آمیزش جنسی گروهی یا سکس گروهی (به انگلیسی: Group sex) به نوع خاصی از نزدیکی، آمیزش جنسی یا سکس گفته می‌شود که بین بیش از دو غیر همجنس یا همجنس انجام شود. تمرکز این مقاله بر روی سکس میان انسانها است؛ با این حال سکس گروهی میان گونه‌های دیگر فرمانروی حیوانات مثلاً قوچ و شامپانزه کوتوله (بونوبو) وجود دارد.

مانند هر نوع نزدیکی، سکس گروهی منجر به ارضا نیاز جنسی بین طرفین می‌شود. این گونه از سکس از هزاران سال پیش در نقاط مختلف دنیا موجود بوده‌است. اما امروزه این عمل بیشتر در جوامع غربی رواج دارد اما در نظر اکثریت جوامع غربی نیز عملی تابو است.

هر رفتار جنسی که توسط دو نفر انجام می‌گیرد، می‌تواند جزئی از یک سکس گروهی قرار گیرد. همچنین، تعدادی از رفتارهای جنسی فقط با بیش از دو نفر ممکن است. سکس گروهی که در طی آن یک مرد به چندین زن دخول می‌کند یا چندین مرد به یک زن دخول می‌کنند (نا همجنس) یا به صورت چندین مرد یا زن (همجنس) انجام می‌گیرد، برخی اوقات دخول دسته‌جمعی (gang bang) خوانده می‌شود.

ملاحظات سکس بی‌خطر در رابطه با سکس یک نفر بر یک نفر در مورد سکس گروهی هم صدق می‌کند. کسانی که سکس گروهی دارند ممکن است تعداد شرکای جنسیشان بیشتر باشد، و ممکن است به همین خاطر احتمال داشتن بیماری‌های سرایت‌کننده در آن‌ها بیشتر باشد یا بیشتر در معرض خطر ابتلا به آن بیماری‌ها باشند.

سکس گروهی در میان افراد همهٔ گرایش‌های جنسی از هر جنسیتی روی می‌دهد.

 

 

حکم شرعی همبستری با 2 زن صیغه ای

با عرض سلام و احترام و با تشکر از ارتباطتان با شیعه سِی
سوال:
اگر مردی دارای دو زن باشد، حکم جماع همزمان با آن دو زن چه حکمی دارد؟

پاسخ:
این مسئله باید از دو منظر اخلاقی و فقهی مورد بررسی قرار گیرد.
از نظر اخلاقی، اسلام به حیاء و عفت در زندگی و بویژه در زندگی خانوادگی و زناشویی بسیار اهمیت داده است. از این رو قوانین و دستورات بسیار ظریف و دقیقی را وضع نموده است که از جملۀ آن انجام مسایل خاص زناشویی در خلوت و دور از حضور هر فرد سومی است حتی اگر این فرد سوم همسر شرعی مرد (مردی که دارای دو همسر است) باشد؛ زیرا اگر چنین عملی در حضور همسر دیگر باشد می تواند آثار سوء عاطفی و اخلاقی به دنبال داشته باشد. در روایات دیگری حتی از مجامعت در حضور طفل غیر ممیز (طفل شیر خوار) که بیدار باشد نهی شده است و فرموده اند این کار باعث فساد اخلاقی کودک خواهد شد.[1]
در روایات زیادی از مجامعت مرد با همسر خود در حضور همسر دیگرش نهی شده است.
پیغمبر (ص) از جماع همزمان با دو زن در یک اتاق نهی فرموده اند.[2]
امام باقر (ع) می فرماید: مردی که دو زن دارد در آن واحد و در اتاق واحد با هر دو جماع ننماید.[3]
اما باید توجه داشت که از نظر فقهی این نهی در لسان روایات، نهی تنزیهی است نه تحریمی؛ یعنی این روایات حمل بر کراهت می شوند. از این رو فقها فرموده اند: وطی همزمان دو زن در یک اتاق گرچه حرام نبوده، اما مکروه است.[4]
اما باید نوجه داشت که دیدن عورت زن بر دیگر زنان حرام است.[5]

نظر برخی از مراجع تقلید در این خصوص
آیت الله مکارم شیرازی:
سوال:
آیا میتوان همزمان با همسرم و زن صیغه ای ام مشترکا سکس داشته باشم؟
پاسخ:
با توجه به این که این کار باعث می شود دو همسر عورت همدیگر را ببینند و نیز به خاطر مفاسد دیگری که در پی دارد، آمیزش با دو همسر در یک رختخواب حرام می باشد. [6]

آیت الله خامنه ای:
سوال:
همبستری با دو همسر عقدی و صیغه ای به طور همزمان با توجه به رضایت کامل انها چه حکمی دارد
در فرض سوال تا چه حد لذات جنسی جایز است
پاسخ:
همبستری با دو همسر عقدی و صیغه ای به طور همزمان اشکال ندارد و زن و شوهر می توانند هر نوع لذتی از همدیگر ببرند . ولی زن ها نباید به عورتین یک دیگر نگاه کنند.

 

سکس گروهی ایرانی ، داستان سکس گروهی ، سکس گروهی خشن ، سکس خشن گروهی

سک ضربدری ، داستان سکس ضربدری ، سکس ضربدری ایرانی ، فیلم سکس ضربدری