با سلام خدمت همراهان همیشگی وبسایت شب جمعه.

برخی از افراد در هنگام رابطه و قبل از ارضا شدن از کلمات رکیکی استفاده می کنند. در این مقاله با وبسایت شب جمعه همراه باشید تا این مورد را بررسی کنیم.

روش‌ جایگزین برای کلمات رکیک همسر

اکثر کلمات تحریک کننده و رکیک در میان زن و شوهر‌ها یک نوع بازی جنسی است، که به اندام‌های جنسی و دیگر نقاط حساس بدن آن‌ها اشاره دارد.

اگر چه شاید استفاده از این کلمات در حالت عادی کاری زشت و خارج از عرف باشد، اما استفاده از آن‌ها در هنگام رابطه زناشویی در بین تعداد بسیار زیادی از زوجین رایج است. در صورتی که یکی از طرفین تمایل به استفاده از این نوع کلمات نداشته باشد، می‌توان جایگزین‌های مناسبی برای آن پیدا کرد:

۱. استفاده از جملات محبت آمیز
به عنوان مثال جملات زیر جایگزین بسیار مناسبی برای کلمات رکیک هستند:

تو را خیلی دوست دارم
تو همه وجود من هستی
تو خوش اندام‌ترین همسر دنیا هستی
پایین تنه و بالا تنه تو را خیلی دوست دارم
عاشق رفتار‌های تو هستم
بیا تو را در آغوش بگیرم

۲. نوازش

از دیگر روش‌های جایگزین کلمات رکیک هنگام رابطه، استفاده از ماساژ ، نوازش و یا بوسیدن قسمت‌های مختلف بدن همسرتان است. اگر در هنگام نوازش و عشق بازی از جملات عاشقانه و مهرآمیز نیز استفاده شود تاثیر آن دو چندان خواهد شد.

۳. ظاهر جذاب

استفاده از لباس‌ها و یا آرایش تحریک کننده نیز می‌تواند روشی مناسب برای افزایش لذت رابطه جنسی باشد.

۴. ترکیب جملات تحریک کننده و عاشقانه با هم

یک روش موثر و جایگزین به جای استفاده از کلمات رکیک، به کار بردن خلاقیت و ساختن جملاتی تحریک کننده توام با محبت است. به عنوان مثال می‌توان از جملات زیر استفاده کرد:

همسرم، آیا می‌توانی با دستان پر محبت خود بالا تنه من را نوازش کنی؟
عزیزم لطف کن و با دهان خود پایین تنه من را مورد توجه خود قرار بده.

کلماتی که زنان و مردان را در هنگام رابطه تحریک می‌کند

به طور کلی استفاده از کلمات محبت آمیز و عاشقانه برای همه افراد لذت بخش است. اما برخی از افراد نیاز به شنیدن جملات یا کلمات تحریک کننده تری دارند. به عنوان مثال جملاتی که در آن‌ها به اندام‌های جنسی اشاره شده و در آن‌ها افعالی مانند خوردن، بوسیدن، نوازش کردن و … وجود دارد، باعث افزایش میل جنسی در آن‌ها خواهد شد. زنان و مردان زیادی هستند که با شنیدن چنین کلماتی به شدت دچار تحریک می‌شوند و میل جنسی در آن‌ها به شدت افزایش می‌یابد. در این حالت، شاید این روش برای رسیدن به اوج لذت جنسی کمک کننده باشد.

جملات عاشقانه و تحریک کننده هنگام دخول

جملات رکیک و تحریک کننده هنگام دخول بسیار به افزایش شهوت و لذت جنسی زن و مرد می افزاید. مثلا اسم اصلی و عامیانه آلت های تناسلی زنان و مردان ، استفاده از این دو کلمه در خارج از خلوت زناشویی قطعا زشت و ناپسنده ، ولی در خلوت زناشویی میشه از اون ها برای تحریک بیشتر همسر استفاده کرد . استفاده از جملات رکیک و تحریک کننده هنگام دخول در کنار اسامی اصلی آلت تناسلی هم می تونه کمک کننده باشد. استفاده از جملات رکیک و تحریک کننده زناشویی هنر خاصی لازم ندارد ، چند نمونه از جملات عاشقانه و تحریک کننده هنگام دخول بین زن و شوهر رو با توجه به ملاحظات موجود براتون گذاشته ایم.

 

1 – فقط کافیه با کلمات تحریک کننده، جملات عاشقانه هنگام دخول بسازید !

2 – در خلوت زناشویی موقعی که می خواهید حرفهای عاشقانه هنگام دخول بزنید پاستوریزه نباشید و از اسم اصلی اون ها استفاده کنید . این اصلا بی ادبی نیست ، بی ادبی اونه که در خارج از خلوت زناشویی از اون کلمات استفاده کنید .

3 – در خلوت زناشویی وقتی یه خواسته ای دارید از اسم اصلی استفاده کنید . مثلا نگید ؛

الف) شوهرم لطفا مرحمت فرموده و آلت تناسلی تان را در داخل آلت تناسلی بنده فرو ببرید !

ب) خانمم چه پایین تنه متناسبی دارید !

ج) شوهرم لطف می کنید چند دقیقه ای بالا تنه بنده را با دست یا دهان مورد مرحمت خویش قرار دهید ؟!

د) و …

این طوری باید بگید :

الف ) به جای شوهرم می تونید از کلمه ی عزیزم یا اسم کوچک شوهرتون استفاده کنید . ” لطفا مرحمت فرموده ” هم می تونید با کلمه ” بیا ” جایگزین کنید . به جای ” آلت تناسلی ” هم از اسم اصلی شون استفاده کنید . به جای ” فرو ببرید ” هم می تونید بگید ” بکن “

ب ) به جای خانمم از اسم کوچک همسر ، عزیزم ، خوشگلم و … استفاده کنید . به جای پایین تنه هم از اون “کلمه ی سه حرفی” استفاده کنید . به جای متناسب هم می تونید از زیبا ، خوش فرم و … استفاده کنید .