مورد آن دقیق بود, بررسی تاییدیه سازمان بهداشت یا غذا و داروی کشورتان می باشد.

 

همانطور که گفته شد کاندوم ها انواع مختلفی دارند و شما باید بتوانید با توجه به احساسات و نیاز خود بهترین مدل را برای داشتن یک رابطه سالم و با کیفیت انتخاب نمایید.چیزی که در انتخاب کاندوم مهم است این مورد است که شما کاندومی را انتخاب کنید که باعث جلوگیری از بارداری های ناخواسته و انتفال بیماری های مقاربتی و عفونت های دستگاه تناسلی شود.این دو آیتم مهم در تمام کاندوم هایی که مورد تایید FDA هستند وجود دارد پس باید دقت کنید که کتندومی که تهیه می کنید این علامت را داشته باشد.نکته مهم بعدی در مورد خرید کاندوم تاریخ انقضای آن است. سعی کنید تاریخ انقضا را دقیقا بررسی کنید تا از سالم بودن کاندوم مطمئن شوید.