در این مقاله در وبسایت شب جمعه با ماهمراه باشید تا کلمات تحریک کننده مردان را با شما در میان بگذاریم.

همچنین میتوانید تجربیات خود را با ما در میان بگذارید.

پیشگفتار

تاثیر گفتار و تعریف کردن از همسرتان در رابطه بسیار زیاد است. هیچ وقت در رابطه سکوت نکنید. کوچکترین صداها حتی صدای آه همسر میتواند در رضایت جنسی پارتنر تاثیر گذار باشد.

بوسه های آتشین مردان

مردان دوست دارند که بدانند بوسه های آن ها تحریک کننده است و شما نمی توانید در برابر آن بوسه ها مقاومت کنید.
زمانی که شما از بوسه های او تعریف می کنید یعنی این دقیقا چیزی ست که شما را شگفت زده می کند.
بدون تردید می توان گفت تعریف و تحسین بوسه های او می تواند او را تحریک کند. این تعریف می تواند شامل حالت لب ها و نرمی زبانش نیز باشد. برای اینکه بتوانید او را تحریک کنید تنها به بوسه هایش اکتفا نکنید او دوست دارد تفاوتش را با دیگران بداند.

از ریش هایش تعریف کنید

تعریف از ریش ها برای مردان لذت بخش است در واقع تحسین فیزیک او برایش خوشایند و تحریک کننده است. درواقع با این کار شما هم او را تحریک می کنید هم اینکه احساس اطمینان به او می دهید که حواستان به او هست و توجه شما متمرکز او می باشد.

خود را تماما در اختیار او قرار دهید و این را به او بگویید

بهترین چیز برای مردان این است که بدانند هر کاری که دوست داشته باشند می توانند با همسرشان انجام دهند. این جمله را به همسرتان بگویید و شاهد این باشید که در رختخواب بهترینش را برایتان به نمایش بگذارد. اگر برای تحریک مردان از جملاتی که تحریکشان می کند استفاده کنید مطمئن باشید از پوزیشنی استفاده می کند که شما لذت بیشتری ببرید و طوری رفتار می کند که انگار آخرین باری ست که با هم رابطه جنسی دارید. باید به او بگویید که هرکاری که دوست دارد می تواند و انجام دهد و به او آزادی عمل دهید.

بهتر است یک شب فراموش نشدنی با هم داشته باشید

مردان دوست دارند که شما برای برقراری رابطه جنسی پیش قدم شوید و به آن ها نیاز داشته باشید. این جمله دقیقا همین معنی را خواهد داشت و به او اعتماد به نفس می دهد. با این جمله در واقع به او می گویید که تنها او نیست که رابطه با شما را می خواهد شما هم به همان اندازه با او بودن را می خواهید.

به قسمت های مختلف بدنش اشاره کنید و بگویید من تو را می پرستم

تعریف کردن شما از قسمت های مختلف بدنش به او انرژی و اعتماد به نفس می دهد. قسمت هایی از بدنش مانند اندام های مردانه و سینه های او می توانید به آن ها اشاره کنید و بگویید که این بخش ها را دوست دارید. این تعرف ها در رختخواب برای از جذابیت فراوانی برخوردار است.

 صدای ناله شما در رختخواب مردان بسیار تحریک می کند

به جز جملاتی که مردان را تحریک می کند، صدای ناله شما در رختخواب نیز برای ظان ها به شدت تحریک کننده می باشد. مردان دوست دارند صدای ناله های شما را بشنوند. بهتر است تظاهر نکنید چراکه متوجه خواهد شد، خود را کنترل کنید تا لحظات فوق العاده ای را کنار هم داشته باشید.
ناله های شما زمانی برای مردان جذاب است که شما واقعا در حال لذت بردن باشید.

اسمش را در رابطه جنسی فریاد بزنید

از مهمترین عواملی که مردان را تحریک می کند فریاد زدن اسمشان می باشد. این باعث می شود که آن ها مطمئن شوند شما در حال تصور او هستید و به شخص دیگری فکر نمی کنید. بنابراین در زمان اوج لذت اسم او را فریاد بزنید و بفضی اوقات با کلمات رکیک رابطه را داغ تر کنید.
در زمان صدا زدن اسمش چشمانتان را ببندید تا به او نشان دهید که در فکرش هستید و بدنتان از اینکه در کنار اوست لذت می برد.