یکی از مسائلی بسیار بسیار مهمی که در رابطه مهم است نحوه بوسیدن است. برخی از افراد نه تنها نمیدانند که چه زمانی طرف مقابل سیگنال های مثبت برای بوسیدن به آنها ارائه می دهد بلکه نحوه بوسیدن را نیز بلد نیستند.

این بسیار مهم است که شما نحوه بوسیدن را بلد باشید. پیشنهاد میکنم برای اینکه روش های مختلف را بلد شوید ابتدا این مقاله را تا انتها مطالعه کنید و سپس در اینستاگرام گیف لب را جست و جو کنید تا نحوه های مختلف بوسه را تماشا کنید و یاد گرفته باشید.

خب واما اصل مطلب!

حتما قبل از دیدار اصلی خود و یا همان زمان بوسه زدن(فکرهای بد نکنید، این مقاله برای افراد متاهل هست و این اموزش هم برای شب عقد به بعد…) تمرین های لازم را کرده باشید.

نحوه تمرین

می توانید بوسه به دست خود تمرین کنید. با دست مشت کنید و کف دست خود را به سمت خود بگیرید. اشاره گر و انگشتان میانی را بیرون بیاورید تا به سمت بالا قرار گیرند. مشت خود را به پهلو برگردانید و دو انگشت را که بیرون هستند بر روی لب های خود قرار دهید.

تصور کنید که آنها لب های همسر شما هستند و برای ایجاد بوسه لب لب را تمرین کنید.

لاغر شوید.

شما باید یاد بگیرید که چگونه برای شروع بوسه به سمت راست مایل شوید. به آرامی بالاتنه خود را به سمت راست متمایل کنید. یک لحظه صبر کنید تا ببینید که قبل از شروع بوسه ، عکس العمل همسر شما در مقابل خم شدن شما چگونه است.
اگر همسر شما نیز خم شود ، پس می توانید به دنبال بوسه بروید.
با این حال ، اگر همسر شما متمایل نیست یا از شما دور می شود ، بهتر است در آن لحظه بوسه نزنید.اگر همسر شما تمایلی نشان نداد برای بوسه فکر و خیال های الکی نکنید.

شاید همسر شما در آن زمان آمادگی احساسی و روانی لازم رانداشته است.

این نکته رو به همجنسای خودم بگم که آقایون، خانوم ها رو اصلا نمیشه فهمید و دنیای بسیار بسیار پیچیده تر از ما دارند.

با لبهای شریک زندگی خود تماس بگیرید

لبهای خود را به آرامی بر روی لبهای شریک زندگی خود فشار دهید. هدف داشته باشید که لب بالایی شما به وسط لب های همسرتان و لب پایین شما دقیقاً زیر لب پایین همسرتان قرار گیرد.

لب های خود را طوری حرکت دهید که لب های خود را به آرامی از لب او دور کنید و دوباره روی آنها قرار دهید.

عجله نکنید

لبهای خود را کمی باز نگه دارید ، اما دنبال بوسه فرانسوی نروید. اولین بوسه باید ملایم و رمانتیک باشد ، اما چیزی را برای آرزو بگذارید. این قرار شما را برای بوسه ای صمیمی تر ، طولانی می کند.

اگر هسمر شما با خواستار بوسه بیشتر است ، می توانید کمی بیشتر بوسه بدهید. فقط به زبان بدن همسر خود توجه کنید.

بیاموزید که زبان بدن همسرخود را بخوانید تا بوسه های برای اون نیز دلچسب باشد.

به عنوان مثال ، اگر همسر شما از شما دور می شود ، باید بوسه را کم کنید و حتی ممکن است کمی استراحت کنید.

سبک های دیگر را نیز امتحان کنید

به تدریج سبک های مختلف بوسیدن را امتحان کنید. همانطور که با شروع بوسه راحت می شوید ، می توانید انواع مختلفی از سبک های بوسیدن را اضافه کنید.

این به شما کمک می کند بفهمید از چه نوع بوسیدن لذت می برید و شما را به بوسه ای بهتر و لذت بخش برای هر دو نزدیک میکند.

این نکته رو توجه کنید که بوسیدن و اصلا شروع رابطه در ابتدا خیلی سخت و حساس هست و نباید اصلا عجله کرد. خصوصا مردان که بیشتر به ارضا شدن خود توجه میکنن و همسر رو اصلا در نظر نمیگیرند.

با استمرار اینکار رابطه شما به امری روزمره تبدیل میشه و از لذتش برای شما کم میشه.